Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
posłałbym wam kurierem:liście świeżej sałaty lodowej, 10 koktajlowych pomidorków, zielonego ogórka, puszkę tuńczyka w kawałkach w sosie własnym,garść pokrojonych w plasterki zielonych oliwek, oliwę extra vergine, świeżą bazylię, garść pestek słonecznika i świeżą bagietkęzróbcie sobie sałatkę i zjedzcie coś porządnego zamiast tej pizzy ;)
 
To co mialem najcenniejsze w domu i czego sie nie spodziewalem juz mi Ktos odebral. Moge Wam oddac jedynie smutek po stracie bo tylko to teraz mam.
 
Figę z makiem (to też jest Edycja Kolekcjonerska ;) )A gdybyście woleli figi z makiem, to czegoś takiego nie posiadam. :pEdit: Jako że jestem Waszym idolem, to mogę Wam dać jeszcze mój autograf.(Tak, przyznaję się - czasami czytam komentarze na Onecie ;) )
 
kolekcje kluczyków do wszystkich moich poprzednich aut.tłok robiący u mnie za przycisk do papierudorzucę jeszcze silnik ze skrzynia-ale wy płacicie za wysyłkę :)I moge tez wymienic sie na ksiazki. Dam wam to co zostalo mi ksiazek o wiedzminie. Sa troche rozpadajace sie, ale maja jakies 10 lat. Pamietam, ze gdy je pierwszy raz czytalem to zastanawialem sie jak by wygladal film na ich podstawie i gra...
 
Ja Wam dam czarodziejskie słowo "dziękuję" Do tego dołożę autograf. Proszę się nie śmiać, niżej podpisana jest tym, o czym marzy większość graczy - matką grającą w gry (głównie RPG i strategie). Mam 50 latek a RPG to moje hobby, mam sporą kolekcję. Dużo znacie takich jak ja? Jestem rzecz można artefaktem. Chcecie autograf od artefaktu?
 
Dam, duzo dam, 5 flakonow krwi ghuli i namiary na Kalksteina (pewnie nie tylko mi dziad wisi pare orenow) :peace:
 
A co powiecie na ostatnią stronę "Pani Jeziora" z autografem Sapkowskiego? :whistle:Ewentualnie z przedszkolnych rzeczy. Kolekcję Batmanów (mają już z 16 lat jak nie więcej) 5 kilo klocków lego ;D
 
Dam wam Elfa, a dokładniej Elfkę. Znam jedną, to znaczy ona uparcie twierdzi że jest małym Elfkiem który mieszka w wróżkowej krainie. Przekonywałem ją już że się myli a ona dalej swoje. ;)
 
Własną dusze mogę zaprzedać. Podpisze każdy cyrograf. Jak już znajdę się w piekle to tak obrzydzę życie Lucyferowi że was już na pewno do siebie nie weźmie. Wiec jednym słowem załatwię wam miejscówkę w Niebie.
 
To ja wam dam własnoręcznie robiony silnik do miniaturowej łodzi podwodnej ( najlepiej z plastiku ). Na 3 godziny ciągłego chodzenia wystarcza 1 bateria 9 watów. Do tego powiem jak zmieniać baterie oraz dołączę do tego pstryczek ( włącz wyłącz ).Pracowałem nad nim pół roku :DPSŻartowałem XDDD
 
Dam wam ok 350 kart kolekcjonerskiej gry karcianej Pokemon. Kiedyś to było coś......... a teraz.......... szkoda gadać. I dodoatkowo będę przekonywał kumpli że piractwo jest be, a także że jako Polacy powinniśmy wspierać polską branżę i warto kupić Wiedźmina.
 
Top Bottom