Konkurs - Mr. Troll

+
Konkurs - Mr. Troll

Hejka fani Wiedźmina!Jestem Panem Trollem – zabójczo nudnym, smiertelnie głupim, obezwłądniajaco denerwującym no i złośliwym forumowiczem. Jestem tu nowy i co prawda nie miałem jeszcze czasu na rozwalenie wam większości forum. Niedługo, ale będę was zalewał- zabójczo nudnymi, śmiertelnie głupimi, obezwładniająco denerwującym no i złośliwymi komentarzami… Jeśli chcecie spróbujcie mnie złapać. W sumie to nawet będzie zabawne, zwłaszcza, że – umówmy się jestem dużo piękniejszy, mądrzejszy i szybszy od was! Jestem koronowanym królem SPAMU…. Niach niach niachParę dni temu udało nam się znaleźć zabójczo nudnego, śmiertelnie głupiego, obezwładniająco denerwującego no i złośliwego forumowicza, który jest najprawdopodobniej najgorszym tego typu okazem w całym zdigitalizowanym świecie Internetu. Daliśmy mu niemal nieograniczone uprawnienia na forum. Wszystko po to aby wcielić w życie nasz tajny plan o kodowej nazwie „Mr Troll”.Niedługo Pan Troll zacznie umieszczać na całym forum zabójczo „ciekawe” posty. Waszym zadaniem będzie odnalezienie go i przekonanie żeby przestał ;).Za najbardziej… przekonujące, trafne i kreatywne wypowiedzi dajemy punkt.Osoba z najwyższym wynikiem wygrywa!Spamowanie zacznie się w już dziś po godzinie 17!, koniec sezonu myśliwskiego to piątek 26 września.
 
niach niach niach ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
MrTroll said:
niach niach niach ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
JAk nie przestaniesz.Zaraz zawołam predatora, obedrze Cię ze skóry a wtedy...Wrzucę Cię do wiadra wódki. NIach niach :p
 
Dobra już wiem gdzie mieszka. Ktoś chętny na 'wizytę' w Jego domu ? Weźcie tylko coś cięzkiego i sobie na Niego zapolujemy. :wave:
 
Trollu jak się nie uspokoisz zostaniesz z powrotem zamknięty do szafy Pana Madeja ! Razem z Babunią !!Edit : Chciałem jeszcze tylko dodać, że Babunia "rodziła" ostanio kamienie nerkowe, więc zapewne zostaniesz uraczony opowiastką z przebiegu "porodu" :p
 
Panie Troll, jeśli nie zaprzestanie Pan tego okropnie kretyńskiego i bezkonstruktywnego spamu, postaram się zrobić małe fiku-miku w twych papierach, dopisując ci ogromne pokrewieństwo z panem Howardem Webbem (tj. będzie Pan jego bratem), cofnę Pana w czasie do chwili, gdy Polska przegrała z Austrią, po czym przeprowadzę Pana do Polski. Oczywiście, będzie miał pan wybór, do którego miasta chce Pan pojechać najpierw. Pod warunkiem, że to będzie Warszawa. Dodatkowo, zawiadomię wszystkie gazetki pokroju Faktu, SuperExpresu i innych, że zaszczycił Pan swą obecnością nasz kochany, niezawistny i miły kraj.Pozdrawiam.
 
Nie no, nie wytrzymam! Idę się powiesić... Sądzę, że jeśli nie zaprzestaniesz spamowania to wkrótce wiekszość użytkowników pójdzie w moje ślady.Wtedy, mój słodki, nie będzie miał kto czytać twoich postów!Chcesz tego? :evil:
 
Drogi panie Trollu, piszę do pana w związku z szeroko wiadomą sprawą aspektu psychiczno-intelektualnego określanego pospolitym i ogranym terminem "SPAM". Na wstępie przedstawię się, nazywam się Piotr, i jestem tutaj aby Ci pomóc. Wyobrażam sobie jak Ci trudno i samotnie. Potrzebujesz ciepła, oparcia, nie dano Ci tego w młodości, co w chwili obecnej skutkuje aspektem psychiczno-intelektualnego rowu analitycznego (przyp. SPAM). . By przezwyciężyć twoją wrodzoną, nieodpartą chęć rozsiewania danego aspektu (przyp. SPAM) w miejscach publicznych, spróbuj zrozumieć swoje postępowanie i odszukać się na nowo. By tego dokonać, musisz dowiedzieć się, kim jesteś, musisz najpierw znaleźć oparcie w jakimś “my”, sam nie dasz rady. Czym może być "my"? Może to być choćby twój ulubiony, ukochany miś Kudłacz z dzieciństwa. Czy warto podjąć się terapii? Musisz sobie sam odpowiedzieć, tam, głęboko w sercu. Prawdopodobnie po przeczytaniu tego posta (przyp. krótkiej, internetowej wiadomości) nigdy nigdy nie będziesz taki sam. Przekonało się o tym 1500 100 900 internautów którzy wykupili prenumeratę miesięcznika "AK47_dla_wszystkich". Zapamiętaj jedno drogi Trollu.Nie jesteś sam.Instytut Psychicznej Pomocy Psychicznie Chorym od Psychicznie Uzdolnionych
 
Panie Trollu. Na tym forum jest tylu spamerów, że chełpić nie ma się czym. Każdy może napisać beznadziejnie głupi zaśmiecający post :) ;) :D ;D :mad: :( :eek: 8) ??? ::) :p :-[ :-X :-\ :-* :'( :beer: :dead: ]:-> :sleep: :wall: :angel: :evil: :whistle: :peace: :wave:W ramach protestu chciałem napisać jeden post pod drugim i wypowiedzieć panu pojedynek na spam, ale uznałem, że może się to dla mnie źle skończyć.Kończ waść, wstydu oszczędź. Zdruzgotany i zniesmaczony forumowicz.P.S. Namierzam twój adres
 
Top Bottom