[Konkurs] $W!ĄT3CZN4 kartka z Night City

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Night City mogło zostać uznane za najgorsze miejsce do życia w Ameryce, ale jak wygląda w święta? Czy korporacyjne centrum miasta im ulega, czy zachowuje swoją tożsamość? Czy Watson staje się jeszcze bardziej krzykliwe wizualnie? A może wszyscy mieszkańcy poddają się świątecznemu szaleństwu dekorowania niezależnie od tego gdzie mieszkają?

Skoro już przy tym jesteśmy — czy sądzicie, że pośród tego całego natłoku technologii ludzie nadal utrzymują tradycję wysyłania kartek świątecznych? A czy potraficie sobie wyobrazić jak wyglądałyby kartki wysyłane przez cyberpunków w świątecznym nastroju?

Pora to sprawdzić...

Pokaż nam jak wyglądałaby kartka świąteczna z Night City i wklej ją w komentarzu poniżej aby mieć szansę na wygranie czadowych Cyberpunkowych ciuchów.

Nagrodą za pierwsze miejsce są:
  • Bluza Samurai
  • Skarpetki Samurai
  • Czapka Cyberpunk
  • Zestaw gadżetów Cyberpunk

Nagrodą za drugie miejsce są:
  • Skarpetki Samurai
  • Czapka Cyberpunk
  • Zestaw gadżetów Cyberpunk

Nagrodą za trzecie miejsce są:
  • Czapka Cyberpunk
  • Zestaw gadżetów Cyberpunk

Konkurs rozpoczyna się 19 grudnia 2019 roku, a zgłoszenia można przesyłać do godziny 23:59 6 stycznia 2020 roku. Pełne zasady można znaleźć tutaj.

O tym jak będziemy przetwarzać dane uczestników konkursu możesz dowiedzieć się w Polityce Prywatności CD PROJEKT S.A..
 
Trochę spóźnione, ale szczere :p

Wielbicielom Wiedźmina i Cyberpunka, twórcom tych wspaniałych gier oraz wszystkim użytkownikom forum chciałbym życzyć spokojnych, radosnych Świąt oraz szczęśliwego, pełnego pozytywnych emocji Nowego Roku 2020 - który przez zbliżającą się premierę gry będzie prawdziwie Cyberpunkowy jak to przewidział pan Mike P. :D

A poniżej znaleziona w 2077 stara kartka świąteczna z życzeniami dla swoich fanów z Polski oraz autografem samego Johnniego Silverhanda ;)
3.jpg
 
To i ja, raz jeszcze, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Oby zawsze było radośnie, punkowo, a sprzęt wasz się nie przegrzewał i zawsze dawał radę! :)
Cyberpunk na święta.jpg


Tu jeszcze źródło dodatkowe do grafiki w większym formacie -> beep

edit
Coś się wykrzaczyło z linkami do grafiki, poprawiłem.
 
Last edited:
U Rosjan konkurencja jak by do wygrania były nagrody podobnej wartości co w tym konkursie cosplay, na angielskim niewiele gorzej, u nas ilościowo słabo ale jakość wysoka także powodzenia. Mam nadzieję na taki większy konkurs gdzie zaproponowałem kiedyś linkiem wzorem Blizzarda.
 

andzi

Forum regular
Ja żałuję, że praca musiała być w formie zdjęcia/obrazka (JPG/PNG). Szkoda, bo miałem świetny pomysł na filmik. Już nawet przeglądałem tutoriale jak wykonać efekt hologramu, a w pokoju przygotowałem low cost greenscreen, który wykonałem z zielonego koca, deski i starego karnisza:cry:A co do mojego zdjęcia chciałbym zaznaczyć, że ten typ z hologramu w stroju Mikołaja i maską gazową to ja, a nie randomowy typ z internetu ;)

81503888_535097673769694_8646946554822787072_n.jpg 81267893_1021105301586551_7314636519803715584_n.jpg
 
Święta, święta i po świętach, a tymczasem dostaliśmy masę świetnych projektów kartek! Oto zwycięskie prace:

1. miejsce

autorstwa @Dario_Bernardini

2. miejsce

autorstwa @XeSpace52

3. miejsce

autorstwa @welder4r178

Wybór był niezwykle trudny, więc postanowiliśmy wyróżnić jeszcze trzy prace i przyznać im dodatkowe nagrody:

autorstwa @Sylvin


autorstwa @TheParavade


autorstwa @Frazaar

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają Czapki Cyberpunk.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
 
Pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone ale reszta to jakieś nieporozumienie (bez obrazy) w przeciwieństwie do innych prac, np. to

1.jpg
 
Bez urazy, ale praca którą wstawiłeś wg mnie jest dużo słabsza od tych wyróżnionych :p. Tamte podobają mi się dużo bardziej.
 
Top Bottom