Konkurs Cyber-Up your PC — stwórz obudowę peceta w klimatach Cyberpunk 2077!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Stwórz cyberpunkową obudowę dla komputera swoich marzeń! Przedstawiamy konkurs “Cyber-up your PC”, w ramach którego zapraszamy naszych fanów z całego świata do zaprojektowania obudowy komputera inspirowanej światem gry Cyberpunk 2077.



Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 maja 2020 roku o godz. 15:00. Ocenie podlegać będą praktyczny aspekt nadesłanego projektu, kreatywność oraz jak najwierniejsze oddanie klimatu świata gry Cyberpunk 2077. Projekt musi również spełniać szereg wymagań opisanych na dedykowanej konkursowi stronie internetowej, za pośrednictwem której można zgłaszać prace.

29 maja jury ogłosi pięć najlepszych prac, które zmierzą się w wielkim finale zaplanowanym na 17-18 lipca 2020 roku. Na potrzeby rywalizacji projekty finałowej piątki zostaną zbudowane przez zaproszonych do współpracy przy konkursie profesjonalnych moderów.

Do wygrania w konkursie jest wysokiej jakości sprzęt komputerowy dla graczy. Sponsorami nagród są Alienware, NVIDIA oraz SteelSeries.

Jesteśmy bardzo ciekawi waszych projektów!
 
Fajny konkurs i super nagrody. Szkoda tylko, że moje umiejętności plastyczne są zerowe raczej :ROFLMAO:. Ale z ciekawością będę czekał na to co wymyślą i zaprojektują inni fani CP :).
 
Konkurs i nagrody faktycznie fajne. Sam z chęcią wziąłbym udział ale niezbyt wierzę w swoje umiejętności i w to że udałoby mi się wyrobić w czasie.
Miło spojrzeć na te loga gangów i korporacji :D
 
Chętnie zobaczę te konkursowe pc-ty. Będę budować swój w stylu tyger claws na premierę CP77, to może coś mnie zainspiruje, bo jeszcze nie mam pomysłu na chłodzenie procesora. No i dzięki za udostępnione materiały, własnie potrzebne mi było logo tc.
 
Top Bottom