Konkurs „Dzień z życia wiedźmina”

+
Wiedzmin na razie nie ma opcji "screen capture". Trzeba sobie zainstalowac oddzielny program np. "Fraps".
 
Wiecie, tu zwracam się do szanownych Panów z CDP RED, mam nadzieję, że wykażecie się w przypadku nowego konkursu większą powagą i profesjonalizm niż jak to miało miejsce w trakcie „wspieranej” przez was akcji „Wakacje z Wiedźminem” i na długo po jej zakończeniu (kiedy trzeba było się wywiązać z obietnic). Początkowe trzymiesięczne śmieszne zbywanie laureatów konkursu (Post Dziada http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1934.840 ) a następnie, jak pisze Frey, „martwa cisza” z Waszej strony znacznie podważa Waszą uczciwość. Jak wcześniej pisałem, nie jest mi już nawet przykro z takiego obrotu sprawy, bo gdy myślę o CDP RED i polskim zaścianku, chce mi się po prostu rżeć ze śmiechu. :) Pozdro dla wszystkich cwaniaków i frajerów. ;)
 
Caridor said:
Wiecie, tu zwracam się do szanownych Panów z CDP RED, mam nadzieję, że wykażecie się w przypadku nowego konkursu większą powagą i profesjonalizm niż jak to miało miejsce w trakcie „wspieranej” przez was akcji „Wakacje z Wiedźminem” i na długo po jej zakończeniu (kiedy trzeba było się wywiązać z obietnic). Początkowe trzymiesięczne śmieszne zbywanie laureatów konkursu (Post Dziada http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1934.840 ) a następnie, jak pisze Frey, „martwa cisza” z Waszej strony znacznie podważa Waszą uczciwość. Jak wcześniej pisałem, nie jest mi już nawet przykro z takiego obrotu sprawy, bo gdy myślę o CDP RED i polskim zaścianku, chce mi się po prostu rżeć ze śmiechu. :) Pozdro dla wszystkich cwaniaków i frajerów. ;)
W 100% popieram :p wiele osób uczestniczących w konkursie po prostu straciło czas :-[... nie mówiąc o tych, którzy kasę stracili by wyjechać na "zlot" za który btw i tak dostało tylko nędzne 2 pkt :p (ale to swoją drogą :-\ )... poza tym niektórzy do tej pory nie dostali reszty części EK a już jest konkurs (mam nadzieje że to nie medaliony tych osób są przeznaczone na konkurs :p ; tak, między innymi ja nie dostałem jeszcze reszty EK :p )
 
Oczekiwalismy na gadżety i stąd pewne opóźnienia. Gadżety już są i w poniedziałek zostaną przekazane do gram.pl, który to portal odpowiada za wysyłkę. Niestety, opóźnienie w produkcji tych nagród nie wyniknęło z naszej winy (opóźniły się nie tylko nagrody w tym konkursie, ale wiele innych gadżetów na które czekaliśmy ;)). O opóźnieniu zresztą informowałem Frea organizatora. Szkoda, że nie zechciał podzielić się z wami tymi informacjami. Nagrody pojawiły się u nas w ostatni czwartek (2 dni temu).Jeśli chodzi o nagrody na konkurs o którym mowa w tym temacie to większośc z nich mamy już w firmie.pozdrawiam i przepraszam wszystkich czekających.
 
DarkRegis said:
Wiedzmin na razie nie ma opcji "screen capture". Trzeba sobie zainstalowac oddzielny program np. "Fraps".
To może mały apelik do twórców: Fajnie by było dokoptować taką opcję od gry. W czasie gry było wiele momentów, które miałem ochotę uwiecznić i jestem pewien, że wiele osób by to robiło gdyby było można. Mogli byście dodać taką opcję wypuszczając kolejnego patha?
 
Rozumiem, że mogę korzystać, z screenów umieszczonych na stronce ? :) I czy mam to wszystko połączyć jak w normalnym komiksie, czy każdy screen oddzielnie ?
 
Adam said:
Rozumiem, że mogę korzystać, z screenów umieszczonych na stronce ? :) I czy mam to wszystko połączyć jak w normalnym komiksie, czy każdy screen oddzielnie ?
Tak ale nie ukrywamy, ze wolelibysmy "tworczosc własną" :)Mozna polaczyc, mozna pojedynczo.
Adam said:
A można wysłać więcej komiksów czy tylko jeden?
Można kilka.
 
Możecie uznać mnie za amatora, ale moglibyście polecić mi program do robienia tych "dymków" w paint wychodzą blado, a photoshop nie może zagościć na moim komputerze. Z góry thx.
 
Okropnie denerwujące jest to, że żeby zrobić swoją historię, trzeba zrobić screeny, przez co niektórzy są wykluczeni już na starcie. A korzystać z innych screenów też sensu nie ma, bo ciężko trafić na taki, który nam pasuje...
 
Robię historyjkę w klimacie "W krzywym zwierciadle" i te screeny, które są udostępnione wystarczają mi :p
 
Adam said:
SBK7 już raz wygrałeś w konkursie, oszczędź sobie ;)
chyba żartujesz :Dplakat, podkładka? chybabym był chory, gdybym nie spróbował :)e: wara mi z takimi tekstami, jeszcze chopaki z RED pomyślą "no, niezłe to było, ale ten już wygrał" ;)
 
Robię historyjkę w klimacie "W krzywym zwierciadle" i te screeny, które są udostępnione wystarczają mi Język
Tobie może tak, ale ja miałem w planach sparodiować pewną idiotyczną reklamę, by była jeszcze idiotyczniejsza xP Ale jednak, do tego potrzeba własnych screenów...
 
Fajny konkursik nie ma co. Również wziąłem udział, ale 5 skrinów to jak dla mnie za mało żeby zakończyć moją historyjkę :D
 
Top Bottom