Koncert życzeń

+

Koncert życzeń

  • No, I'd prefer only small changes for balancing.

    Votes: 40 83.3%
  • Nie, nie uważam, by mod z nagą Ves był złym pomysłem.

    Votes: 8 16.7%

  • Total voters
    48
Koncert życzeń

W co poniektórych stronach o moddingu można znaleźć moim zdaniem całkiem pomocne wątki poświęcone prośbom i życzeniom. Chodzi tu o prośby od mniej zaawansowanych użytkowników, albo osób, dla których próg wejścia do REDkita jest zbyt wysoki. Można zgłaszać prośby o wykonanie co pomniejszych modyfikacji (czyli prośby o zrobienie W1 na Red Engine odkładamy między bajki).

Jako, że jakoś trzeba zacząć, to może ja zacznę. Byłbym wielce zadowolon, gdyby ktoś się podjął szlachetnej misji stworzenia modyfikacji z nagą Ves. Ostatnio zdałem sobie sprawę ze skandalicznej dyskryminacji panującej w tej materii (znaczy jest naga Triss, a nie ma nagiej Ves)! Pomożecie?

P.S. Nie wiem jak ten temat wstrzeliwuje się, w forum, więc jak coś można zaorać, wtedy będę miał nie tylko pierwszego posta na forum ale i pierwszy zamknięty wątek (achivment unlocked ;P).
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    16.2 KB · Views: 40
  • 2.png
    2.png
    19.4 KB · Views: 46
  • 3.png
    3.png
    18.7 KB · Views: 44
  • 4.png
    4.png
    16.3 KB · Views: 40
  • 5.png
    5.png
    18.4 KB · Views: 41
  • 6.png
    6.png
    17.4 KB · Views: 48
  • 7.png
    7.png
    20.5 KB · Views: 40
  • 8.png
    8.png
    17.6 KB · Views: 40
  • 10.png
    10.png
    18.5 KB · Views: 36
  • 11.png
    11.png
    18.6 KB · Views: 40
  • 12.png
    12.png
    17.1 KB · Views: 38
  • 13.png
    13.png
    20.2 KB · Views: 41
  • 14.png
    14.png
    18.3 KB · Views: 42
  • 9.png
    9.png
    19.2 KB · Views: 44
  • 19.png
    19.png
    22 KB · Views: 46
  • 21.png
    21.png
    18 KB · Views: 37
  • 22.png
    22.png
    15.5 KB · Views: 43
  • 20.png
    20.png
    16.7 KB · Views: 44
  • 18.png
    18.png
    16.4 KB · Views: 41
  • 17.png
    17.png
    18 KB · Views: 37
  • 16.png
    16.png
    16.8 KB · Views: 46
  • 15.png
    15.png
    18.9 KB · Views: 42
  • 24.png
    24.png
    19.8 KB · Views: 43
  • 23.png
    23.png
    18.3 KB · Views: 36
  • 25.png
    25.png
    16.7 KB · Views: 47
  • 26.png
    26.png
    18.4 KB · Views: 30
  • 27.png
    27.png
    18.1 KB · Views: 33
  • 28.png
    28.png
    17.8 KB · Views: 36
  • 29.png
    29.png
    21.3 KB · Views: 36
  • 30.png
    30.png
    17.8 KB · Views: 42
  • 31.png
    31.png
    18.2 KB · Views: 39
  • 32.png
    32.png
    19.8 KB · Views: 36
Last edited:
Zielona no już tak nie dramatyzuj. Jeśli chcesz to można zrobić mod'a, że będzie nagi Geralt, Jaskier, Zoltan, Letho, Loredo, Roche, Iorweth ale w zamian za nagość Ves, Filippy, Saski itp.
 
Dyskryminacją to jest brak panów w dezabilu (Geralt na kacu się nie liczy), ot co.

Niniejszym możesz złożyć rikłesta, wynikłego z niedostatku gołych męskich pośladków, a patrząc na to, co wyprawia modderskie komjunity w innych Dark Fantasy RPG'ach, można mieć pewność, ze ktoś się za to weźmie. :]

P.S. Moderujesz już na trzech forach, a zachowujesz (jeszcze ;P) jasnośc umysłu, jak Ty to ogarniasz kobieto renesansu? xD
 
@darkatraz
Na Nexusie jest mod na nagiego Geralta. Szczegółów nie podam, nie interesuje mnie taki mod.

co do tematu: Wykonanie takiego moda chyba nie jest jakieś mega trudne. W REDkit jest dużo modeli, także tego typu. Jak się ktoś pobawi to wstawi twarz Ves.
 
Last edited:
Niniejszym możesz złożyć rikłesta, wynikłego z niedostatku gołych męskich pośladków, a patrząc na to, co wyprawia modderskie komjunity w innych Dark Fantasy RPG'ach, można mieć pewność, ze ktoś się za to weźmie. :]

P.S. Moderujesz już na trzech forach, a zachowujesz (jeszcze ;P) jasnośc umysłu, jak Ty to ogarniasz kobieto renesansu? xD


Kto mówi, że zachowuję? P

Przy pośladkach się nie upieram, ale mogliby częściej topless latać.
 
@up: Chcesz więcej facetów topless. To pojedź nad morze. Będziesz tam miała od groma ich i będzie w czym wybierać :p :p

Co do nagiej Ves. Trzeba by było sprawić by odpowiednie linijki za ładowanie się ubiorów były wykomentowane/funkcje odpowiednie ustawione na 0. W tedy powinno to zadziałać. Ja tam ogólnie ogarniam wiki więc za bardzo nie siedziałem w samym edytorze :/ :/
 
(...)W co poniektórych stronach o moddingu można znaleźć moim zdaniem całkiem pomocne wątki poświęcone prośbom i życzeniom. Chodzi tu o prośby od mniej zaawansowanych użytkowników, albo osób, dla których próg wejścia do REDkita jest zbyt wysoki. Można zgłaszać prośby o wykonanie co pomniejszych modyfikacji (czyli prośby o zrobienie W1 na Red Engine odkładamy między bajki).

Jako, że jakoś trzeba zacząć, to może ja zacznę. Byłbym wielce zadowolon, gdyby ktoś się podjął szlachetnej misji stworzenia modyfikacji z nagą Ves. Ostatnio zdałem sobie sprawę ze skandalicznej dyskryminacji panującej w tej materii (znaczy jest naga Triss, a nie ma nagiej Ves)! Pomożecie?

(...)]

Dopiero teraz mi się przypomniało, że przecież nagą Ves możesz mieć na ścieżce Roche'a. Pokonujesz ją w pojedynku i możecie wylądować w łóżku. Więc co to za dyskryminacja, pfff
 

Attachments

  • 4486570.jpg
    4486570.jpg
    91.3 KB · Views: 26
Dopiero teraz mi się przypomniało, że przecież nagą Ves możesz mieć na ścieżce Roche'a. Pokonujesz ją w pojedynku i możecie wylądować w łóżku. Więc co to za dyskryminacja, pfff

Naiwna niewiasto, tu chodzi o model nagiej Ves, podmieniający model ubranej Ves, tj. o Ves będącej nago cały czas. ;P Co mnie po jednej scenie zbliżenia? ;]
 
Czy można założyć temat z propozycjami (dla CDPR) rozwoju edytora i zawartości przyszłych aktualizacji?
 
Chyba są istotniejsze sprawy niż widoć gołej rzyci... byłoby miło gdyby Redzi idąc za przykładem Bethesdy stworzyli tutorial dla graczy obejmujący kreowanie kompletnej nawet niewielkiej sceny z prostym dialogiem etc.
Póki co męczę sobie sam wszystko, w przerwach między swoją pracą a doglądaniem córki ;)
 
Last edited:
REDzi mogliby zrobić coś na styl kursu. Techland w tamtym roku zorganizował kurs na Level-Designer'a na ich Chrome Engine 5. Fajnie jakby czerwoni poszli za przykładem i wydali coś podobnego. W dużym stopniu to by się przydało bo podstawy ich programu zostały wytłumaczone bardzo rzetelnie i zrozumiale.
 
No tak , póki co wyraźnie widać i czuć że to faktycznie beta jesli chodzi o intuicyjność i niektóre rozwiązania oraz pierwszy krok w tworzeniu narzędzi dla moderów. (NIe licząc Djinni)
Cała nadzieja w tym, że przy Wiedźminie 3, CDPR już sie podszkoli w temacie i wypuści coś zarówno znośnego dla "niedzielnych" modujących jak i zawodowych gamedevów.
 
Możliwe też jest, że REDkit'a po premierze Wiedźmina 3 po prostu zaktualizują o wszystkie ulepszenia jakie dostał RED Engine 3. Chociaż interfejs przydałoby się poprawić.
 
Top Bottom