Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

+
Myślałam że ja jestem fanką wiedźmina.... a potem trafiłam tutaj.
Naprawdę niesamowite kolekcje, zazdroszczę.:hatsoff:
 
Wojtyla0095;n9839801 said:
Klątwa Kruków najbardziej podobała mi się z trzech wydanych komiksów
No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak samemu się przekonać. Co do zdjęć, to sporo osób ma problemy z wrzuceniem. Wydaje mi się, że możesz spokojnie zostawić na Imgurze. Kiedy uploadowałem tam zdjęcie znalazłem jakiś mój stary plik sprzed paru miesięcy, więc na pewno nie zniknie przez te dwa tygodnie do zakończenia konkursu.
andzi;n9840041 said:
Pamiętaj, że prawdziwym fanem jest się w sercu. Ilość posiadanych gadżetów nie jest miarodajnym wyznacznikiem
Dobrze mówi, Mewy mu!

I dodam na koniec, że super było zobaczyć tyle okazałych kolekcji, powodzenia w konkursie!
 
andzi;n9840041 said:
Pamiętaj, że prawdziwym fanem jest się w sercu. Ilość posiadanych gadżetów nie jest miarodajnym wyznacznikiem :wisegirl:

Najprawdziwsza prawda, jednak zamiłowanie do tych specyficznych gadżetów płynie właśnie z serca, a postawienie tego organu na stole lub przybicie do ściany to zabieg śmiertelny, który automatycznie dyskwalifikuje z możliwości wyrażania zamiłowania do wszelkich gadżetów. Z kolei oprawione w ramkę fotografie rentgenowskie, USG serca chyba nie mieszczą się w ramach tego konkursu :)
 
Last edited:
Naprawdę każda kolekcja prezentuje się bardzo fajnie. Chętnie przygarnął bym niektóre elementy od innych. Do mojej dzisiaj dołączyły rocznicowe wydania w steelboxach Wiedźmina 2 i Wiedźmina 3. Najważniejsze jednak jest to co napisał andzi.
andzi;n9840041 said:
Pamiętaj, że prawdziwym fanem jest się w sercu. Ilość posiadanych gadżetów nie jest miarodajnym wyznacznikiem :wisegirl:

 
Cóż to był za miesiąc! Podczas świętowania 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie spotkaliśmy się ze starymi przyjaciółmi, wspólnie powspominaliśmy dawne czasy, pograliśmy w Gwinta i... nie ma się co oszukiwać, lało się naprawdę dużo Makahamskiego Dwójniaka, wina Est Est i bimbru z mandragory.

Jednak wróćmy do rzeczy – dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do konkursu! Bądźmy szczerzy, to nie był łatwy wybór. Wasze zdjęcia były przemyślane, a wszystkie kolekcje zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Bez dalszych ceregieli, oto zwycięzcy!

Pierwsze miejsce należy do Victor_Graa, gratulacje!

2 miejsce:
andzi
Elle-Natalie
jm31890

3 miejsce:
Bidi28
diego575
Silverice9
CrisiisCore
Enzzi

Wyróżnienia:
Aberggard
jacdet
urbakk
Ampe961
MiVEdRU

Jeszcze dziś skontaktujemy się ze zwycięzcami poprzez wiadomość prywatną ze szczegółami dotyczącymi nagród.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne świętowanie 10. rocznicy! Pamiętajcie – czas płynie, ale wspomnienia pozostają na zawsze!

Wyniki innych konkursów możecie sprawdzić na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
 
alkozera;n9883661 said:
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne świętowanie 10. rocznicy! Pamiętajcie – czas płynie, ale wspomnienia pozostają na zawsze!
Co prawda, to prawda! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji 10-lecia serii!
I, oczywiście, gratuluję zwycięzcom!
 
Gratulacje zwyciężcom i zwyciężonym uczestnikom ! Większość z nich to raczej nie z polskiego forum. Chyba warto by pokazać zdjęcia zwycięzców. Starałem się dotrzeć po nickach lecz nic z tego. Odsyłają mnie do rosyjskiego forum, a pomimo uczenia się tego pisma w podstawówce, nadal nic nie rozumiem.
 
Last edited:
Dziękuję za 3. miejsce i gratuluje wszystkim pozostałym uczestnikom!
Również chętnie obejrzę resztę wygranych zdjęć, zarówno z forum, jak i z facebooka itd. W komentarzach na fb zapowiedzieli, że się pojawią, więc czekam :)
 
Top Bottom