Konkurs "Ferie z Wiedźminem".

+
Dziadu said:
Mam nadzieję, że "Ferie z Wiedźminem", nie skończą jak "Wakacje z Wiedźminem" ;D
Dziadu a wiesz może coś na temat Wyborów z Wiedźminem, bo ten temat jakoś strasznie ucichł :-\ps.Nie wiem czemu, ale jakoś za każdym razem odczytuje ten temat jako "Freye z Wiedźminem". Coś jak czeski błąd (?) :D
 
Dziadu said:
Mam nadzieję, że "Ferie z Wiedźminem", nie skończą jak "Wakacje z Wiedźminem" ;D
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień :D - chyba najlepsza odpowiedź :DSpokojnie myślę, że nauczyliśmy się walie, ja też sie nauczyłem, teraz pójdzie elegancko, w końcu mój trzeci konkurs, do trzech razy sztuka :D
Dziadu said:
No to chyba mogę zdradzić, że rozmawiałem z Kethem i serwis elkander.pl też jest w stanie zasponsorować nieco nagród :)A to (mam nadzieję) jeszcze nie koniec.ps: Frey, sprawdź PM ;)
Fajnie, fajnie im nas więcej tym przyjemniej. Przeczytałem PM i odpowiem tutaj. Fajnie, że chcesz pomóc, ale akurat znam te persona i myślę, że sam z nimi uzgodnię :) i myślę, że nie będzie problemu. Yarpena mam gdzies numer telefonu to nie ma z tym problemu - phx zakładam, że się zainteresuje. Elkander hmm szczerze to lepiej znam Tibora, ale z Kethem myślę, że się dogadamy, co nie? :)
Dziadu said:
Dziadu said:
Mam nadzieję, że "Ferie z Wiedźminem", nie skończą jak "Wakacje z Wiedźminem" ;D
Dziadu a wiesz może coś na temat Wyborów z Wiedźminem, bo ten temat jakoś strasznie ucichł :-\ps.Nie wiem czemu, ale jakoś za każdym razem odczytuje ten temat jako "Freye z Wiedźminem". Coś jak czeski błąd (?) :D
Nie, tak to miało wyglądać, konkurs ma na celu promowanie mojego nicku :D Ciekawe tylko po co :D Ale myślę, że to nie problem :)
 
Jest 20 głosów zdecydowanego tak, no to po miedzy świętami a nowym roczkiem postaram się załatwić co i jak.
 
odświeżę temat może ktoś zagłosuje kto jeszcze nie widział. Panowie modowie pozwolą, ze sobie tak posta nabije :D+1 :D
 
Ja jestem jak najbardziej na tak. Proszę tylko by pytania byly mniej subiektywne. Np. Najbardziej znany text z Witcher (po angielsku). To było zbyt subiektywne. Pytania związane z Saga i grą byly spoko.
 
Wzioł bym udział zw konkursie z dużą chęcią-pytanie czy wystarczy gra zarejestrowana na gram.pl? czy musiał bym ją tutaj zainstalować ? bo na tym kompie(z netem ale brakiem dvd romu) nie da rady zainstalować a na nowym(lepszy ale bez neta-nie mam kasy na Routera) raczej sie nie zarejestruje tutaj:p.
 
Klierowski said:
Wzioł bym udział zw konkursie z dużą chęcią-pytanie czy wystarczy gra zarejestrowana na gram.pl? czy musiał bym ją tutaj zainstalować ? bo na tym kompie(z netem ale brakiem dvd romu) nie da rady zainstalować a na nowym(lepszy ale bez neta-nie mam kasy na Routera) raczej sie nie zarejestruje tutaj:p.
Nie trzeba mieć zarejestrowanej gry na gram.pl, to akurat nie problem.
Klierowski said:
Klierowski said:
odświeżę temat może ktoś zagłosuje kto jeszcze nie widział. Panowie modowie pozwolą, ze sobie tak posta nabije :D+1 :D
Masz ostrzeżenie. Albo zaraz Ci bana załatwię, a co! :D ;)
Brawo spam w najczystrzej postaci, esencja spamerstwa, brawo. Mod to potrafi :DAle ja nie żartowałem :pElwer
 
Wiecie, nie, żebym narzekał, ale chciałbym otrzymać jakąś informację dot. konkursu - bo ferie zaczynam w sobotę, nie mówiąc już o tych, co ferie mają ;)
 
SamFisher said:
Wiecie, nie, żebym narzekał, ale chciałbym otrzymać jakąś informację dot. konkursu - bo ferie zaczynam w sobotę, nie mówiąc już o tych, co ferie mają ;)
wielkopolska rox :DInna sprawa, ze mi się do konkursu tak nie spieszy, bo do 3.02 jestem niedostępny internetowo
 
Top Bottom