Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
W zamian za Edycję Kolekcjonerską wiedźmina mogę wam dać Mój komputer (nie będę mógł grać wtedy w wiedźmina ale ale edycja kolekcjonerska jest tak prześlicznie zrobiona że wystarczy samo patrzenie na nią), ale jeżeli nie będziecie chcieli mojego komputera to mogę dać wam całą dyskografię metallici :evil: :evil: oraz całą Sagę Wiedźmina napisaną przez Sapkowskiego.
 
Nydielia said:
W zamian za Edycję Kolekcjonerską wiedźmina mogę wam dać Mój komputer (nie będę mógł grać wtedy w wiedźmina ale ale edycja kolekcjonerska jest tak prześlicznie zrobiona że wystarczy samo patrzenie na nią), ale jeżeli nie będziecie chcieli mojego komputera to mogę dać wam całą dyskografię metallici :evil: :evil: oraz całą Sagę Wiedźmina napisaną przez Sapkowskiego.
No trudno żeby była napisana nie przez Sapkowskiego ;) Ja wam mogę dać super-hiper-extra-bajer-full-w kosmos-pro-bonus-tuning-2000-boss-limited-extended-freestyle-odjazd-wyczes-total-wymiot-high-tech-nitro-nówke-sztuke-nie-śmiganą-wow-wypas-gites-china-usa-japan-max zużytą zapałkę sztuk jeden. Nie wiem do czego się może przydać, ale na pewno coś wymyślicie, wierzę w was. Powodzenia na szlaku!
 
Moje zeszyty z gimnazjum, zawierają wiedzę i superowe obrazki na okładkach. I jeszcze szklankę coca-coli którą to dostałem w mcdonaldzie przy zakupie McZestawu powiększonego ;D i jeszcze grę Ghost Master
 
Z racji tego ze mialo być przedszkolnie ja wam dam wszystkie resoraki jakie posiadam i do tego kolekcje pokemonow :D
 
Co mogę dać?- bęben od pralki- ramę rowerową zrobioną ze stali czołgowej- stół z powyłamywanymi nogami (opcjonalnie z nogami do samodzielnego wyłamania)
 
Mogę dać spinacz biurowy. Nie wiecie co można zrobić ze spinaczem? Ja znam co najmniej z 10 zastosowań! - Można nim spiąć kartki - Można go porozginać i użyć do zresetowania routera - Można nim wygrzebać dziurkę w piasku - Można go dać kotu do zabawy - Można z niego zrobić obrączkę - Można wygrzebać nim coś spomiędzy zębów - Można go użyć jako zakładki - Można go namagnesować i przyczepić do lodówki - Można go nosić w portfelu jako talizman - Można go pomalować na złoto i traktować jako skarbKto wymyśli więcej zastosowań w 10 minut? :)
 
Ja mogę zaofiarować wam jakże drogi program do obróbki graficznej Paint, który jest dodawany tylko do "edycji kolekcjonerskiej" Windowsa XP.
 
Ja wam moge dac opcinacz do paznokci igratisowo moge dorzucic kilka paznokici a w wielkim pakiecie wrzesniowym oferuje moja siostre ktora mnie strasznie wpienia(wrazie co moge dopłacic tylko ja wezcie! ) ostatecznie moge dorzucic dom razem z terenem ( tata sie nie obrazi ) z cały wyposażeniem zabiroee tylko kompa
 
Dam wam to, co już macie a o czym jeszcze nie wiecie :whistle: (hasło do waszej domeny na YouTube http://www.youtube.com/user/CDPROJEKTRED). Zajrzę na forum za jakiś czas by się przekonać czy przeznaczenie było dla mnie łaskawe. :wave:
 
Jeżeli nie dacie mi tej kolekcjonerskiej edycji przed zapadnięciem zmroku STRACĘ SIĘ!!!! Na dowód przesyłam wam swoją prawą rękę :wave: ::) A poza tym chyba jestem pierwszą dziewczynką która o nią "ładnie prosi" :angel: Jako Prawdziwi Wiedźmini Gentelmeni podarujecie mi ją w zamian za moją dozgonną wdzięczność :* ;) :peace:
 
Top Bottom