Koniec Serwisu Wiedźmińskiego

+
Właśnie, właśnie. Czego poszukujący redaktorów nie pomyśleli o pewnych grupach zaangażowanych w sprawę?Już widzę jak ellowi cieknie ślina, żeby pisać jakiś artykuły ;D
 
Osz kurczaki... Straszna szkoda. :/ Społeczność wiedźmińska wiele straciła. Chłopaki (yyy i laseczko? ;) ) powodzenia na nowej drodze życia i dzięki za te kilka lat, naprawdę za*******j roboty. :beer:
 
MadYarpen said:
jak chcesz się tym zająć, to musisz rozmawiać z adminem phx. I nastaw się na to, że współpraca z nimi jest dość specyficzna.
Zamiast pchać się do phx, wolałbym już samemu zbudować stronę, nawet choćbym miał własnoręcznie pisać każdą linijkę kodu. Ale cóż, mimo wszystko szkoda czytać wieści o spadającej aktywności na fanowskich stronach o grze Wiedźmin, o których tutaj piszecie.
 
Szkoda, kurde, wielka szkoda. Pamiętam, że witcher.phx.pl był pierwszym serwisem o Wiedźminie, który śledziłem. Jeszcze ze 3 lata temu :) Bo tutaj, na oficjalnej to prawie nic nie było oprócz zapomnianych w mroku dziejów informacji o postaciach takich jak Boholt, Król Żebraków i inni, których przypomnieć sobie nie mogę ;) O, Yarpen, a macie jeszcze gdzieś zdjęcia z eventu zorganizowanego przez REDów, kiedy to dali Wam, Wybrańcom, pograć w betę? :D Ech, cholera, pamiętacie jeszcze jaka to była walka o każdy strzęp informacji, jakie zgadywanki, kto następny zajmie miejsce na liście itd :)Ech, nocna melancholia mnie ogarnęła, za dużo Porcupine Tree ;) Kończę, zanim nie przypomnę sobie jakichś innych wspomnień ze 'starego' forum :pPowodzenia Yarpen i Daerdin i ukłonik z mojej strony, bo zrobiliście dla polskiego komjuniti mnóstwo ;)
 
Agloval said:
O, Yarpen, a macie jeszcze gdzieś zdjęcia z eventu zorganizowanego przez REDów, kiedy to dali Wam, Wybrańcom, pograć w betę? :D Ech, cholera, pamiętacie jeszcze jaka to była walka o każdy strzęp informacji, jakie zgadywanki, kto następny zajmie miejsce na liście itd :)
Ha! walka o każdy strzęp informacji to była rok wcześniej, jak kilku zapaleńców pojechało na "wycieczkę" do REDa (zorganizowanej bodajże dzięki Tiborowi jeśli mnie pamięć nie myli ;) ) i dane im było pograć w pre-alfę :D to były czasy... ;) pamiętacie to podpalanie dna strumienia albo rozmowę z płonącym bandytą? ;)
 
MadYarpen said:
gdzieś te zdjęcia pewnie mamy:)
Nie daj im zginąć :p
MadYarpen said:
Ha! walka o każdy strzęp informacji to była rok wcześniej, jak kilku zapaleńców pojechało na "wycieczkę" do REDa (zorganizowanej bodajże dzięki Tiborowi jeśli mnie pamięć nie myli ;) ) i dane im było pograć w pre-alfę :D to były czasy... ;) pamiętacie to podpalanie dna strumienia albo rozmowę z płonącym bandytą? ;)
Ooo, akurat mniej więcej wtedy zacząłem czytać to forum :D Rany, wszystko było takie świeże, a Geno i Mas mnie regularnie objeżdżali :D
 
Gwindor said:
Ha! walka o każdy strzęp informacji to była rok wcześniej, jak kilku zapaleńców pojechało na "wycieczkę" do REDa (zorganizowanej bodajże dzięki Tiborowi jeśli mnie pamięć nie myli ;) ) i dane im było pograć w pre-alfę :D to były czasy... ;) pamiętacie to podpalanie dna strumienia albo rozmowę z płonącym bandytą? ;)
A to było takie top secret, że niektórzy nawet nie powiedzieli kumplom z klasy, że się tam wybierają. A później tak po prostu w drodze ze szkoły (tak, wtedy jeszcze chodziło się do szkoły :) ) wtrącali, że dzień wcześniej widzieli Wieśka. ;)Edit: A co do serwisu... Szkoda, że tak wyszło.
 
MadYarpen said:
jak chcesz się tym zająć, to musisz rozmawiać z adminem phx. I nastaw się na to, że współpraca z nimi jest dość specyficzna.
Załoga najstarszej polskiej strony o serii Fallout - czyli Trzynastego Schronu - wie coś o tym i to sporo :-\Szkoda, że dopiero się o tym dowiedziałem, bo na temat Wortalu Phoenix - zwanego w środowisko falloutowym - plebixem mógłbym powiedzieć sporo i to jak najgorszych rzeczy :mad: Począwszy od formalnego nieuregulowania współpracy, a zakończywszy na zastraszaniu wielotysięcznymi pozwami, jeśli ich brudne machloje zostaną ujawnione.No ale, żeby nie było, że na szacownych podwojach forum wiedźmińskiego wyciągam smrody z paroletniej współpracy z plebixem, to wyrażę tylko nadzieje, że to co opuściliście (i do czego wedle umowy nie macie już prawa) nie stanie się taką wydmuszką jak jak to co zostało po nielegalnie zawłaszczonych zasobach Trzynastego Schronu w plebixie. Relacja sprzed prawie dwóch lat o tym jak Trzynasty Schron rozstawał się z plebixem znajduje się na forum Shamo w TYM TEMACIE.Pozdrawiam wiedźmińską społeczność i na pochybel wszelkim lamerskim spalonym kurczakom ;DRedaktor naczelny czasopisma internetowego Trzynasty Schron - baza wiedzy o serii Fallout i kulturze postapokaliptycznejISSN 1899 - 6396Marek 'Squonk' Rauchfleisch
 
Tak, olałem tą współpracę zaraz po wypowiedzi, którą zacytowałeś. Od jakiegoś czasu reaguję alergię "ludzi, z którymi współpracuje się specyficznie" ;)No i witamy na forum :beer:
 
jiti said:
Szkoda, wielka szkoda że serwisy Wiedźmińskie upadają.A najgorsze jest nie to że upadają ale to że nie powstają one które mógłby zająć ich miejsce (albo nie ma nowych, młodych ludzi którzy mogliby zajdąź się starymi)
Wieczny Ogień, mimo całkowitej olewki przez głównego admina, zarządcę, czyli mnie przez długi czas, i tak nie umarł, więc myślę, że wręcz w najbliższym czasie może się rozwijać :pPytanie czy wiecznyogień jest fansitem, bo co to jest fansite? Czy fansite musi mieć koniecznie niusy na temat wiedźmina, skopiowane z innych serwisów? Czy musi mieć opisy gry, które z łatwością można znaleźć na wikipedii? Czy ma po prostu gromadzić fanów?
 
Squonk13S said:
Squonk13S said:
jak chcesz się tym zająć, to musisz rozmawiać z adminem phx. I nastaw się na to, że współpraca z nimi jest dość specyficzna.
Załoga najstarszej polskiej strony o serii Fallout - czyli Trzynastego Schronu - wie coś o tym i to sporo :-\Szkoda, że dopiero się o tym dowiedziałem, bo na temat Wortalu Phoenix - zwanego w środowisko falloutowym - plebixem mógłbym powiedzieć sporo i to jak najgorszych rzeczy :mad: Począwszy od formalnego nieuregulowania współpracy, a zakończywszy na zastraszaniu wielotysięcznymi pozwami, jeśli ich brudne machloje zostaną ujawnione.No ale, żeby nie było, że na szacownych podwojach forum wiedźmińskiego wyciągam smrody z paroletniej współpracy z plebixem, to wyrażę tylko nadzieje, że to co opuściliście (i do czego wedle umowy nie macie już prawa) nie stanie się taką wydmuszką jak jak to co zostało po nielegalnie zawłaszczonych zasobach Trzynastego Schronu w plebixie. Relacja sprzed prawie dwóch lat o tym jak Trzynasty Schron rozstawał się z plebixem znajduje się na forum Shamo w TYM TEMACIE.Pozdrawiam wiedźmińską społeczność i na pochybel wszelkim lamerskim spalonym kurczakom ;DRedaktor naczelny czasopisma internetowego Trzynasty Schron - baza wiedzy o serii Fallout i kulturze postapokaliptycznejISSN 1899 - 6396Marek 'Squonk' Rauchfleisch
nie chciałem wyciągać brudów, zresztą z dardinem tak żeśmy sprawę prowadzili że na samo funkcjonowanie phx nie miał wpływu, co do umowy jaką się podpisuje to wiadomo, ale kto o tym myślał zaczynajac działalność i podpisujac papierek? to też nie jest tak że phx to samo zło, bardzo start nam ułatwił, chociaż potem te bodaj 10 tys userów dziennie to była raczej nasza zasługa.Generalnie chyba nie polecam współpracy z phoenixem, zwłaszcza że technicznie serwery były przeraźliwie wolne. no i nieszczesne prawa autorskie. ale było, miinęło. Daerdin jest teraz w redzie więc robota na marne nie poszła. chociaż strona się zmarnuje. Do czego CDPR też przyłożył rękę, ale nie wyciągajmy brudów;)
 
Top Bottom