Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Gratuluje REDom tego pomysłu. 8) Pewnie zmęczenie pracą nad ER, postanowili założyć temat i pośmiać się z biednych fanów Wiedźmina, ;D którzy z żalem żegnają się ze swoimi najlepszymi rzeczami. :) No, może niekoniecznie...Ale, żeby nie było, też wezmę udział w tym szalonym konkursie. I co wam dam? Specjalną wersję Maskarady. I to jedną z nielicznych z napisem IFRIT TEAM ;)
 
Jakby Redzi nie czytali od początku to do swojej oferty dodałem kawałek meteorytowej stali :D Autentyk z Rosji :D
 
Ja oferuje tak:1,2 Moje stare auto ,trochę się zakurzyło ale jak wiecie co to jest młotek to se możecie "wyklupac" :peace:3 Demo waszej gry z gazety wyborczej z moim autografem :beer:4 Prawdziwy unikatowy krzemień z którego możecie se wykrzesac jakiś wisior :beer:
 
hmm... gdy rozpocząłem rozmyślanie nad tym najpierw na myśl przyszła mi para moich ulubionych skarpetek które są dla mnie bezcenne ale potem zorientowałem się że leża teraz już od 3 tygodni w najgłębszych zakamarkach mojej szafy gdzie leżą odkąd zdjąłem je po bardzo długim meczu już wtedy nie były zbyt hm "świeże" dlatego raczej wykluczyłem tą opcję ,no chyba że znajdą się zainteresowani :peace: ,zamiast tego dam wam ciekawostkę tzn. w panelu umiejętności wiedźmina znajduje się pozostałość starszej wersji grafiki a dokładniej w stylach walki mieczami wszystkie poziomy mają tą samą ikonkę z małym wyjątkiem spójrzcie na pierwszy poziom stylu silnego, szybkiego i grupowego srebrnego ta sama grafika (patrzcie się na miecz nie na kolory) to samo przy drugim poziomie itd. natomiast teraz porównajcie tak samo style stalowe i co styl silny ma delikatnie inne ikony niż style szybki i grupowy gdzie one są identyczne cóż albo na początku grafik planował trochę rozróżnić te ikony ,ale z tego zrezygnował albo podczas podmiany starszej wersji grafiki ktoś przeoczył ten jeden detal w sumie to jest tylko małe przeoczenie ale mówi nam że nawet Red nie jest doskonały ;)
 
Z ostatniej chwili:Oddam moje punkty rebelii,stanowisko w Zakonie oraz...pięć torebek przypraw z Egiptu.
 
Nie jestem prorokiem Lebiodą żeby wam dawać coś za darmo. Ale dam wam 10 minut na opuszczenie wioski. A później....... Graj muzyko!
 
Za Edycję Kolekcjonerską "Wiedźmina" mogę dać:- telewizor (bo i tak wolę patrzeć na tapetę na ścianie, niż na zakazane facjaty naszej elity politycznej)- roczny karnet na korzystanie z wolnej przestrzeni w mojej piwnicy (tylko konfitur mi nie ruszać!)- łopatę do śniegu, bo mi już w naszym klimacie pewnie się nie przyda- pożyczę Wam mojego żółwia na dwa miesiące - polecam, jest bardzo cichy, więc czasem zapominam mu dawać jedzenia (dzięki czemu jest w świetnej, atletycznej formie)- serial "Wiedźmin", osobiście nagrywany na VHS z TVP2 (z reklamacjami należy udać się do twórców)- ze trzy wiadra winogron, bo na działce niedługo dojrzeją - wiecie, jak się dokupi taką śmieszną szklaną bańkę, to można pędzić własnego Komando... eee, znaczy się wytrawne wino rocznik 2008 ("taaak, ten rok był bardzo dobry")- jeśli byście chcieli, to i święty spokój mogę Wam dać :p- no i tak w ogóle, żeby nie być gołosłownym, to już Wam coś dam - gratulacje za zrobienie jednej z czołowych gier cRPG ostatnich lat :)A teraz wymienię to, co bym Wam dał, gdybym miał taką możliwość:- pokój na świecie (albo ze cztery, do tego kuchnia, toaleta i łazienka)- deadline'y przesunięte o jakieś pół roku- szefów, którzy chcieliby wszystko "na pojutrze, ale też niekoniecznie"- cierpliwych i wyrozumiałych fanów (macie ich sporo, ale nigdy jeszcze więcej nie zaszkodzi)- chińskie dialogi w "Wiedźminie"- prawa autorskie do zrobienia Baldur's Gate III i w ogóle współpracę z Bioware przy ich grach :p- zdrowie, szczęście i pomyślność losu :)
 
Top Bottom