Konkurs „Dzień z życia wiedźmina”

+
Konkurs „Dzień z życia wiedźmina”

Zapraszamy wszystkich graczy do udziału w konkursie na najlepsze „screenshot-story” ukazujące 1 dzień z życia wiedźmina. Oczekujemy na prace w formie „mini komiksu” zawierające maksymalnie 5 screenshotów. Chcemy abyście wykorzystali swoją kreatywność i pomysłowość! Screeny możecie modyfikować dowolną techniką (np. przyklejać postaciom „dymki” aby tworzyć własne dialogi, umieszczać podpisy lub komentarze). Najlepsze prace nagrodzimy specjalnymi zestawami gadżetów z gry. Każdy zestaw zawiera oryginalną koszulkę z wiedźmińskim motywem , plakat, podkładkę pod mysz z logo gry, kości do gry z kubkiem oraz wiedźmiński medalion!Format pracy to od 1 do 5 screenshotów układających się w wymyśloną przez was historię. Swoje prace możecie wysyłać tutaj.Na wasze prace czekamy do 30 listopada!
 
gorzalnik said:
Troche szkoda, ze gre nie mozna wygrac ; )
Biorąc pod uwagę, że do udziału w konkursie niezbędne są screeny z gry ;), uznaliśmy że wygrana kolejnego egzemplarza gry przez osobę posiadającą już jeden nie spotka się ze specjalnym zachwytem.Poza tym to nie jedyny konkurs jaki planujemy w najbliższym czasie, ale o tym ciii... ;)
 
Brysiu said:
Poza tym to nie jedyny konkurs jaki planujemy w najbliższym czasie, ale o tym ciii... ;)
Brysiu no i sie wygadałeś! No i misterny plan który przygotowywałem od 12 lat mi zepsułeś.....
 
Eriash said:
Brysiu no i sie wygadałeś! No i misterny plan który przygotowywałem od 12 lat mi zepsułeś.....
Hehe :). Po prostu doskonale wiemy, że jeden konkurs to za mało, by zaspokoić artystyczne i twórcze potrzeby naszego community 8). Ale póki co skupmy się na "Dniu z życia"...
 
Ja zawsze chciałem zrobić konkurs na Miss CDProjekt RED... Brysiu Ty byłbyś moim faworytem! :) :) :)
 
no fajnie ;) jeśli można wiedzieć to ile nagród jest przewidywanych? znaczy ile komiksów zostanie nagrodzonych?
 
Kurde... mam prawie 300MB screenów z gry, ale żadnego pomysłu na pięciodymkowca :-\Może natchnienie przyjdzie z czasem ::)
 
LordBart said:
Kurde... mam prawie 300MB screenów z gry, ale żadnego pomysłu na pięciodymkowca :-\Może natchnienie przyjdzie z czasem ::)
może być przeca 3dymkowiec :)
 
Eriash said:
Ja zawsze chciałem zrobić konkurs na Miss CDProjekt RED... Brysiu Ty byłbyś moim faworytem! :) :) :)
Eriash, opanuj się! Jeszcze wszyscy pomyślą, że Brysiu jest najpiękniejszą dziewczyną w CDPR :pI co to za offtopowanie? Porządek ma być, bo wam konta zbanuję ;D
 
Ktoś z gram.pl mówił, że medaliony z EK są wyjątkowe i nie będzie można ich w żaden inny sposób dostać :( To widzę, że EK już nie jest taka wyjątkowa...
 
Valkanis said:
Ktoś z gram.pl mówił, że medaliony z EK są wyjątkowe i nie będzie można ich w żaden inny sposób dostać :( To widzę, że EK już nie jest taka wyjątkowa...
Myślę, że tej osobie chodziło bardziej o możliwość kupna poza EK. A takiej możliwości nie ma.Poza tym jest to szansa na zdobycie gadżetów przez osoby, które na przykład chciałyby kupić EK a już nie mają takiej możliwości.
 
Eriash said:
Eriash said:
Ktoś z gram.pl mówił, że medaliony z EK są wyjątkowe i nie będzie można ich w żaden inny sposób dostać :( To widzę, że EK już nie jest taka wyjątkowa...
Myślę, że tej osobie chodziło bardziej o możliwość kupna poza EK. A takiej możliwości nie ma.Poza tym jest to szansa na zdobycie gadżetów przez osoby, które na przykład chciałyby kupić EK a już nie mają takiej możliwości.
Tak, też mi się tak wydaje. Tym niemniej szkoda, że nie jest ściśle ekskluzywny i limitowany. No chociaż jeszcze artbook zostaje ;) (chyba...)
 
mam pytanie: Czy sreen shoty z gry automatycznie ładują się do jakiegoś folderu w postaci JPG, czy trzeba robić to samemu wychodząc z gry (ewentualnie instalując odpowiedni program)?W grze Fable było tak, że screany same wskakiwały do odpowiedniego folderu, więc można było je sobie beztrosko pstrykać a później mieć pamiątkę - to jak fotki z wakacji :)
 
Top Bottom