[KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

+
Buuu, nikt mi nie powiedział o konkursie, chlip :sad:

No dobrze się bawta i spytajta jak się układa fałszywej Ciri z listonoszem i czy gnomy z Anais dotarli już do krainy białych smoków.
 
SMiki55;n9639191 said:
Buuu, nikt mi nie powiedział o konkursie, chlip :sad:

No dobrze się bawta i spytajta jak się układa fałszywej Ciri z listonoszem i czy gnomy z Anais dotarli już do krainy białych smoków.

Ty lepiej rób mi ten herb
 
Chciałbym tylko nadmienić, że przed wejściem do studia będą sprawdzane preferencje ... #TeatTriss wchodzi, reszta czeka przed drzwiami :p
 
W_Wallace;n9639871 said:
Chciałbym tylko nadmienić, że przed wejściem do studia będą sprawdzane preferencje ... #TeatTriss wchodzi, reszta czeka przed drzwiami :p

Wiesz, że za takie żarty możesz stracić swoje zaproszenie? :p
 
Vattier;n9639891 said:
To postoimy razem i poczekamy aż zmienisz zdanie i mnie wpuścisz :D

A po co wpuszczać? Wystarczy, że otworzysz drzwi :p


HuntMocy;n9639931 said:
Wiesz, że za takie żarty możesz stracić swoje zaproszenie? :p

Ech, nikt mnie nie rozumie :(
 
Last edited:
Szincza;n9639721 said:
Nie lajkuje się fanpejdży na fejsbuku, co?
Karma, widać kto zasłużył a kto nie :hai:

Burg Barona jest bardziej przejrzysty niż mój feed :(
 
"Jak dotrzeć do studia, żeby nie napadł Cię tłum z widłami i pochodniami ..."

Kurcze to chyba nie są Google :p
 
Pikieta dobra rzecz. Zrobicie raban za drzwiami, wszyscy Redzi wyjdą obaczyć co się dzieje, a my narobimy mnóstwo zakazanych zdjęciów :victory:
Plan idealny !
 
SMiki55;n9640531 said:

Twój temat umar.

 
W_Wallace;n9639871 said:
Chciałbym tylko nadmienić, że przed wejściem do studia będą sprawdzane preferencje ...

Mój drogi, wiesz przecież, iż Ciebie dotyczyć będą specjalne prykazy dobrowolnie obiecane. Jeżeli stój nie będzie się zgadzał to i krokodyle łzy nie pomogą. Specjalnie jadę, aby stać na bramce :p

SMiki55;n9639191 said:
Buuu, nikt mi nie powiedział o konkursie, chlip

Fora to regularnie odwiedza się i nie zważa się na zmiany szaty. Niewierne osobniki z reguły tracą :p
 
Last edited:
Top Bottom