Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października. Start transmisji o 20:00

+
Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października. Start transmisji o 20:00



Zapraszamy wszystkich do oglądania konferencji organizowanej przez CD Projekt RED i GOG.com, ktra odbędzie się 18 października o godzinie 20:00 w siedzibie spłki. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na wiedźmińskim profilu na Facebookuoraz na www.gog.com.
Podczas konferencji ogłoszona zostanie oficjalna nazwa nowej gry CD Projekt RED, a także ujawnione zostanie więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w świecie Cyberpunk. Konferencja będzie też nie lada ucztą dla użytkownikw komputerw Mac. Fani sprzętu z pod znaku jabłka, pośrd wielu niespodzianek, jakie będą czekać na nich tego wieczora, poznają rwnież oficjalną datę premiery Wiedźmina 2 na systemy OS X.
Załoga GOG.com rwnież przygotowuje coś specjalnego, związanego z wprowadzeniem najlepszych marek znanych z rynku PC na całkowicie nowy system operacyjny. Oczywiście to nie wszystko, co GOG.com ma w zanadrzu. W planach jest też zapowiedź kilku nowych tytułw, a także wyjątkowa szansa, aby nabyć absolutne klasyki z katalogu GOG.com dosłownie za bezcen.
Zapraszamy do oglądania transmisji 18 października (czwartek) o godzinie 20:00 na profilu Wiedźmina na Facebookuoraz na www.gog.com. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.
 
Na pewno będę Was oglądał. Już nie mogę się doczekać, zwłaszcza nowych informacji o "Cyberpunku".
Mam nadzieję, że nie będzie problemów z transmisją, życzę powodzenia, by wszystko poszło po Waszej myśli.
 
Na pewno tego nie przegapię i 18 października o 20:00 grzecznie przed komputerem będę siedzieć i oglądać.
 
Ahh wyczekiwałem i się doczekałem

Z najwyższą chęcią obejrzę.
No i jak wyżej mam nadzieję, że stream da radę - ale REDzi chyba już zauważyli, że przy obecnej liczbie widzów muszą zadbać o lepszą jakość streamu
Więc bez paniki - będzie na pewno dobrze!

No i nie zapominajmy o nadchodzącym w 2013 projekcie AA. Moim zdaniem jesienna konferencja będzie najlepszym czasem na ogłoszeniu, co to jest (moim zdaniem dodatek do Wiedźmina 2).

Ogólnie na pewno będzie świetnie - i chciałbym móc zasiąść na widowni :<
(choć z Wrocławia do Warszawy pociągowe połączenie mam makabryczne...)
 
Alcatraz1024 said:
Na pewno będę Was oglądał. Już nie mogę się doczekać, zwłaszcza nowych informacji o "Cyberpunku".
Mam nadzieję, że nie będzie problemów z transmisją, życzę powodzenia, by wszystko poszło po Waszej myśli.

Nowe informacje o cyberpunku czyli tytuł gry? : ) Wątpię, że powiedzą coś ciekawego poza tym czym jest ten system i przemielą to co mówili wcześniej.

Jednak obym się mylił, czekamy na stream.
 
Po tytule byłem przekonany, że CDPR załamało czasoprzestrzeń i zaczną transmitować dziś o 20:00.
 
Czekam, ale niestety zapewne nie obejrzę na żywo, a w jakiejś powtórce. Cóż, na pewno takiego wydarzenia nie ominę :).
 
Fajnie było by gdyby został pokazany jakiś gameplay z Cyberpunka lub data premiery podana konkretna ale może to zbyt dużo aby stało się faktem
 
Nie mogę sie doczekać! :D
Mam nadzieję, że będą wspominać o jakims nowym dodatku do Witchera 2!
 
Ja tam na dodatki albo szczerze na nic do W2 już nie liczę, zbyt zajęci są redzi Cyberpunkiem i W3. I gdzieś przeczytałem że cyberpunk jest planowany w 2013 więc gra AAA na 2013 to chyba cyberpunk a na 2014 to wiadomo jaka gra. Ale zawsze plany moga zostać zmienione. Co nie zmienia faktu że bardzo czekam na konferencje i tylko żeby stream nie padł.
 
Ja równiez, myslę, że cyberpunk jednak nie przebije Witchera2, ale zobaczymy.
W kazdym razie na Witchera3 jeszcze bardziej doczekac się nie mogę.Mam nadzieje, ze Yennefer się pojawi. A co do Cyberpunka gdzie swiat to nie ''średniowiecze'', a przyszłośc dziejąca sie w 2020r jakos do mnie nie przemawia.
Nie to zebym była uprzedzona czy coś w tym stylu... ;)
 
frog67 said:
Fajnie było by gdyby został pokazany jakiś gameplay z Cyberpunka lub data premiery podana konkretna ale może to zbyt dużo aby stało się faktem

No gameplay raczej nie będzie bo nawet gra nie ma tytułu (oczywiście moze mieć tytuł ale nie ujawniony). Jedyne co wiemy to, że będziemy chodzić jakiś koxem co będzie sobie wszczepiał implanty, trochę nuda. Chociaż Watch Dogs też wyrosło znikąd a powala na kolana :D
 
@kuzyn123
Trochę płytka ta opinia ja tam jestem dobrej myśli bo papierowe RPGi maja spory potencjał
dużo klas postaci (możliwości) statystyk.. co prawda w cyberpunka nie grałem tylko w "młotka" ale kolega próbował cybrepunka i bardzo się podobał, chociaż pół sukcesu to dobry MG, a w przypadku gry dobra solidna ekipa a za taką można chyba uznać Redów
 
Mam nadzieję że brak wspomnienia o REDkicie w newsie to tylko jakieś nieobaczenie, bądź podsycanie emocji przed konferencją, a nie przypadkiem faktyczny brak informacji o edytorze na evencie.
 
@UncleArtr
W czasie konferencji ma się odbyć również pierwsza publiczna prezentacja REDkit więc tylko czekać
 
frog67 said:
@kuzyn123
Trochę płytka ta opinia ja tam jestem dobrej myśli bo papierowe RPGi maja spory potencjał
dużo klas postaci (możliwości) statystyk.. co prawda w cyberpunka nie grałem tylko w "młotka" ale kolega próbował cybrepunka i bardzo się podobał, chociaż pół sukcesu to dobry MG, a w przypadku gry dobra solidna ekipa a za taką można chyba uznać Redów

Nie mówie, że papierowe RPGi nie mają potencjału. Mi tam osobiście nie pasuje sam klimat cyberpunk, ale rozgrywka moze będzie dobra.

Martwi mnie bardziej to, że wszelkie konferencje poprzednie były zapowiadane strasznie, że jakich to oni wieści tam nie przekażą, a się okazywało, że nie było sensacji. Oby te nadchodzące zaweierały więcej informacji, konkretnych to będzie gut.
 
frog67 said:
@UncleArtr
W czasie konferencji ma się odbyć również pierwsza publiczna prezentacja REDkit więc tylko czekać

Wiem że wg wcześniejszych informacji tak miało być, ale jak widzimy w oficjalnej notce takich wiadomości nie ma, stąd moje... "zaniepokojenie".
 
Top Bottom