Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Dam wam nową niepowtarzalną długą na co najmniej 60 godzin przygodę którą za czołem tworzyć ;)Lub zostawię ją sobięę. ^^
 
Ja wzamian za taki cudowny item byłbym w stanie pocałować i obciskać każdego z członków cd project red (a wiem że jest tego dużo). ;D ;D :wave:
 
Tak teraz sobię myślę, czytając wrzyskie wypowiedzi, że...Musicie (tzn. RED'dzi) chyba mieć z nas, niezły ubaw...Kto wie, czy wogóle komuś dacie tą EK ;D ;D ;D
 
Mój autograf i jeśli chcecie uścisk mojej dłoni oraz możliwość zrobienia foty ze mną ;D
 
ja oddam teściową bo neta z kompem na pewno nie dam bo muszę jakoś grać w Wiedźmina i ściągać do niego patche
 
Mogę Wam dać:- kolekcję archiwalnych numerów Kaczora Donalda :D- kolekcję TAZO z Pokemonami ;)- skarbonkę "Kot Pękaty", w kolorze brązowo-pomarańczowym,- różową zapalniczkę z namalowanym nań liściem marihuany 8)- kilkanaście kapselków od Tymbarka :beer:- piłeczkę footbagową czyli po naszemu "zośkę" z logiem AdidasaA z niematerialnych rzeczy to wdzięczność, jako fan prozy Mistrza Sapkowskiego oraz fan gry Mistrzów RED-ów ;DPS. I za przesyłkę mogę zapłacić :angel:
 
Dostaliście już ponad 100 nagród i jeszcze Wam mało ;oMogę Wam dać czerwony pisak byście mogli obok RED TEAM mogli dopisać "Dla Gienka" ^_^
 
No to ja wam dam moje świadectwo z III klasy (normalnie takiego nie mozna kupic), dam wam 3 zaproszenia na naszej-klasie, dam wam bilet do Czechowic abyście mogi do mnie wpaśc ^^, wszystkie moje obrazki ktore narysowalem, pokaże wam moj pokoj ^^, kupie wam coca-cole, pokaze wam mojego bicepsa :p, dam wam Maskaradę ^^ oraz dam wam 200zł za EK Red team ^^ No i powiem,Pozdrawiam, WilL ^^
 
Jarek13 said:
Dam wam tatadatadadadadadam ZAPALNICZKE Z NAKLEJKĄ WARCRAFT III lub PLUSZOWĄ PRZCZOŁE W CZAPCE PILOTA w ostateczności obydwa te przedmioty!! ;DPS: No i wypowiem słowo ,, dzięki". Chyba że samo dzięki i uśmiech wystarczą co?? ;D
A z tą zapalniczką, zapodałbyś jakieś zdjęcie, bo mnie korci ;)
Tylko z niektórych postów Tongue
Mam nadzieję, że mój nie podpada pod tą kategorię!
 
Dam wam... zresztą sami pomyślcie czego chcecie a ja wam to dam xD:) :) "Wiedźmin za jeden uśmiech... no, może dwa" :) :) "Nie - cztery" xDI powiem: Proszę...
 
A ja się jeszcze dorzucę do wcześniejszej oferty i zaoferuję mój stary zeszyt do polskiego.
 
A ja wam dam... też edycje kolekcionerską... unikatową kolekcje moich zębów mlecznych we wspaniałej drewnianej szkatule z ręcznym podpisem twórcy tej kolekcji (znaczy się moim) zaznaczam ze jest to jedyna taka kolekcia i nie ukażą się dodatkowe egzemplarze UWAGA! zestaw nie zawiera siekaczy!
 
Top Bottom