Konkurs PrimaGames – wyniki

+
Konkurs PrimaGames – wyniki



W zeszłym tygodniu wystartowaliśmy z konkursem, ktrego celem było dodanie zabawnego tekstu do udostępnionego przez nas zdjęcia, dziś nadszedł czas na rozstrzygnięcie.
Chcemy na wstępie pogratulować wszystkim, ktrzy zdecydowali się na uczestnictwo niektre ze stworzonych przez Was prac okazały się być naprawdę przezabawne! Podczas oceniania mieliśmy nie lada twardy orzech do zgryzienia, ale jakoś udało nam się wybrać najlepsze zgłoszenia.
Nie przedłużając, oto zwycięzcy, ktrzy otrzymają od nas egzemplarze poradnika do Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw podpisane przez jej twrcw:
Rocket02
227
Skontaktujemy się z Wami za pomocą prywatnych wiadomości na forum.Pozostałe prace możecie znaleźć tu(wersja polska) oraz tu (wersja angielska).
 
Gratulację zwycięzcom "chwała poległym" ;) ...

I dzięki za screen który nadaje się idealnie do komentowania naszej rzeczywistości

 

borias

Forum veteran
Tekst 227 i owszem - sam bym na niego głosował, ale "dziecko na gazie"? Bardzo dziwny wybór, moim zdaniem powinien wygrać Szkot - Wallace - twój tekst był lepszy.
 
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Dziecko na gazie :p :D
 
Absurd dowcipu mi pasuje, nie odbieram go w kategoriach kontrowersji, bo mi się kojarzy ze skeczami Monty Pythona. Fakt, nie każdy lubi (rozumieć nie ma co, absurd nie jest do rozumienia, tylko do chichrania się z), ja owszem.
Jak dla mnie - świetny wybór.
 
Dziecko na gazie jest "nietypowe"
GRATULACJE !!!
Gratuluje wszystkim którzy nie wygrali bo ich prace też były super,dlatego REDzi mieli trudny wybór
 
Top Bottom