Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!



Już od jakiegoś czasu świętujemy 10 rocznicę serii gier o Wiedźminie, ale to dzisiaj mija dokładnie 10 lat od wydania pierwszej części przygód Geralta, i z tej okazji chcieliśmy zorganizować coś wyjątkowego dla naszej społeczności. Obiecaliśmy Wam dzisiaj niespodziankę, więc oto ona – urodzinowy konkurs z wiedźmińskimi nagrodami!

Chcemy żebyście „pokazali nam swój ekwipunek”. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy:
  • Zrobić ciekawe zdjęcie swojej wiedźmińskiej kolekcji;
  • Opublikować je w tym wątku, między 26 października a 12 listopada;
  • Alternatywnie możesz opublikować zdjęcie na zewnętrznej platformie hostingowej i osadzić je w poście.
Nagrodzone zostaną najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia. Wśród nagród znajdują się kolekcjonerskie edycje Wiedźmina 3: Dziki Gon, artbooki, scieżki dźwiękowe, koszulki i wiele więcej!

Konkurs kończy się 12 listopada o 23:59 czasu polskiego, wszystkie zgłoszenia opublikowane później nie będą brane pod uwagę.

Pełne zasady konkursu znajdują się tutaj.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy jeszcze trzy konkursy, w których możecie wziąć udział. Odwiedźcie nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze żeby dowiedzieć się więcej.

Powodzenia!
 
Last edited:
W sumie fajnie, ale miło by było gdyby nagrodę stanowiła kolekcjonerka pierwszego Wiedźmina (a nie trójki).
Raz, że związane to bezpośrednio z tematem (w końcu "growa marka" zaczęła się od odsłony wydanej w 2007 roku), a dwa byłby to nie lada rarytas.

Cóż...
 
Kolekcjonerka jedynki teraz kosztuje w granicach 2-3 tysięcy :p


Tak czy inaczej, ja już nie mam miejsca na kolejne kolekcjonerki ze względu na moje obecne kolekcjonerki, tak więc nie będę robił zdjęć swoich kolekcjonerek, by dostać następną kolekcjonerkę. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno :p
 
Hostile;n9740201 said:
Tak czy inaczej, ja już nie mam miejsca na kolejne kolekcjonerki ze względu na moje obecne kolekcjonerki (...)

Zawsze możesz sprzedać ;)...

Hostile;n9740201 said:
Kolekcjonerka jedynki teraz kosztuje w granicach 2-3 tysięcy :p

O to, to...
 
Trochę dublują się konkursy z tego forum i Facebooka - mają też odrębne regulaminy. Tutaj jest napisane, że prace należy zamieszczać w tym wątku, natomiast w regulaminie udostępnionym na facebooku napisane jest, że należy je umieszczać właśnie tam. Czy to są odrębne konkursy ? Czy jest różnica gdzie się zamieści zdjęcia ? Przypomina mi to dwie różne wersje GOTY - Steam i GOG ;) Niby te same, a jednak nie.
 
Vistula77 Konkursy mimo, że podobne, mają oddzielne pule nagród. Zasady dla forum trochę różnią się od tych z Facebooka, stąd osobne regulaminy ;)
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jeśli jeszcze nie zdążyliście dodać swojego zdjęcia, nie martwcie się, konkurs kończy się w niedzielę 12 listopada o 23:59, więc macie jeszcze niemal tydzień!

Możecie też wziąć udział w innych rocznicowych konkursach w naszych mediach społecznościowych:
  • pokaż nam swój ekwipunek na Facebooku;
  • zrób wiedźmińskie selfie na Instagram;
  • opisz swoje najlepsze wspomnienie związane z Wiedźminem na Twitterze.
Osobiście, nie mogę się doczekać co jeszcze wymyślicie. Powodzenia!
 
Top Bottom