Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

+
Aha... Bo właśnie się zdziwiłem, jak takie opowiadania mogą coś wygrać. To znaczy - nie są bardzo złe, ale strasznie kuleją stylistycznie.
 
Ehhhe to moze i ja cos skrobne jak tym razem nie zapomne tak jak o poprzednich konkursach ;)Czyli jeszcze raz:-opowiadanie ma byc osadzone w swieciei gry czyli posrednio w klmacie Sagi ?-glownym bohaterem wcale nie musi byc Geralt, Jaskier, Triss itp. itd. ?-wygrywaja wszyscy ktorzy maja 3 piersze litery nicku "Sob" ? ;)Pozdrawiam.
 
Genesis said:
Nie chciałbym cytować siebie , sprzed paru godzin , ale pytanie dosyć istotne - Czy pastisze także są liczone ? Zaliczają się do FanFiction ?
Nie zamierzamy ograniczać Waszych możliwości literackich, a więc tak - pastisze są również przyjmowane ;).Jury jest nieprzekupne, a wygra po prostu najlepsza praca :).Co do pytań Sobcika:- Tak- Tak- Nie :p
 
Culus said:
"Pan Sobczak" zafundował szanownemu jury po Mercedesie klasy ABCDEFG więc nie licz na nagrody ;)
Dlaczego ja o tym nic nie wiem? Znowu mnie oszukali!!!! :) :) :)
 
Eriash said:
Eriash said:
"Pan Sobczak" zafundował szanownemu jury po Mercedesie klasy ABCDEFG więc nie licz na nagrody ;)
Dlaczego ja o tym nic nie wiem? Znowu mnie oszukali!!!! :) :) :)
ty miałeś dostać pre odrerem :pteraz wiesz, jak to jest? :D
 
SamFisher said:
A czy jest ograniczenie, że można dać do konkursu TYLKO jedno opowiadanie? :)
można wysłać kilka.... chociaż może w jakichś rozsądnych ilościach :)
 
Keth, miałeś nie mówić...jeszcze jak się wygadasz, że specjalnie robiłem ci różową tapicerkę, to jutro przyjadę to porshe odebrać
 
Sobczak said:
startujemy :), już od dawna mnie korci, żeby cosik napisać :)
Jak coś napiszesz to pogadamy sobie na gg!*Ek*Fan fiction na witcher.phx.pl*KomiksNie za dużo??
 
Czy opowiadania, które już znajdują się na stronie automatycznie biorą udział w konkursie? Czytaj: niedobitki z phx.pl? Także, bardzo, ale to bardzo sugeruję, aby zebrać profesjonalnych sędziów i rozpisać kryteria oceniania. Szlag człowieka bierze, jak, tak zwane, podkreślam, jury, zamiast podawać jakikolwiek powód na taki albo taki werdykt, mówi po prostu: "Pan X wygrał, bo tak mi się podobało." A zdarzało się tak ostatnio na stronach fanowskich, o, tak...Swoją drogą, moje opowiadanie "Fanaberia" znajduje się już na stronie ale jak pewnie wszyscy zauważyli urywa się w połowie. Naprawiłem ten błąd już dawno temu, wysyłając poprawioną wersję w trzech częściach, bodajże 28 września. Pisałem chyba do każdego redaktora CD-Projekt, ale nikt nie odpisał. Teraz, już po premierze, na spokojnie, uprzejmię :) bym prosił o opublikowanie pełnej wersji. :] Nie jest fajnie, gdy czytelnicy się zrażają do opka gdy urywa się w połowie.
 
Magnate said:
Czy opowiadania, które już znajdują się na stronie automatycznie biorą udział w konkursie? Czytaj: niedobitki z phx.pl? Także, bardzo, ale to bardzo sugeruję, aby zebrać profesjonalnych sędziów i rozpisać kryteria oceniania. Szlag człowieka bierze, jak, tak zwane, podkreślam, jury, zamiast podawać jakikolwiek powód na taki albo taki werdykt, mówi po prostu: "Pan X wygrał, bo tak mi się podobało." A zdarzało się tak ostatnio na stronach fanowskich, o, tak...Swoją drogą, moje opowiadanie "Fanaberia" znajduje się już na stronie ale jak pewnie wszyscy zauważyli urywa się w połowie. Naprawiłem ten błąd już dawno temu, wysyłając poprawioną wersję w trzech częściach, bodajże 28 września. Pisałem chyba do każdego redaktora CD-Projekt, ale nikt nie odpisał. Teraz, już po premierze, na spokojnie, uprzejmię :) bym prosił o opublikowanie pełnej wersji. :] Nie jest fajnie, gdy czytelnicy się zrażają do opka gdy urywa się w połowie.
Opowiadania które już są na stronie nie biorą udziału w konkursie.Sędziami będą twórcy fabuły wiedźmina.Wyślij mi proszę dalszą część opowiadania.
 
No nie... Już myślałem, że mam zajefajny pomysł, a tu nagle jak to przemyślałem to zrobiła się z ego kalka "Ziarna Prawdy", tylko z trochę zmienionymi bohaterami... :p DAMN!
 
Dobrze, a co jeżeli przykładowo moje opowiadanie jest już na stronie i chciałbym żeby wzięło udział konkursie, czy mam je w takim razie wysłać jeszcze raz? :pNie wiem czy wcześniej już o to pytano ale czy na nagrodzie jest autograf ASa?
 
Caridor said:
Dobrze, a co jeżeli przykładowo moje opowiadanie jest już na stronie i chciałbym żeby wzięło udział konkursie, czy mam je w takim razie wysłać jeszcze raz? :pNie wiem czy wcześniej już o to pytano ale czy na nagrodzie jest autograf ASa?
Wiedziałem, że o czymś zapomnieliśmy! :)oczywiście autograf Andrzeja Sapkowskiego jest.
 
A moje pytanie jest natury technicznej. Niby nigdzie nie jest to zabronione, ale jak wiemy, zasada: Czego się nie zabrania, można zrobić - nie zawsze obowiązuje. Toteż byłbym wdzięczny, gdy określona została maksymalna liczba stron opowiadania. Tzn, oczywiście nie chodzi o to, żeby napiać ksiażkę - co zresztą byłoby niemożliwe - ale gdyby jakimś cudem wodze mojej fantazji poszły w siną dal i naskrobały pracę o rozmiarach porównywalnych do opowiadań Sapkowskiego dajmy na to np.: "Ziarna prawdy", czy "Tandaradei!" ( wiem, ze to nie jest o Wiedźminie, ale chodzi mi o rozmiar ) , to czy zostanie ono przyjęte i weźmie udział w konkursie? Czy też program na stronie nie jest w stanie udźwignąć takiego opowiadania? A jezeli nie jest, to czy mamy jakąś inną możliwosć do nadesłania prac?
 
Top Bottom