KONKURS na najciekawszego screena!

+
Status
Not open for further replies.
KONKURS na najciekawszego screena!

[size=12pt]Witajcie, ogłaszamy konkurs na najfajniejszego screena. :)[/size][size=12pt]Zasady: [/size];)- tutaj proszę zamieszczać tylko zgłaszane prace, na komentarze jest osobny wątek :)- screen ma być ciekawy, nie chodzi o jakiegoś buga czy inny błąd w gameplay'u- jedna osoba może zgłosić tylko 3 propozycje w tej edycji konkursu :)- raz zgłoszone prace nie mogą zostać zmienione- propozycje można zgłaszać do 20 maja włącznie- jakiekolwiek ingerencje w screeny są niedopuszczalne, jedyne co można zrobić, to usunąć napis 'gra zatrzymana'[size=12pt]System wyłaniania zwycięzców:[/size]Dwustopniowy: 1. finalistów będzie sześciu, 3 wybieracie Wy (głosując w ankiecie, która pojawi się w stosownym czasie), a pozostałych 3 wybiera grono moderatorskie 2. z tych 6 najlepszych prac zostaną wyłonieni 2 zwycięzcy, oczywiście, będziemy mieli na uwadze Wasze zdanie, możecie być spokojni ;)[size=12pt]Nagrody: [/size]1.nagroda: The Last Wish A. Sapkowski2.nagroda: Płyta inspired by + wiedźmiński mousepad[size=12pt]Informacje:[/size]- jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to bezpośrednio do mnie na PW proszę pisać :)- jeśli konkurs się Wam spodoba, to postaramy się o reedycję ;)[size=11pt]Czekamy na Wasze prace![/size] ;)
 
doba, a więc ja dodam jako pierwszy... Może nie jest to jakiś śmieszny screen, ale co tam, może się komuś spodoba :DDodałem go już w tym innym temacie o screenach, to tu chyba też mogęGeralt też był emo:1. kolejny: tytuł: Który z wiedźminów zrobił najgłupszą minę :dead::2. trzeci i ostatni: tytuł: Geralt- Matrix (a wszyscy podniecali się jak Neo uchylał się przed kulami, a Geralt też to robi, ale jeszcze w jakim stylu! :eek:)3. PSPrzepraszam wszystkich za kiczowatą jakość, ale mój komputer do najnowszych nie należy ;).
 
A więc skorzystam z możliwości od razu wrzucę 3 ;D1. Fikołki 2. Ręce do góry to jest napad! 3. Bez tytułu (ze wskazaniem na epicką-walkę-z-przedwiecznym-bóstwem)
 
Narazie tylko 1, muszę przejrzeć 1,5gb ssów ;)Trofea... Czyżby jakiś łowca urządził sobie wystawę w piwnicy? Edit:'Zaraza, ale jestem mroczny' '-Przejdźmy może uliczkę dalej - zaproponował Geralt, patrząc na obdartusa, który kucnąwszy i wybałbuszywszy oczy wypróżniał się w bocznym zaułku'
 
No to dobra. Moja kolej. Zdecydowałem się na tą trójkę po tygodniu ciężkich walk z samym sobą.Niech tam... liczy się fun :beer:1. Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd... 2. Zainwestuj w Tic Taci bo ci jedzie! 3. Cthulhu fhtagn!
 
Dopisałam punkt do regulaminu konkursu - raz nadesłane screeny nie mogą zostać zmienione :)
 
Ach, w końcu mi się udało... To moje "dzieła":1. Wiedźmińskie tango. Zabójczy taniec z dwoma mieczami...2. Całuj moje zelówki, śmieciu! Bo gracz grał zbyt kiepsko...3. Geralt & Shani (18+) :D Romantyczne chwile Geralta... Mam nadzieję, że ten screen nie dostanie się w ręce tych obrońców moralności, którzy tak skrytykowali Mass Effecta.Byłby kolejny skandal... :)
 
[size=12pt]Przypominam, że jeszcze tylko przez tydzień można nadsyłać swoje prace, więc do dzieła! :)[/size]
 
To jeszcze ja dołączę. Nigdy nic nie wygrałem, to może teraz się uda.Attack of the Golems I Attack of the Golems II
 
No i moje screeny, właściwie szkoda, że tylko trzy.1. Spacer po Gliniankach: 2. Zachód słońca: 3. Drewniany uśmiech:
 
Ten utopiec spokojnie czekał, aż skończę rozmowę z Dziadkiem.
 
[size=12pt]Przypominam, że jutro o północy mija termin nadsyłania prac do konkursu, więc do dzieła! :evil:[/size]
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom