Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Ja Wam dam własnoręcznie ulepionego i wypalonego w warunkach polowych glinianego wróbla. Jedyny egzemplarz na świecie ! :)Gliniany Wróbel*Mowa o egzemplarzu pierwszym z lewej, niestety na przestrzeni dziejów odpadł ogonek i ukruszył się kawałek dzióbka (ale niewielki :)) - całą resztę ten wróbelek ma na swoim miejscu. :)
 
Dam Wam stroik do saksofonu tenorowego renomowanej firmy i komplet strun do skrzypiec.Wszystko "nófki nie śmiganki".Pozdrawiam gorąco.
 
Za edycje kolekcjonerską Wiedźmina dam edycje kolekcjonerską Sapera na dziesięciu płytach Blue-Ray z dodatkami takimi jak autograf Billa Gatesa, zwiększony limit bomb, cheaty, grafika 4D Full HD 1080 Directx 10.1 (ale wątpie czy wam pójdzie, bo wymaga Windows 7 i 4 kart fizyki w trybie Quad SLI i 64 rdzeniowego procesora) :p
 
Dam Wam kolekcję kufli do piwa i gratis zapalniczkę naftową z Żywca. W zestawie jedyny i niepowtarzalny dzban z Warki! Pomieści 1,5 litra browaru więc nie trzeba latać co chwile po kolejną butelkę czy puszkę. Ewentualnie mogę się zamienić za siostrę ale jej umiejętności ograniczają się do prac fizycznych jak np. robienie kanapek (a kanapki robi naprawdę przednie). Co by tu jeszcze?...O! Mogę Wam dać mniej więcej 15 letnie drzewko bonsai. Mimo, że jest suche i nie posiada liści doskonale nadaje się do drapania po plecach. Umiliło mi ono tak wiele godzin spędzonych przed monitorem.
 
Chętnie dam Wam mojego pysznego domowego piwa. :)Kwestia ilości i rodzaju jest do ustalenia.Tylko pospieszcie się bo butelek ubywa a sezon piwowarski dopiero się zacznie.:)
 
Mogę wam dać jeszcze fingerboarda fingerbike moje łóżko Mój komputer Moje bule głowy Mp3 i Mp4 Sygnet atlantów Koraliki moje ciupagiStatek(model) wspomnienie z wakacji z filmem Telewizor DVDmoja galeria tez jest do wzięcia Okulary przeciw słoneczne.hantelek 5 kg Aparat od siemensa C60.Siore modelinę odkurzacz piwołazienkę wszystkie płyty.I wszystko naprawdę Bardzo bym chciał dostać EK
 
Wielofunkcyjna komórka Nokia 5110 krotochwilnie zwana "cegłą" - dzwonisz, wysyłasz smsy, bronisz się przed dresami, skinami i innymi nie normalnymi stworzeniami, które powstały podczas koniunkcji sfer. Jak masz więcej to dom możesz zbudować, możesz zrobić zawody kto dalej rzuci, albo oddać na cele charytatywne gdy zbierane są cegiełki. A jeśli w waszym studiu wyłączą prąd i nie będziecie mogli tworzyć Waszych wspaniałości- to ten niesamowity telefon posłuży Wam jako agregat. Gdy komu ktokolwiek z Was zabraknie zapałek, zapalniczki aby zapalić paierosa, rozpalic ognisko bądź kuchenkę gazową wystarczy mieć hubkę, albo trochę suchego siana, telefon może świetnie posłużyć jako krzesiwo. "Cegała" wyposażony jest w kolorowy ekran-zielono czarny, zestaw pięknych melodii których nawet sam mistrz Jaskier mógłby pozazdrościł, w gumową klawiaturę -jakże miłą w dotyku, i długą antenkę świetnie sprawdzającej się jako miecz. Myślę, że ów przedmiot usatysfakcjonuje was.
 
Pomogę wam zapanować nad światem! REDzi będą sprawować władzę w każdym zakątku na Ziemi, a Wiedźmin stanie się najpopularniejszą grą. Nie będzie osoby, która by w niego nie zagrała :evil:A tak na serio to moda, na którego wszyscy czekacie, ze specjalnymi podziękowaniami dla was za udzielone nam wsparcie ;) Dorzucę jeszcze autografy członków Ifrit'a(o ile je dostanę ;D, a jak nie to przynajmniej swój) - to jedyna taka okazja, nie dostaniesz ich w żaden inny sposób. Exclusive, specjalnie dla CDPR!
 
Będę głosił dobrą nowinę na temat gry Wiedźmin z wiedźmińskim medalionem na szyji grając z ludźmi w grę karcianą i nosząc koszulkę Wiedźmina z chwałą :angel:.Mogę również szprzedawać waszą grę z pieśniami chwalebnymi na ustach :) Zaproszę was także do mojego liceum w Puszczy Mariańskiej i zapoznam z nauczycielem który jest Ukraińcem uczącym mnie angielskiego ;)Mogę też dodać tabliczkę z moimi inicjałami i zrobić podobną z napisem jaki chcecie np.Wiedżmin :) PS. EK jest moim marzeniem i bardzo chciałbym ją mieć.Byłby to dla mnie wielki honor i zaszczyt.Pozdrawiam :angel:
 
Ja wam moge dać hmmm.. Jesteście głodni bo mam trochę czekolady?Chce się wam pić to i takie coś by sie u mnie znalazło:)A może chcecie moją wersje kolekcjonerską? Ha i jej nie dostaniecie bo to moja wywalczona godzinami wklikiwania na gram.pl strony z pre-orderem!!!!!!!!!!!!!!! (ale z drugiej strony czemu by nie mieć z napisaem Red Team xP)A może potrzebujecie pieniędzy? Piszcie ile i tak wam tyle nie dam:)Może troche dobrej muzyki? To by sie znalazło!Może trochę humoru? Nie broń Boże nie patrzcie do lustra to nie jest śmieszne tylko przerażające xPA może jakąś fajną książkę? coś by sie znalazło dla was w mojej biblioteczce:)No chyba że chcecie jakąś moją koleżanke to spokojnie moge oddać :) (odbiór własny w KrK)to chyba tyle co mogę wam zaoferowac:)
 
Top Bottom