[KONKURS] Pokaż nam swoją wiedźmińską kolekcję!

+
Witcher_Contest_Social_Post_PL_16x9.jpg


Dokładnie 35 lat temu ukazało się pierwsze opowiadanie z uniwersum Wiedźmina — z tej okazji Nowa Fantastyka i Netflix przygotowali specjalne, limitowane wydanie jubileuszowe, w którym znajduje się przedruk opowiadania oraz mnóstwo artykułów dla fanów Wiedźmina!

Powstało jedynie 400 egzemplarzy tego wydania i możesz zgarnąć jeden z nich — wystarczy że pokażesz nam swoją wiedźmińską kolekcję!

Wrzuć zdjęcie swojej wiedźmińskiej kolekcji w odpowiedzi w tym wątku lub pod postem konkursowym na profilu Wiedźmin na Facebooku aby zawalczyć o jubileuszowe wydanie Nowej Fantastyki i medalion Szkoły Wilka. Nagrodzimy 5 najciekawszych zdjęć.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 19 grudnia, do godz. 23:59.

Regulamin konkursu jest załączony poniżej.
 

Attachments

  • Wiedźmińska Kolekcja Zasady Konkursu.pdf
    158.7 KB · Views: 372
267946949_651847342506793_42997153895796747_n.jpg

A wszystko zaczęło się od książki widocznej na zdjęciu pt. Sezon burz, którą dostałem w prezencie w 2013 roku na mikołajki - następne książki wypożyczałem z bilbioteki i czytałem, aby w końcu kupić swoją kolekcję. Potem już poleciało - był W2 na Xbox 360, W1 na PC i widoczny na zdjęciu jedyny w wersji pudełkowej W3.
 
1.jpg

Skromna, uporządkowana, ale własna. Nie ma mnie w rodzinnym domu, więc nie poszaleję. Największą satysfakcję mam z kolekcjonerki i figurki W1, oraz kufli, które wywalczyłem w konkursie z tego forum od Kolekcjonera. Samych pudełek z W1 mam 5 sztuk. Bardzo brakuje porządnych plakatów z W1, np. Geralt z hakiem. Pozdrawiam i czekam na Wasze kolekcje.
E: Stety, niestety, w czasie premiery W1 miałem 10 lat, więc ciężko tu o większą świadomość, nie wspominając o kolekcjonowaniu. Zacząłem od W1 i zaraza, znalazłem bohatera swojego "dzieciństwa". Książki kupiłem dopiero po premierze W2, co zresztą widać po okładkach. A że jestem bardzo "tematycznym" czytelnikiem, czytam tylko to, co mnie naprawdę zaciekawi. Pierwszą książkę przeczytałem po kilku latach, gdy wylądowałem w szpitalu, więc przygoda z cyklem wiedźmińskim, jest naznaczona- jak u prawdziwego wiedźmina- bliznami. Pochwalę się, iż kilka godzin temu, udało się wreszcie dorwać plakat z cd-action przedstawiający Geralta z hakiem. Jak na 14 lat, w znośnym stanie. Oprawię go w ramę i prezent jak się widzi.
 
Last edited:
U mnie skromnie, jestem raczej minimalistką :) najbardziej mnie zawsze cieszy moja kolekcja sagi w białym wydaniu z przełomu lat 90’ i 00’. Miałam wtedy jakieś 11 lat i czytałam Wiedźmina po raz pierwszy. Pamietam, ze jak zbierałam kolekcje, to zawsze na urodziny, święta dostawałam od mamy kolejna książkę ❤️ To wydanie mi się do dziś podoba najbardziej ze wszystkich :) No i oczywiście Dziki Gon - specjalnie dla tej gry kupiłam nowa konsole 😅 a stara trzymam tylko po to, żeby jeszcze kiedyś pograć w Zabójców królów :)
A7104009-89D7-4FA0-9D7C-8B155A653A3B.jpeg
 
Hej!

Ja to mam wszystkiego po trochu. Są książki, są gry na PC i trójeczka na switcha, jest ebook, mapka, były słuchane słuchowiska, symboliczny funko pop, serialowo/robocza koszulka :D W przyszłym roku ma dojechać pełna kolekcja kickstarterowa Wiedźmin Stary Świat więc niestety nie miała jeszcze okazji załapać się na zdjęcie :p
... i jeszcze pewnie znalazłoby się kilka pierdołek!

No nic, trzymajta się a ja wracam do serialu!

kolekcja.png
 
Niestety nie mam jednego miejsca, gdzie mógłbym wszystko trzymać, więc musiałem improwizować. Oto moja kolekcja. Zaczęło się niewinnie od paru dzisiaj już pożółkłych książek, które, jednego roku pańskiego dostałem na gwiazdkę. Tak mi się spodobały, że zanim nastał nowy rok wszystkie były przeczytane. Potem wyczekiwałem filmu, gier, serialu. Efekt był tego taki, że z każdym nowym tytułem rzeczy przybywało. ;)
IMG_20211217_131725.jpg
 
Całej kolekcji nie da się ogarnąć jednym zdjęciem.. Praktycznie w całym mieszkaniu (no, z wyjątkiem łazienki) ustawione, powieszone, bądż ustawione są książki, figurki, miecze, obrazy, kubki z elementami z uniwersum.. Jeden element natomiast mam zawsze przy sobie. I to właśnie on jest chlubą mej kolekcji, gdyż zapłaciłem za niego nie tylko "złotem", ale i krwią 😉😉
 

Attachments

  • IMG_20211217_194836.jpg
    4.8 MB · Views: 84
Ale misja! Pół soboty zajęło mi przetrząsanie domu w poszukiwaniu wszystkiego co wiedźmińskie i układanie tego w zgrabną kompozycję. Sama nie zdawałam sobie sprawy z ilości nagromadzonego dobra! Wszystko, oczywiście, zaczęło się od książek i przerodziło w przepiękną pasję, którą mam zamiar zarazić kolejne pokolenie - moich dwóch małych wiedźminów :D
 

Attachments

  • v5.jpg
    7.3 MB · Views: 126
U mnie skromniej niż u wszystkich ponieważ jestem jeszcze "świeżakiem". Wiedźminem interesuje sie od półtora roku, zaczęło się od ostatniego życzenia i potem już poszło, książki przeczytałem w tempie ekspresowym podobnie jak wszystkie gry i większość zadań pobocznych, serial też obejrzany 2 sezon jeszcze w dniu premiery.
inbound6192630998172073991.jpg
 
Reszty nie mam pod ręką, ale mam jeszcze dwa inne wydania płyty CD z muzyką G. Ciechowskiego do Wiedźmina, kilka magazynów "Fantastyka", "Film" i "CD-Action" dot. Wiedźmina, a pozostałe gry i książki mam niestety tylko w wersji elektronicznej.

Zbiory innych są znacznie bardziej impoujące, więc nie liczę na wygraną, ale fajnie dołożyć swoje kilka groszy ;)
 
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich Waszych kolekcji i choć nie możemy nagrodzić Was wszystkich postanowiliśmy nagrodzić nie pięć, a siedem osób!

Oto oni:
Pat Ryk
Eligiusz Adam Dybski
Mariusz Wywiał
ekaet
Sylwia Węgrzynowicz
Kamil Pańczak
kubecho

Gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się ze zwycięzcami sprawie adresu do wysyłki nagród. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź.
 
Top Bottom