Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

+
Z ciekawości zajrzałem na angielską odsłonę forum i powiem Wam, że tam już trochę zgłoszeń jest. Jedna szczególnie mnie zaskoczyła :D
Calo101;n9808771 said:

I was just about to take a picture of my awesome witcher collection...but suddenly my Socks TURNED AGAINST ME!!! Apparently I am cursed! I NEED A WITCHER! QUICK PLEarsrdsefsfesgbdfhgggg

Sylvin;n9818251 said:
Szczerze, to czekam cięgle czekam na twoją fotkę konkursową :D

Zdjęcie pustego stolika mam wrzucić czy co? :p A nic głupszego niż atakujące skarpetki od tamtego gościa, to nie wymyślę, takie coś ciężko przebić xD

Coś wymyślę :p

Albo i nie^^ Bo to pewnie ma być zdjęcie w 100% bez modyfikacji i dodawania różnych rzeczy w fotoszopie^^ A w takim przypadku moja inwencja twórcza wynosi 0 xD

Last edited:
erwins , mówisz i masz! Będzie oryginalnie przede wszystkim dlatego, że obrazek jest nieumiejętną sklejką dwóch zdjęć (nie umiem w GIMP). Niestety ze względu na warunki lokalowe nie mogłem zmieścić wszystkiego w jednym kadrze. Chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę, że kości i woreczek do nich w centrum zrobiłem własnoręcznie, jak również własnoręcznie testowałem.
erwins;n9821171 said:
PS: Kto zgadnie co ukrywa mapa?
Yyy, bardzo groźne wiedźmińskie eliksiry? ;-) Nawiasem mówiąc, zazdroszczę podpisów na pudełkach. Co tam stoi na prawej krawędzi półki, ozdobione runami?

[edycja] Wiem, że jest problem z rozmiarem zdjęcia. Próbuję wrzucić je w dużej wersji, ale nie jest to łatwe. :-/
Jako tymczasowy work-around zagnieździłem obraz z Imgura.

Last edited:
yovish_w Wrzuć większe zdjęcie. Fajny myk zrobiłeś.

yovish_w;n9825991 said:
Yyy, bardzo groźne wiedźmińskie eliksiry? ;-) Nawiasem mówiąc, zazdroszczę podpisów na pudełkach. Co tam stoi na prawej krawędzi półki, ozdobione runami?

Neee, "wyroby medyczne" :D stoją 3 na widoku. 2 brązowe i 1 zielony.
Po prawej jest ten, no... yyy... jak to się nazywa ?! :hmm:
Nie pamiętam :D
Z Musicalu Wiedźmin. Są tam życiorysy twórców/pomysłodawców, opisy, lista aktorów i zdjęcia zza kulis.
Broszura? Chyba jest inne ładniejsze słowo. :huh: Autografy aktorów byłyby niewidoczne :/ (Płotka <3 ), więc przód złapałem.

No Title

Na początku małe wprowadzenie:

alkozera;n9739171 said:
"pokazali nam swój ekwipunek”

Ekwipunek, czyli inaczej inwentarz.
Jeśli inwetarz, to czemu nie żywy inwentarz.
Jeśli żywy inwentarz, to czemu zaraz kury. Może być dziecko.
Jesli dziecko, to najpewniej Niespodzianka.
Czemu niespodzianka?
Bo to drugi bliźniak, o minutę młodszy od swojej siostry, która niespodzianką nie była :)
Jeśli dziecko niespodzianka, to najpewniej przyszły wiedźmin.
Jeśli to Mężny Antoś, to na pewno ze szkoły Wilka.
Jeśli ze szkoły Wilka, to warto, żeby już od początku oswajał się z dziedzictwem :)*

* tak na wszelki wypadek - link do koszulki ;) jakby historia tylko w mojej głowie układała się w logiczną całość :)

Attachments

• photo179611.jpg
    photo179611.jpg
    386.7 KB · Views: 43
erwins;n9826131 said:
Wrzuć większe zdjęcie. Fajny myk zrobiłeś.
Pardon, już poprawiłem. Dziękuję Waćpanu!
Też nie wiem, jak to nazwać, broszura chyba może być.
Co też może skrywać ta mapa? :-D

sserek;n9827811 said:
Nie pokazuje się.

Mam problem z dodaniem zdjęcia w większej rozdzielczości, więc kilka razy edytowałem post. W każdym razie teraz powinno być ok + dodałem link na zewnętrzny hosting.

Hostile;n9827971 said:

A jakie poświęcenie :p Stracić brodę za kilka % szans na zdobycie paru gadżetów^^ Chociaż póki co to chyba jeden z faworytów.

andzi;n9827701 said:
Najbardziej jestem dumny z koszulek, więc postanowiłem ubrać każdą z nich
świetny pomysł na zdjęcie! Najbardziej podoba mi się ta pierwsza od lewej. ;-)

andzi;n9827701 said:
A oto moja skromna kolekcja. Najbardziej jestem dumny z koszulek, więc postanowiłem ubrać każdą z nich :). Oczywiście mój zarost jest wzorowany na zaroście Geralta :smiling2:

Kto wygrał w Gwinta ?!

Hostile;n9827971 said:

Dzięki ;)

sserek;n9828071 said:
A jakie poświęcenie :p Stracić brodę za kilka % szans na zdobycie paru gadżetów^^ Chociaż póki co to chyba jeden z faworytów.

Oj tam, za miesiąc powinna odrosnąć :)

yovish_w;n9828611 said:
świetny pomysł na zdjęcie! Najbardziej podoba mi się ta pierwsza od lewej. ;-)

Dzięki,akurat ta była do kupienia. Mam jeszcze jedną koszulkę, ale na zdjęciu zrobiłby się zbyt tłocznie.

erwins;n9828841 said:
Kto wygrał w Gwinta ?!

Remis, bo żaden z nas nie potrafi grać :nice:

Top Bottom