Końcówka aktu III.

+
Końcówka aktu III.

Witajcie! Założyłem konto specjalnie tutaj, bo żadna pomoc od graczy mi nie pomogła z google, żaden trailer nie wiem czemu mi nie działa - a mam lipę. To tak, jestem przy końcówce gry, dokładnie w miejscu, gdzie mam naparzać się z Magistrem. HP mam całe, więc tu lajtowo, tylko od razu kikimory doskakują i atakują, on atakuje i lipa. Znaki mam tylko na 2 poziomie, więc tutaj lipa. Co robić? Podesłać sava? Nie mam już pomysłów...
 
Lipa to takie drzewo, a Tobie chodzi o to, że Cię ubijają czy jak? Dawaj sejwa; nie ma takiego problemu, coby się nie dał rozwiązać; ewentualnie zarżnąć. :D
 
Luzik. Olej kikimory, olej Magistrowych kumpli, skup się tylko i wyłącznie na Magistrze. Naparzaj go stalowym szybkim (lub wal grupowym), możesz lekko wspomóc się ardem - nawet słabym - by odpychać innych przeciwników. Trochę go poharatasz i zaskoczy filmik przerywnikowy. Później będziesz miał czas w spokoju wypić kilka eliksirów i strzelić kolejnego sejwa (może się przydać) ;) .
 
Podeślij mi save, przejde ci to. Najlpiej dwa : przed wejściem do karczmy gdzie czekał na ciebie sojusznik i przed samą walką z Magistrem.
 
Najpierw załatw przydupasów Magistra. Po prostu trzymaj dystans od okularnika, to auto-rozmowa nie włączy się. Z samym Magistrem nie będziesz miał problemów jak będziesz go regularnie powalał znakiem Aard. Lub skorzystaj z pomocy kolegów, bo widzę, że się strasznie palą do walki. ; )
 
Top Bottom