Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Ja już oddałem serce. 09.11.2007 dostałem Wiedźmina na 31 urodziny i od tamtej chwili moje serce należy do Was. Mogę dorzucić jeszcze nerkę (zawsze jest ta druga) i resztki grzywki- niewiele tego zostało, więc jest prawie na wagę złota.Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
Mogę oddać podstawową wersję gry by mieć edycję kolekcjonerską! :) Do tego gratis wszystkie części książek Sapkowskiego o Wiedźminie. :)
 
A ja.. "Oddam Wam to, co w domu zastane, a czego się nie spodziewam"..To może być ciekawy początek.. :)
 
Ja wam dam 3 rzeczy1. dam wam koncert, w którym wykonam całą ścieżkę dźwiękową z Wiedźmina jodłując. Na koncert spóźnię się tylko kilka miesięcy!2. Całą Sagę Wiedźmińską z autografem. Moim.3. Całą górę zbroi płytowej (kirys, naramienniki, karwasze i hełm). Poważnie! mój dziadek zajmował się metalurgią. A ponadto, przede wszystkim, dam wam swoją dozgonną wdzięczność! I nie będę pisał już nigdy negatywnych komentarzy!
 
Albo mój cyrograf.. i tak mi się już nie przyda :DWybór należy do was.. wcześniej ja - teraz Wy :)
 
Chetnie oddam kilka moich kilogramow ktore mi sie zbieraly podczas grania w Wiedzmina xD (w ciagu dwoch miesiecy grania przytylem az 7kg :eek: )
 
Top Bottom