Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

+
Psychiczne wsparcie, bezwzględne oddanie nowemu wiedźminowi, ogrom czasu który poświęce na granie w niego(oj dziewczyna nie bedzie zadowolona:)), a także bezgraniczną miłość za urzeczywistnienie moich marzeń ;D
 
Oddam wam mój kompas na którym wybiegałam 4 miejsce na mistrzostwach Polski. Biegam z nim 7 lat i jestem bardzo z nim związana. Nikomu go nie daję nawet do ręki. Jednak czego nie robi się dla WIedźmina. :evil:
 
Dam radosc, dam szczescie, dam łzy...jestem pelen podziwu tworcy gry wedzmina zrobili cos wielkiego a jednak nie przestali pracowac nad poprawka do gry....juz teraz moge powiedziec wam-DZIEKUJE
 
Oddam wam moje włosy spięte w kitę.Jeszcze niedawno miałem 50 cm. włosów na łbie i obciąłem, ale kitę zachowałem. Teraz znowu zapuszczam więc za jakieś 2 lata znów wam będę mógł dać. Ktoś sobie może włosy zafarbować na biało i być Geralt, albo przypiąć do czapki, zafarbować na rudo i być Scoia'tael. Poza tym z włosów może wyjść niezła cięciwa do łuku (chyba).
 
Dam Wam moją edycje kolekcjonerską wiedźmina a do tego gratis wędkę byście mogli się zrelaksować w weekend... 8) Oczywiście dodaje Wam też możliwość dania mi tej red team EK ;D
 
a ja Wam dam moja dziewczyne i kilka / kilkanaście numerów telefonów do faaajnnych koleżanek.ew. sie napić z Wami moge :p
 
Wbiłem na stronkę wiedźmina,zanim poszedłem do kina xDZ jednego newsa się dowiedziałem, że szansę na EK Wiedźmina (jak wszyscy) dostałem.Niby już zamówiłem ją wcześniej,ale taką, na której napis RED TEAM się nie mieścił."Muszę ją mieć!" z całych sił wykrzyczałemlecz "co ja im dam" się zastanawiałem.Chodziłem po domu i z wielkim zapałemwciąż nad tą sprawą myślałem.Na nic nie wpadłem lecz na "komentuj" kliknąłemi myśląc gorączkowo nad klawiaturą zasnąłem.Gdy następnego ranka się obudziłemgotowy do wysłania post zobaczyłem.Przetarłem oczy im nie dowierzając.A następnie wysłałem go ze szczęścia łkając."Tak, to jest to!" radość mnie rozpiera."Już nie będę musiał sięgać do portfela!"Teraz już czekam tylko na wiadomość,że z EK Wiedźmina zjawi się u mnie listonosz. :Di mogę dorzucić 5 złotych.
 
Wczasy w Mahakamie tj: dwa tygodnie w towarzystwie krasnoludzkich kobiet. To jest to czego najbardziej pragnie każdy "człowiek", i jedyna rzecz warta tak wyjatkowego "trofeum". To wg. mnie odpowiedni fant, niestety nie stać mnie na niego. Jeżeli otrzymanie limitowanej nagrody bedzie uzależnione od wymiany to jedyne co mam, a co jest warte tego abyście byli skłonni przystac na transakcje to zegarek z komunii (zabytkowy prawie).
 
No to może kawałek sznurka, prawie nie wyżutą gumę airwaves (jeszcze czuć smak) i oprowadzenie po stanowisku archeologicznym w Gdańsku przy ulicy Kleszej? Jedna z niewielu okazji, żeby zobaczyć jak wygląda średniowieczna latryna, a do tego cała masa innych zabytków (zależnie w jaki dzień zechcecie przyjechać :-DStanowisko znajduje się pomiędzy ulicą Mariacką a Chlebnicką (czyli rzut moherem od bazyliki i Posejdona).
 
Ja wam moge dac super fajny telefon nokie 3210 ;p ma wypasiony kolorowy wyswietlacz (zielony :p ) dodam jeszcze pokrowiec na garki,duchana lale,zapas wody do picia i w ramach promcji moge wam oddac siostre :p PS- Zapomnial bym dam wam jeszcze nowiutenkie deski.......klozetowe a zeby posiedzenia mily spokojnie i bez poslizgow xD :p
 
Top Bottom