Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

Zastanawiałeś się kiedyś co byłbyś w stanie zrobić w zamian za niepowtarzalny prezent? Jak daleko możesz się posunąć by stać się właścicielem unikatowego przedmiotu!?Pamiętacie jeszcze jak denerwujące było gdy w podstawówce prosiliście kolegę o długopis, a on odpowiadał – Co mi za to dasz?Teraz my zapragnęliśmy cofnąć się do czasów przedszkolnych ( o ile kiedykolwiek z nich wyrośliśmy ) i samemu zabawić się w podobny sposób :] : Powiedz, co oddasz nam w zamian za Kolekcjonerską Edycję Wiedźmina? I to jedną z nielicznych z napisem RED TEAM?Napisz w tym wątku aby wziąć udział w konkursie i stać się jej właścicielem!----------------------------------------------------------------------------------------------------Oto lista zwycięzców:Kolekcjonerską Edycję Gry Wiedźmin wykonaną specjalnie dla członków studia RED otrzymujeGod_bless_fijiWyróżnieni (Punkty Karmy)Seth of SulimaAglovalMaribotHostileArtiSticGratulujemy!PSSerdeczne dzięki za wszystkie pomysły. Niektórzy pracownicy studia żywo się zainteresowali pewnymi z waszych propozycji I na pewno odezwą się na PRV do ich twórców :]Słowo się rzekło teraz trzeba dotrzymać obietnicy!
 
Ja bym dał edycje podstawową i wszystkie moje gry z gazet, skarbonkę świnkę:p(serio) moje książki szkolne(joke). I to co chcecie. I 3 odcinki PCFormat krok po kroku nr 03 07 08. Grę Morowind III i Enter the matrix Albo jeśli wystarczy tylko prośba to proszę was najpiękniej na świcie :angel:Bardzo bardzo bardzo bardzo... bym chciał mieć medalion i wszystkie gadżety EK :angel: :peace: ::)
 
Dam Wam moje książki J. R. R Tolkiena- choć w sumie są one zbyt cenne by podlegały wymianie za jakąś edycję RED TEAM ... :p ( ale jeśli będziecie chcieli się wymienić, to się nie obrażę ;D)
 
Oddałbym niepowtarzalny kalndarz z rysunkowymi anegdotami obrazkowymi z okazji ME 2008 w piłce nożnej (ME się skończyły, ale kalendarz jest aktualny). Nie możliwy do kupienie ;) Limitowana seria za limitowaną serie. ;D
 
Na początku chciałem oddać Wam całą rodzinę, ale pewnie macie własne więc po co Wam kolejna ? Potem pomyślałem o psie, ale to tylko problem i pewnie nie będzie się Wam chciało z nim wychodzić. Mam jeszcze kolekcję znaczków, ale gdzieś zgubiłem. Ostatecznie mógłbym oddać Wam Panią Wallace`ową ... albo nie ... Pani Wallace`owej Wam nie oddam bo mógłbym tego nie przeżyć. Więc może po prostu ładnie Was o nią poproszę :) Bardzo ładnie proszę CD Projekt RED podarujcie mi Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina RED TEAM :)
 
Dam moją poduszkę. ;D Nazywa się gnieciuch ;D :D Na prawdę. :evil:p.S. Pozwoliłem sobie napisać nowy post a skasować drugi, ponieważ w chwili pisania nie było jeszcze jednego zdania. Dopiero później REDzi zedytowali.
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Pamiętacie jeszcze jak denerwujące było gdy w podstawówce prosiliście kolegę o długopis, a on odpowiadał – Co mi za to dasz? Teraz my zapragnęliśmy cofnąć się do czasów przedszkolnych ( o ile kiedykolwiek z nich wyrośliśmy ) i samemu zabawić się w podobny sposób :] :
Tak tylko przypomnę, że w podstawówce na 'a co mi dasz?' odpowiadało się 'kopa w dupę'. więc... :p
Teraz jest "po mordzie" ;D.
 
Więc... ja wam oddam moją edycję kolekcjonerską (niestety-używaną xDD), mojego misia którego dostałem od kolegów na pożegnanie (w 2 gimn xDD), podkładkę pod mysz z CD-Action , "Wiedźmin Kompendium" z CD-Action (książeczka196 stron, format pomiędzy A5-A6 i starą grę Hades 2, bardzo zużyta ale działa :)Mam pytanko, czy potem będzie można edytować wiadomość i dodawać różne rzeczy?
 
Cokolwiek Wam nie dam i tak nie dostalibyście tego co byście chcieli. Bo po prawdzie, czego każdy z nas chce? Zdrowia i szczęścia. Tego podarować Wam nie mogę, choć bardzo bym chciał. Są dla mnie rzeczy najcenniejsze na swiecie....1. Rodzina - mimo iż fantasy a w głównej mierze wszystko związane z Wiedźminem jest moją pasją i mym życie, moja rodzina warta jest ponad wszystko i nie oddam jej za nic, za bardzo ją kocham.2. Honor - Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina byłaby dla mnie czymś wspaniałym, za co mógłbym oddać wiele, ale nie mój honor, którego nie splamię za żadne skarby.3. Przyjaciele - kocham ich tak samo jak honor i rodziną i są dla mnie czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. To moi bracia i siostry.Cóż więc mogę Wam dać? Wszystko, co nie byłoby naruszeniem wspomnianych przeze mnie wyżej wartości. Mogę Wam dać moje błogosławieństwo, mimo iż nie wiem czy je chcecie. Mogę Wam dać moje oddanie światu Wiedźmina oraz moją miłość do świata fantasy. Wiedzcie, że poniżej tych wartości, na czwartym miejscu w mojej hierarchii jest cały świat Wiedźmina i wszystko co z nim związane. Teraz już wiecie kim jestem i wiecie jak bardzo uszczęsliwiłaby mnie ta wspaniała EK WIedźmina. Co mogę Wam dać? Wszystko. Poza Rodziną, Honorem i Przyjaciółmi.
 
GerLnT said:
Więc... ja wam oddam moją edycję kolekcjonerską (niestety-używaną xDD), mojego misia którego dostałem od kolegów na pożegnanie (w 2 gimn xDD), podkładkę pod mysz z CD-Action , "Wiedźmin Kompendium" z CD-Action (książeczka196 stron, format pomiędzy A5-A6 i starą grę Hades 2, bardzo zużyta ale działa :)Mam pytanko, czy potem będzie można edytować wiadomość i dodawać różne rzeczy?
Tak za pomocą opcji "modyfikuj"
 
Ja dam dam wam perełke mojej domowej kolekcji, coś o czym marzyłem od kiedy tylko wiedziałem że istnieje coś tak unikatowego w swojim rodzaju. Dam wam to co kocham i to czego nienawidze. Dam wam wszystko co mam. Dam wam coś co jest dla mnie droższe niż widok tropików w zimny gródniowy wieczór. Dam mą przyszlość świetlaną. Jeszcze nie wiecie co to takiego?? A więc oddam wam za to moją najukochańszą....DZIEWCZYNE!!! Nie oddał bym jej za żande skarby ale wiem że i tak wam ucieknie, a ten dzień bez niej zrekompęsuje mi wpatrywanie się w dwie Edycje Kolekcjonerskie mojej ukochaniej gry, tą którą zamówiłem tak wcześnie jak było to można zrobić i tą którą uzyskałem w drodze wymiany:p
 
Pewien kupiec rzekł kiedyś do mnie: „Nie pytaj co możesz zrobić dla Richolma, ale co Richolm może zrobić dla Ciebie?” Panowie i Damy z Cechu CD Project RED. Na rogatkach miasta natrafiłem na wiadomość o tym tajemniczym artefakcie zwanym „Edycją Rozszerzoną”. Pytacie co wam za niego damy? Nie mam wiele – konia, kolczugę, sygnet rodu, miecz i wprawione we władaniu nim ramię. O to co mogę zaoferować – służbę! Walczyłem pod Sodden i Brenną, w widłach Iny i Jarugi zostawiłem ucho. I przyjaciół. Za „Edycję Rozszerzoną” mogę oddać drugie. Będą Wam obiecywali góry ze złota, niebosiężne iglice, ich synów i córki, majątki, twierdze, zamki, honory, zaszczyty, tytuły, godności… Kłamstwo – wszystko kłamstwo – ja klękam tutaj, przed wami, na zimnej posadzce Waszej siedziby i mówię oto: Przysięgam na życie i śmierć, na honor i hańbę, na lód i ogień – dopóki wiem jak oddychać, dopóty mój miecz jest Waszym mieczem. Oto co oferuję…
 
Powiem "dzięki" na mój gust to Wam powinno wystarczyć, ewentualnie prostym sposobem jest także poczekać aż dacie ją jakiemuś frajerowi który zastawi za nią dom a potem ją zajumać ;]Właściwie to warto by jeszcze zapytać co Wy możecie mi dać abym ją przyjął ;]
 
Skrzynkę piwa bym dał waćpanom! Bimbru nie mało diabłom nadało, więc baryłkę tego zacnego trunku mógłbym ja żem wam zapodarować i jakiś duperel czy co tam sobie wymyślicie. No ale jak to mawiał mój znajomek "Nieważne, co dasz, to i tak kurewsko powinno się spodobać"
 
Top Bottom