Konferencja CD Projekt RED i GOG.com startuje już za 3 godziny!

+
Konferencja CD Projekt RED i GOG.com startuje już za 3 godziny!



Konferencja CD Projekt RED i GOG.com odbędzie się już za 3 godziny! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na wiedźmińskim fanpageu na facebooku(zakładka Ustream). Transmisję będzie można też obejrzeć tutaj oraz na stronie GOG.com. Serdecznie zapraszamy do oglądania. Start transmisji o godzinie 20:00.
 
Wiem że CDP zawsze miał ze streamem problemy, ale tym razem chyba wziął sobie do serca, że ma już potężne rzesze fanów.

Stream wytrzyma!

Będę oczywiście oglądał (szkoda że nie było zaproszeń na konferencję ;c)
 
Jeszcze tylko trzy godziny, oby stream działał prawidłowo, bez żadnych większych opóźnień w transmisji.
 
to o której startuje ta konferencja na polski czas??? na zagranicznym forum podają, że za 1h i 50coś min... chyba im się coś popieprzyło, nie?
 
<P>
moonman said:
konf. będzie w PL czy EN?
<BR>Oczywiście w języku angielskim, jak zawsze.<BR><BR>
moonman said:
<BR>to o której startuje ta konferencja na polski czas??? na zagranicznym forum podają, że za 1h i 50coś min... chyba im się coś popieprzyło, nie?
<BR><BR>W Polsce startuje o 20:00 (+2GMT), za granicą będzie to 18:00 (0 GMT) </P>
 
Alkatraz, nie pisz ze smartfona czy tabletoidu bo nam forum rozwalisz LOL XD
Dzięki za info!
 
wisielec said:
Alkatraz, nie pisz ze smartfona czy tabletoidu bo nam forum rozwalisz LOL XD
Dzięki za info!
Pisze z PC'ta, ale na firefoxie i chromie nie mogę edytować postów, więc edytuje w internet explorer i to są tego skutki
 
Liczę na to, że ogłoszony będzie AA który według strategii ma mieć premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Oby był to dodatek do W2 - będę miał jakąś motywację, żeby przejść sobie jeszcze raz jedynkę i dwójkę.
 
Alcatraz1024 said:
Pisze z PC'ta, ale na firefoxie i chromie nie mogę edytować postów, więc edytuje w internet explorer i to są tego skutki

Dokładnie ten sam problem mam ;/
Byłem miłośnikiem Opery, ale tekst zapisywał się bez 'enterów', ale chrome też nie lepsze.
Przydałaby się przeglądarka opera+chrome z wyświetlaniem stron jak w IE.

Czekamy na link



EDIT:

Alcatraz1024 said:
Liczę na to, że ogłoszony będzie AA który według strategii ma mieć premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Oby był to dodatek do W2 - będę miał jakąś motywację, żeby przejść sobie jeszcze raz jedynkę i dwójkę.


Też myślałem, że AA będzie na początku 2013, ale wykres z dnia inwestora pokazuje, że projekt ukaże się raczej w drugiej połowie roku (jak dla mnie coś powiązanego z Wiedźminem, by wyjść równolegle z REDkitem).

Aż zdziwienie mnie wzięło, że brak spekulacji dzisiaj : D (tylko ja ;c) Chyba wszyscy już wymęczyli ten temat i mają dosyć gadania o tym ssamym

P.S. Edit znowu w IE ;/
 
Alcatraz1024 said:
W Polsce startuje o 20:00 (+2GMT), za granicą będzie to 18:00 (0 GMT)
Tu nawiasem mówiąc mała uwaga: GMT to czas "zimowy" na wyspach, a teraz obowiązuje tam British Summer Time (BST) - wg tego czasu nasza 20:00, jest godziną 19:00 (podobnie w Irlandii czy Portugalii, tylko tam ma inny akronim). Analogicznie w Polsce czas letni CEST (Central European Summer Time) wkrótce zostanie zastąpiony przez CET (Central European Time). W tej chwili w Europie GMT obowiązuje w Islandii. Punktem odniesienia (wzorcem) przy podawaniu czasu strefowego w różnych punktach na ziemi jest UTC, czyli uniwersalny czas koordynowany.
 
Top Bottom