Konkurs "Ferie z Wiedźminem".

+
Konkurs "Ferie z Wiedźminem".

W wakacje strefarpg.pl, pod patronatem CD-projeckt Red i gram.pl, zorganizowała konkurs "Wakacje z wiedźminem". linkZabawa polegała na tym, że na stronie głównej konkursu pojawiały się pytania dotyczące wiedźmina. Jedno na każdy dzień. Równocześnie odbywały się mini-konkursy, w których można było zdobyć dodatkowe punkty oraz nagrody. Zabawa była przednia, o czym mogą poświadczyć uczestnicy (chociażby Caridor, Wallace, Sam Fisher, Sum, Pono Jr, Sobczak, Chariot i ja ;) )Niedawno padła propozycja organizatorów, aby zorganizować na podobnych zasadach konkurs, pt. "Ferie z Wiedźminem".Przechodząc do sedna sprawy: Organizatorzy chcą wiedzieć ilu z was, drodzy forumowicze wzięłoby udział? Pragnę w tym miejscu podkreślić, że im więcej uczestników weźmie udział, tym więcej cennych nagród będzie można wygrać. Poza tym, moi drodzy-im nas więcej, tym weselej. Jestem pewien, że nie będziecie żałować jeśli podejmiecie wyzwanie. ;)Wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie lub ew. na PW.Jak to mówi Dziadu:pozdro ludzie! ;)
 
Dokładnie tak, ładnie powiedziane.PS: W tym temacie można pisać, zadawać pytania itp
 
Zdecydowanie TAK!!! :D Ale nazwa "Ferie z Wiedźminem" jakoś mi nie leży ;D Może: "Narty z wiedźminem"?? ;)
 
asekuracyjnie, nadałbym jakąs "bezpieczną" nazwę - może "Matura z Wiedźminem?" ;). To był żart, zenujący, wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Rzecz bardzo ważna: termin. Jak wiemy, ferie w różnych województwach są w różnych terminach. Jak to rozwiążecie? Nie ma mnie przez tydzień... Normalnie(tzn, jak przy Wakacjach z W) byłoby to małym probleme, ale... no właśnie, ferie mają tylko dwa tygodnie. Więc?
 
Sobczak, najpierw Frey musi wiedzieć, czy w ogóle opłaca się za to zabierać, tzn. ile mniej-więcej osób wzięło by udział. Wstępne rozmowy juz ponoć zostały przeprowadzone, jeszcze tylko trzeba ustalić szczegóły. :)
 
Może być forum ogólne. Wstępne rozmowy były z kolegą - Saweriusem :DCo do ferii to nie wiem, może zasady konkursu sie zmienią, żeby każdy miał szansę.Na razie na temat nagród nie będę mówił... postaramy sie je przesłać ewentualnie szybciej, myślimy nad EK np. bo chyba nie każdy ma EK i na pewno ktos chciałby mieć :p Na razie jednak poczekam kilka ludzi, żeby się z kilka osób zebrało, bo dla 10 osób to za mało...
 
Gwindor said:
jak sie uzbiera wystarczająco dużo chętnych to TheWitcher.Info chętnie dorzuci do puli nagród EK ;)
[zart]Jeżeli z 1 miejsce będzie EK to ja zadowolę się 2 :p Co ja zrobię z dwoma EK ? :p Za to Call of Duty 4 albo Medal of Honor Airborne mile widziane [/zart]
 
Wallace said:
Wallace said:
jak sie uzbiera wystarczająco dużo chętnych to TheWitcher.Info chętnie dorzuci do puli nagród EK ;)
[zart]Jeżeli z 1 miejsce będzie EK to ja zadowolę się 2 :p Co ja zrobię z dwoma EK ? :p Za to Call of Duty 4 albo Medal of Honor Airborne mile widziane [/zart]
sellniesz 1 na allegro i za te kase kupisz i moh i coda
 
noo dooobra ;Podnośnie konkursu to w 100% popieram, może tym razem nie bede znowu 4 :-\, świetna inicjatywa czekam na dalsze instrukcje ps wybaczcie forme, ale jestem po 8h programowa i oczy mi pekają
 
Jestem za konkursem. ;) Chociaż nie bardzo mogę to sobie wyobrazić...Ewentualnie jak nie wypali, można pomyśleć nad "Wakacjami z Wiedźminem 2" :D
 
PonoJr said:
Jestem za konkursem. ;) Chociaż nie bardzo mogę to sobie wyobrazić...Ewentualnie jak nie wypali, można pomyśleć nad "Wakacjami z Wiedźminem 2" :D
Może zamiast ferie z Wiedźminem, nazwiemy to "Wakacje z Wiedźminem 1,5" :DNie chcesz wygrać EK... to nie wygrasz - to się akurat da załatwić - wierz mi kilku chętnych się znajdzie :DWidzę, że zainteresowanie rośnie fajnie. Jak taka tendencja się utrzyma to jeszcze przed świętami pogadam z kimś ze "Szczytu", choć nie wiem czy teraz CDP będzie zależało na reklamie gry, choć może na społeczności jednak trochę tak... trzeba będzie wcisnąć trochę PRowskiego kity co nie? :pPS do Gwindora: Właśnie na Was liczyłem :D
 
Top Bottom