Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Dzieci i żone, abym mógł pograc. Chociaż nie przydają mi się i w somie bym tesknił za cicho było by w domu(odzwyczaiłem się od spokoju i snu)a może Armie warhammera 40000 , Niektóre figurki przerabiałem i malowałem po dwa tygodnie. Cp poniektóte Są niepowtarzalne i śliczne.
 
Oddam Wam moją duszę, bo Wiedźmin jest wart takiego poświęcenia, bo gdyby nie Wy i gra Wiedźmin moja dusza nadal była by pusta.
 
Co ja mogę dać w zamian za EK Wiedźmina? Hmmm... Jedyny, niepowtarzalny, na maxa wypasiony pendrive o pojemności 1GB z logiem DialNet Masters, a na nim m.in. save na 100% do GTA SA (sam grałem, a nie ściągnąłem żeby nie było) i wiele więcej. Do kompletu dorzucę jeszcze super wypasioną koszulkę(też z logiem DialNet Masters) rozmiar S(wiem, że mała, ale taka przypadła mi w udziale, większych nie mieli już). Ale to jeszcze nie wszystko! W specjalnej super ofercie dorzucę jeszcze jedyną(na świecie jest tylko jeden taki egzemplarz), wyjątkową płytę DVD, a na niej znajduje się wiele rzeczy o Wiedźminie m.in. DEMO Wiedźmina PL, tapety w różnych rozdzielczościach, muzyka z gry do posłuchania i wiele więcej. Wszystko w przejrzystym menu z opcją autostartu i splash screenem(żeby było jasne, nie z rzadnej gazety tylko zaprogramowane, ściągnięte i wypalone samodzielnie, bez niczyjej pomocy). Jak by tego było mało, w pakiecie znajduje się też login i hasło do mojego konta Ogame na Uni 32. Parametry: ponad 360tys pkt., niezła obrona, 6 planet sporej wielkości z dobrą ekonomią.
Pendrive, koszulkę i płytę trzeba traktować jako Edycje Kolekcjonerskie (tych rzeczy nie jest łatwo dostać) to wszystko za niewiarygodnie niską cenę 1(jednej) Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina z napisem RED TEAM.
 
Dam wam mój ręczniik z CHELSEA który zajmóje najważniejsze miejsce w moim pokoju i kiedy na niego patrze czuje sie lepiej. Żebym nie dostał depresji moge patrzec na edycje kolekcjonerską ;D
 
Oddam wam yyy...., a także hmmm...... , jak również eeee..... i dorzucę jeszcze kupon w wygrywającymi liczbami w dużego lotka :peace:
 
Stos klasycznych mini-komiksów opowiadań zamiszczanych dawno temu w gumach opartych o bajki disneya+talię kart z piłkarzami równiez kolekcjonowaną w ten sposób dawno temu.
 
Przede wszystkim...dam wam niepowtarzalną szansę obdarowania waszą grą kogoś, komu jeszcze nie przypadło w udziale zapoznanie się z waszym wiekopomnym dziełem...z przyczyn niezależnych od niego...A jeśli NIE dostanę EK...no cóż...wtedy dam wam szansę (równie niepowtarzalną, jak ta linijkę wyżej) zostania moimi królikami doświadczalnymi, na których mógłbym trenować różnego rodzaju metody...hmm...przemodelowania kośćca...oraz skóry...bez znieczulenia i za pomocą domowych przyrządów ^^Daję więc wam również, już teraz, jako zaliczkę, szansę wyboru...nowy wyznawca (hehe...nie no...Disciples III nie chcę...na razie :p ), albo człowiek, przed którym żadne schrony, żadne płacze, nawet Znak Quen was nie uchroni...Więc, co wybierzecie? Bramkę numer jeden? Bramkę numer dwa? Wybierzcie mniejsze zło...
 
Mogę:pojechać na wycieczkę na karaiby na wasz koszt :)-przebiec częściowo i przejść resztę maraton :) zawsze chciałem to zrobić ;p
 
Dam wam tatadatadadadadadam ZAPALNICZKE Z NAKLEJKĄ WARCRAFT III lub PLUSZOWĄ PRZCZOŁE W CZAPCE PILOTA w ostateczności obydwa te przedmioty!! ;DPS: No i wypowiem słowo ,, dzięki". Chyba że samo dzięki i uśmiech wystarczą co?? ;D
 
Ja Vam Dam...Moją dożywotnią gwarancję grywalności Wiedźmina. ::)I postawię piwo... :beer:I szczere życzenia aby następne gry były minimum równie dobre.Ale nie spoczywaj Red Team na laurach. :peace:
 
Może zacznę od tego czego WAM nie DAM. Wszyscy mówią babcie, rodzinę. Rodziny bym nie oddał za nic w świecie, więc wiecie. Nie wiele mam ale pomyśle, co ja WAM DAM. (Jest jeszcze kwestia tego czy przyjedziecie i to zabierzecie i zostawiacie kolekcjonerkę :)) Hmmm... Co może mieć 16 chłopak? Wiecie, nie jestem taki bogaty na jakiego wyglądam, naprawdę. Nie jestem takim bogaczem że oddałbym domowy telewizor. No ale koniec bo się chyba za dużo rozpisałem, przejdźmy do rzeczy. Jak mówiłem nie mam wiele, ale... jest jedno ale, To pewnie musi być coś unikalnego. Oddałbym moja Motke K1(nie unikalna, i w ogóle jakaś nie w modzie, ale zawsze coś) hmmm co jeszcze kolekcje(nie zebrałem całej) moich kart naklejek z gwiezdnych wojen 3(większość jeszcze nie otwieranych) nawet oddałbym mój krzaczek marichuany xD(hodowana od malutkiego ziarenka więc wiecie jakie to już jest przywiązanie emocjonalne) Mojego ślicznego kotka(może być waszą maskotką, jak chcecie mogę przysłać zdjęcie:)) Macie w ogóle jakąś maskotkę?? Dodam że ma białą długą sierść (jak Geralt włosy ) No co ja jeszcze mam... O, moje yo-yo ([Yo]2 Delta, fajne bo można bo można kręcić i w pionie i w poziomie, można rozkręcić tak jak w tej bajce BadeBlade spinery, fajny gadżet) A przede wszystkim podaruję WAM moją miłość, dozgonną wdzięczność i zapisze was do mojej rodzinnej kroniki i obietnicę że nigdy nie kupię żadnej gry którą nie wyda CD-Project i ponadto będę oczekiwał z niecierpliwością na Wiedźmina 2. Pozdrawiam, Kamil, Drejk czy jak tam chcecie to możecie mnie nazywać jak chcecie :pPS: Moją dotychczasową kolekcjonerkę wtedy będę mógł komuś podarować za darmo. E:(drobne poprawki w tekstcie)
 
A ja sobie siedzę i głaszczę się po ciążowym brzuszku i myślę, że jeśli mi dacie EK to ja dam synkowi na imię Gerald (musi być przez "d" bo przez "t" nie przejdzie w urzędach...). No i po wsze czasy będę opowiadać czemu mały ma tak na imię, więc w pewnym sensie... będziecie nieśmiertelni!!!
 
Witam Za moich czasów w podstawówce jak sie chciało pożyczyć długopis to często słyszało sie odp. "a co z tego będe miał/miała" i zazwyczaj sie miało "dozgonną wdzięczność" ;) osoby która o ten długopis prosiła. W tym przypadku też tak by było, ponieważ co skromny fan prozy sapkowskiego moze dać w zamian za możliwość wcielenia się w bohatera jego powieści? Nic poza podziękowaniem za ogrom pracy jaką twórcy w ten projekt włożyli. Dodac należy dobrej pracy. :peace: Pozdrawiam.
 
Top Bottom