Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Hmm co ja wam mogę dać 8) Mam na zbyciu trochę papieru toaletowego chętnie się zamienię :evil: Mogę dorzucić jeszcze mój podpis na nim, będzie bardziej unikalny :beer:
 
To co mógłbym wam dać:1. Moje siostry, które tak nawiasem mówiąc przeszkadzają mi w graniu.2. Moją ulubioną różową koszulę.3. 2 czapki z daszkiem, jedna trochę brudna, ale jakby co, to się wypierze.3. 3 różne antyperspiranty, na które naciągnęła mnie koleżanka z pracy.4. Otwieracz do piwa w breloku.5. Pistolet mp5sd ASG.6. Książkę "Matura 2008 Matematyka", bo już mi nie jest potrzebna.7. Cyberstarter heyah, który dodali do CD-Action, bo telefon mam w erze i szkoda mi starego numeru zmieniać.8. Głośniki do komputera, bo brat kupił ostatnio 5.1.9. Plastikowego klauna - skarbonkę, który tak naprawdę jest mojej siostry, ale i tak siedzi w kącie nieużywany.To, czego na pewno byście nie dostali:1. 7 tomów "Wiedźmina" Sapkowskiego.2. Zielony odblaskowy brelok w kształcie misia, który dostałem od znajomej.3. Podstawowa wersja Wiedźmina, bo się do niej przywiązałem i co najwyżej mógłbym ją pożyczyć na krótki okres mojemu bratu.
 
A ja wam dam 1000% pewności że znów przesiedzę przed edycją rozszerzoną te długie godziny, a po obejrzeniu outra powiem : ja chcę jeszcze raz !
 
1. mój komputer2. moje scięte długie włosy3. edycje podstawową wiedzmina4. to co siedzi mi w głowie ( łezaaaaap )5. kota z jednym okiem i azora ktory widzi na jedno oko
 
Ja dla edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina jestem w stanie trzasnąć drzwiami obrotowymi i przejść Mario w lewą stronę :D
 
Ja bym mógł dac figurkę wiedźmina, którą dostałem na targach xD A tak serio to mógłbym oddac drewniane pudełko na kości, takie jak w wiedźminie które jest w końcowej fazie produkcji (jestem maniakiem gry w kości) oraz skrzynkę wódki ale tylko do wspólnego wypicia ;) Mógłbym oddac również mojego wiedźmina, który nie byłby mi już potrzebny :)
 
Oferuje 5kg ziemniaków obranych na kształt wiedzmina;] Mowie calkiem serio zeby nie bylo ze nie potrafie zmieniaka obrac;]
 
To co mogę zaoferować w zamian to korzyści płynące z publikacji mojego projektu. Moim celem jest praca magisterska, której to temat poświęcam przedstawieniu i rozpowszechnieniu prężnie rozwijającego się rynku gier komputerowych w Polsce na tle rynku globalnego oraz ciągle rosnącego popytu na dobra konsumpcyjne. Jestem zachwycony Waszą polityką stosowaną w odniesieniu do produktu, którym jest gra "Wiedźmin". Mało kto w Naszym kraju ośmieliłby się na taką strategię produkcyjną i promocyjną. Gratuluję!Właśnie na Waszym produkcie chcę oprzeć mój projekt, jako filar polskiego rynku. To Wy zadecydujecie do jakich źródeł miałby on dotrzeć i w jakiej formie miałby zostać zaprezentowany. Dla mnie jesteście prekursorami rozwoju polskiego rynku. Wreszcie pojawił się Polski produkt, którym możemy się pochwalić na całym świecie! Tak trzymać!!!
 
Trudne zadajecie pytania, zważając na fakt, iż każdy z Drużyny R(ed) ma swoje własne pragnienia, skryte marzenia. Każdemu po kolei mogę życzyć, aby dążył do ich spełnienia, aby mógł cieszyć się życiem. A prezentem dla was mogę być moje piękne bokserki z moim podpisem oprawione w antyramę. Dodatkowo dla chętnych mogę dorzucić autograf Stachurskiego lub zespołu Łzy.
 
jedyne co Wam mogę dać to wdzięczność... po prostu niczego bardziej cennego nie posiadam. Najzwyczajniej w świecie będę Wam wdzięczny, że będzie Was stać na taki prezent dla tak szarego człowiek jakim jestem ja, który nic prócz wdzięczności nie jest w stanie Wam zaoferować.
 
Hmm... Za edycję kolekcjonerską z waszym firmowym napisem , mogę oddać mojego starego "Wiedźmina" :pPozdrawiam
 
Top Bottom