Konkurs Cosplayowy - ogłoszenie zwycięzców!

+
Szkoda że wszyscy uczestnicy nie mogli wygrać :( Eredin mega, zastanawiam się jak on zrobił ten kostium... Co innego uszyć, a co innego zrobić coś takiego..
 
Ja bym zamienił miejscami na podium Triss i Ciri. A gdybym sam miał wybierać to zamiast Ciri nagrodziłbym Ves, ale miałbym wtedy problem z kolejnością na podium :p
Eredin zasłużenie pierwszy.
 
Niesamowicie wysoki poziom konkursu, oczywiście ogromne gratulacje dla zwycięzców bo wymagało to zapewne niemało pracy z ich strony ;)
:cheers:
 
Eredin faktycznie niezły. Z pewnością przygotowanie kostiumu wymagało masy pracy, nagroda jak najbardziej zasłużona.*
Wszystkim zresztą należą się wyrazy uznania.

No, ale cosplay cosplayem, a może by tak z przygarść screenów?

*Zaraz wpadnie Wallace i będzie chciał wiedzieć dlaczego nie wygrała Triss.
 
Ogromne gratulacje! Jak to jurorki podkreślały "WOW factor" jest niebywale wysoko. Eredin słuszne pierwsze miejsce. Triss zapiera dech w piersiach, tak swoich jak i moich. Bardzo mi żal Ves, która wyszła fantastycznie, ale nie wszyscy mogli wygrać niestety
 
1. miejsce Eredina jak najbardziej zasłużone. Ciri też wygląda świetnie, tylko zamieniłabym Triss z Ves, bądź z Panią Lasu. Tak czy owak gratulacje dla zwyciężców i dla wszystkich pozostałych uczestników. :)
 
Tak od serca i całkiem szczerze przyznam, iż nie spodziewałam się tak wysokiego poziomu zaprezentowanych cosplay'ów. Niesamowita dbałość o szczegóły, elegancko dobrane materiały, profesjonalne sesje zdjęciowe. Efekt Wow zdecydowanie jest. Triss fantastycznie, Ciri nie mój gust, natomiast Eredin po prostu urywa wszystko. Myślę, że się nie mylę i tutaj można obejrzeć kilka zdjęć z procesu twórczego:
https://twitter.com/T42TAR

Moim skromnym zdaniem Pani Lasu również niesamowicie.
Podziwiam ludzi, którzy mogą i którym się tak chce.
Gratulacje!
 
Dobrze mówicie, a ja bym też zwrócił uwagę na Geralta, bo poziom szczegółów i przede wszystkim twarz jest idealna. Widziałem na żywo na PGA i robił piorunujące wrażenie.
 
Pierwsze miejsce rzeczywiście miażdży.

Ktoś kiedyś tutaj powiedział, że odtworzenie Dzikiego Gonu to niemal pewne zwycięstwo ale też niemałe wyzwanie.

Gratulacje.
 

Yngh

Forum veteran
Fajne toto :). Na PGA, gdzie cosplayów wszelkiej maści było sporo, większość z nich była wg mnie bardzo tandetna (Geralt, który pojawił się też na jednym ze zdjęć tutaj, wyróżniał się jednak pozytywnie na tle innych), za to te tutaj prezentują naprawdę dobry poziom. Rispekt za Eredina, z pewnością to była cała masa pracy.

Tak by trochę pomarudzić - miecz Ciri wygląda wręcz mangowo, coś takiego jest też w grze, czy artystka popłynęła? Mam nadzieję, że to drugie.
 
Dopiero dziś miałem okazję zobaczyć zdjęcia w normalnej jakości i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystkie stylizacje są świetne. Ale pierwsze miejsce myślę, że zasłużone, Eredin jest nie tylko świetny. Jest prześwietny :). Jak chyba wiele innych osób, aż takiego poziomu się nie spodziewałem.
 
Tak by trochę pomarudzić - miecz Ciri wygląda wręcz mangowo, coś takiego jest też w grze, czy artystka popłynęła? Mam nadzieję, że to drugie.
W pliku udostępnionym przez REDów miecz wydaje się faktycznie trochę mniejszy.

Co do prac to po prostu zarąbiście wykonane stroje.
 
Nie widzę tutaj mojej przyjaciółki. :p



http://vk.com/voroninsky
 
Top Bottom