Konkurs na weekend

+
Fasol said:
Miejmy nadzieję iż jest to błąd wynikający ze zbytniej ekscytacji tworzeniem scenki na konkurs, a nie zwykłej ignorancji ;)

chodzi o tochę zabawy


Czy wszystko musi być poważne i inteligentne :)
 
pawelcius said:
chodzi o tochę zabawy


Czy wszystko musi być poważne i inteligentne :)

Oczywiście że nie musi hehehe, tylko taki błąd może niejednego o dłuższe wstrzymanie oddechu nabawić ^^

Moja scenka też nie kipi finezją i inteligencją ale to nie ważne, ważne że ma 0,0000001% szans jakiejkolwiek akceptacji innych hehehe.
 
 
Gorąca prośba do REDów:

Następnym razem jak zrobicie taki konkurs, to ograniczcie też warunki uczestnictwa do minimum 80 IQ. Proszę...

I najwyraźniej zaznaczenie w 1 poście, że wymagane jest 18 lat nic nie dało. Bo połowa "propozycji" to pewnie od podstawówki/gimnazjum jest.
 
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcl5yil5ypnKTa1NjK2eLSp5HV480

Mam nadzieje, że się spodoba.
 
ser-ek said:
Gorąca prośba do REDów:

Następnym razem jak zrobicie taki konkurs, to ograniczcie też warunki uczestnictwa do minimum 80 IQ. Proszę...

I najwyraźniej zaznaczenie w 1 poście, że wymagane jest 18 lat nic nie dało. Bo połowa "propozycji" to pewnie od podstawówki/gimnazjum jest.

Przerażające jest to, że 75% uważa, że umieszczenie słów k***a lub ja pie***le jest kluczem do zwycięstwa :)
 
ser-ek said:
Gorąca prośba do REDów:

Następnym razem jak zrobicie taki konkurs, to ograniczcie też warunki uczestnictwa do minimum 80 IQ. Proszę...

I najwyraźniej zaznaczenie w 1 poście, że wymagane jest 18 lat nic nie dało. Bo połowa "propozycji" to pewnie od podstawówki/gimnazjum jest.

To, że niektóre żarty wydają Ci się nieśmieszne bądź niezrozumiałe nie oznacza, że ich autor jest skończonym tłukiem z gimnazjum. Więcej luzu i tolerancji, toż to tylko zabawa.
 
Takie weekendowe konkursy mogłyby być co miesiąc bądź dwa miesiące, oczywiście nie każdy z nich musiałby się kończyć wygraną takich gadżetów jak medalion. Fotki ekipy RED'ów z autografami też by miały wzięcie hehe. Zawsze jakaś mała rozrywka podczas czekania na kolejne informacje na temat waszych produkcji ;)
 
Erynia said:
To, że niektóre żarty wydają Ci się nieśmieszne bądź niezrozumiałe nie oznacza, że ich autor jest skończonym tłukiem z gimnazjum. Więcej luzu i tolerancji, toż to tylko zabawa.

I właśnie to jest najgorsza myśl - że połowa z tych sucharo-bluzgów które tu wrzucono są autorstwa ludzi powyżej 16-18 roku życia.

Ja bym dodał konieczność rozwiązania prostego zadania z matmy przed opcją "Dodaj odpowiedź", słynne 2+2*2 by wystarczyło ;)
 
Top Bottom