Konkurs! Stwórz scenariusz lub muzykę , do "Śladem Białego Wilka 2", wygraj unikatowe nagrody!

+

Konkurs! Stwórz scenariusz lub muzykę , do "Śladem Białego Wilka 2", wygraj unikatowe nagr

  • Mogę pożyć stroje z okresu średniowiecza, lub jakiegoś potwora.

    Votes: 0 0.0%
  • Mogę pomóc przy charakteryzacji postaci – (znam się na tym bdb).

    Votes: 0 0.0%
  • Mogę pomóc w kręceniu materiału, posiadam wysokiej klasy sprzęt nagraniowy.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    12
Status
Not open for further replies.
Konkurs! Stwórz scenariusz lub muzykę , do "Śladem Białego Wilka 2", wygraj unikatowe nagrody!

Witam wszystkich fanów Wiedźmina !

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie „Fan Scenariusz – Śladem Białego Wilka 2 + Twoja propozycja dalszej części tytułu”

Czujesz, że piszesz dobre teksty, że to właśnie Twoja historia powinna zostać zekranizowana , chcesz spróbować sił jako scenarzysta ? A może komponujesz i tworzysz muzykę ?

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie !



UWAGA ! Zwracam się do Ciebie - władco słowa pisanego !

Napisz historię związaną z kontynuacją pierwszej części przygód Wiedźmina Lamberta.

Możesz użyć lokacji:

Zamek – wraz z lochami

Kopalnia

Las

Zbiornik Wodny

Akcja może dziać się również na polanie przy ognisku.



W swoim scenariuszu możesz wykorzystać następujących bohaterów:

- Wiedźmin Lambert obowiązkowo

- jeden lub dwóch elfów

- wieśniaków, szlachciców, bandytów

- jeden z potworów: utopiec , wilkołak, ghul, trupojad

- jeden lub dwa konie

Napisz opowiadanie, scenariusz, stwórz ciekawą historię ( którą można nakręcić
na ok 7 – 10 minut.


Ocenimy:

- Klimat

- Wątek

- Dialogi



UWAGA ! Zwracam się do Ciebie władco klucza wiolinowego oraz nut !

Napisz, stwórz utwór mieszczący się w klimacie podobnym do tego : https://soundcloud.c...3-trailer-music - trwający 2-3 minuty, najlepiej w formacie mp3. Miej na uwadze, że utwór ten zostanie wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa trailera filmu, który wspólnymi siłami stworzymy.

Scenariusz oraz muzyka, które spełnią nasze wymagania zostaną nagrodzone.

Zwycięzcy konkursu otrzymają: unikatowy Wiedźminski Kufel oraz Medalion Cechu Wilka prosto z Czech (nagroda zostanie wysłana kurierem), a co najważniejsze - stanie się głównym scenarzystą ujętym w napisach.

Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie na mój adres zgody na: użycie scenariusza/muzyki, wniesienia niezbędnych poprawek oraz wpisania imienia i nazwiska jako głównego scenarzysty/autora muzyki.

Po otrzymaniu zgody, zostanie nadana paczka z nagrodami.

Prace proszę przesyłać na adres : kolekcjonerx@interia.eu do 01.03.2014r.

Zwycięzców powiadomimy drogą emailową, nie zdradzając jednakże kto wygrał i nad jaką fabułą będziemy pracować.

Pozdrawiam - KolekcjonerX.
http://www.youtube.c...h?v=AQlYlnWhNaE
 
Brawo! Świetna inicjatywa z tymi konkursami. ;)/>/> Taka rada żeby lepiej się czytało to usuń "spacje" przed wykrzyknikami i znakami zapytania... :p/>/> A i wrzuciłbyś zdjęcie medalionu? />/>


Edit: A, medalion jest w filmiku. :p
 
KolekcjonerX said:
Kufle od 16:17 min , a Medaliony od 18:00 min :)/>

Właśnie zauważyłem tylko trochę później. :p To chyba te same medaliony co były swego czasu w edycji specjalnej W2 bodajże w MM i to taki jak wygrałem w konkursie, nie? Znaczy taki bardzo spłaszczony.
 
Mam pytanie, 7 do 10 min. ile to tak będzie stron A4?
I jeszcze jedno: napisałeś, że można użyć lokacji i bohaterów. Jednak czy można użyć tylko tych, których wymieniłeś, czy można wykreować coś samodzielnie?
 
BeksaLala said:
Mam pytanie, 7 do 10 min. ile to tak będzie stron A4?

Nie ma zasady. Pytanie ile będzie akcji bez słów w międzyczasie, w sumie to jest masa czynników na to wpływająca.


Kolekcjonerze wybacz, że odpowiadam w Twoim temacie ale skoro znałem odpowiedź... ;) Mam nadzieje, że się nie pogniewasz. :p
 
Tyle, aby w sposób możliwie pełny i wyrazisty ująć to, co reżyser będzie musiał zamknąć w ramach filmu :D
 
Fajny konkurs tylko szkoda, że nie umiem pisać żadnych tekstów a tym bardziej utworów muzycznych :D
Można gdzieś zakupić takie przedmioty kolekcjonerskie ?
 
Jaki jest termin nadsyłania swoich scenariuszy lub utworów muzycznych?

Przepraszam, nie doczytałem.

Używaj opcji "edytuj", zamiast pisać dwa posty pod rząd.

Nars.
 
Świetna inicjatywa!

Mam pytanie - czy scenariusz musi jakkolwiek nawiązywać do pierwszej części produkcji?
 
Lambert wyrusza w dalszą drogę ... ( można w opowiadaniu ująć, co znalazł w worku, który otrzymał od karczmarza ) . Dalsza historia, to ... Wasza historia, którą stworzycie :)
 
UWAGA !!!

Przyjmujemy tylko i wyłącznie prace AUTORSKIE. Wszelkiego rodzaju PLAGIATY nie będą brać udziału w Konkursie .

:listen:
 
Last edited:
Kurczeż blade. Czemu Lambert, a nie Berengar? :) Może wtedy moje opowiadanie z działu Twórczość Fanów by się nadało wtedy :]
 
Przedstawiam nagrody, które można wygrać w konkursie:

Kolekcjonerski Kufel oraz Medalion Cechu Wilka





Przypominam o terminie nadsyłania prac do :01.03.2014r.

Dziękuję za pierwsze opowiadania :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom