Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Oddam los LOTTO z 10 losowaniami "chybił trafił" z podwójnej kumulacji - oczywiścia nadchodzącej. Można wiele zarobić lub nic - dodatkowa loteria."Mieć 3 miliony złotych i niemieć 3 milionów złotych to już jest 6 milionów zlotych" - taka mała parafraza jednego z władców krainy północy, którego syn miał poślubić młodą ale niebezpieczną dziewczynkę.
 
Hmmm co by Wam tu zaproponować? Już wiem :) - oprowadzę Was po Pszczynie, pięknym i słynącym z wielu zabytków mieście na Śląsku, które słynie z XV wiecznego zamku, taka ciekawostka - w tym zamku gościł prezydent Kwaśniewski podczas jakiegoś spotkania, niestety nie wiem jakiego. Do tego mogę Wam oddać mój bilet miesięczny na dojazd do szkoły, bo gdy już będę miał Waszą EK to nie będzie mi już potrzebny. To wszystko co mogę Wam zaoferować za Waszą bezcenną EK, mam nadzieję, że to wystarczy. :)
 
Normalnie dam wam buzi XD, dodam własnoręcznie rzeźbione logo wiedźmina w drewnie ;D.I dam wam baty w tekkena (jeżeli ktoś z was ma odwagę się zmierzyć :evil:).
 
Co można oddać za wyjątkową Edycję Kolekcjonerską? Na pewno wiele osób napisze, że oddałoby córkę, matkę, samochód, prezent na gwiazdkę.. A ja napiszę, że oddam Wam mój cenny czas, który spędzę nad poprawioną wersją Wiedźmina ;)
 
Ja mogę dac moją OGROMNĄ :eek: kolekcje puszek po wszelakich napojach gazowanych i różnych ice tea, a może nawet najcenniejsze rzeczy z mojego zbioru klocków LEGO(nie śmiac się).
 
Spotkamy sie w Starym Narakortcie. Postawie wam dzban albo dwa przedniego tamerijskiego piwa, rozegramy kilka partyjek pokera. A potem wezmiecie sobie dziewke, ktora i sam Foltest by nie pogardzil (znam taka). Pokaze wam zerrikanskie sztuczki, ktore warte sa wiecej niz proponujecie. Nie jestem czlowiekim chciwym , mozna sie ze mna dogadac. Jak nie bedziecie zadwoleni z jednej wezmiecie tez jej siostre. Wiem ,ze we dwie sprawia ,ze zapomnicie o calym swiecie. .... . Wiecj jak? umowa stoi?
 
Ja wam mogę dać słowo, że spędzę przy niej minimum 100h, a o każdym nawet najdrobniejszym zauważonym błędzie będę skrupulatnie informował w szczegółowym, cotygodniowym raporcie... (a co tam, niech stracę, będziecie mieli darmowego Testera/Q&A, a ja przynajmniej będę miał frajdę i trochę przyczynię się do poprawek w Wiedźminie... ^^)
 
Top Bottom