Konkurs z okazji 10 rocznicy – pokaż nam swój ekwipunek!

+
Nie będę się wychylał przed szereg i też wstawię zdjęcie mojego ołtarzyka. Na kontynencie mają Melitele, na Skellige Freyie czy w Novigradzie Wieczny Ogień, a my mamy swój kult. Żeby też nie być do końca taki jak wszyscy, posiadam między innymi: oryginalne ucho sołtysa ze wsi Sztygary, pierniki ze Słodkiej Ścieżki, żołądź z Łysej Góry od Pań Lasu, winogrona z Corvo Bianco czy łyżkę Pana Lusterko :) Link do zdjęcia na wszelki wypadek: https://imgur.com/a/CEOcb

1GDsuwM.jpg
 
Przede wszystkim mam nadzieję, że nie będzie zbyt "kontrowersyjnie". W dzisiejszych czasach archeolodzy znajdują w dawnych grobach wszelkiego rodzaju "skarby" dawniejszych kapłanów czy władców.... Jestem ciekaw jakby zareagowali przyszli badacze na takie "skarby" dzisiejszego człowieka w trumnie ; ). Kiedyś złoto i srebro... dziś Wiedźmin! Oby jeszcze więcej takich skarbów się pojawiło. Na wszelki wypadek daję link zewnętrzny: https://imgur.com/a/x9pSj

Pozdrawiam.

PS. Na poduszce jest Ciri, niestety nie udało się ukazać całości
PS.2 Zapomniałem o Figurce Geralta z Gryfem. Shame ; (
 
Last edited:
Niestety bardzo ciężko wyeksponować mi było w jednym zdjęciu całą kolekcje więc wrzucam kilka fotek. Wszystko prawie w oryginalnym idealnym stanie oczekuje na powstanie prawdziwie dogodnego miejsca dla Wiedźmina! Perełką jest Cesarz Nilfgardu, Jeż z Erlenwaldu Duny.

Wszystkie zdjęcia:
https://imgur.com/a/BlvFE

Miniaturki:
@Edit:
Nie ogarniam chyba wstawiania fotek przez uploader forumowy. 9969460_20171112_195143.jpg

 

Attachments

  • 20171112_195131.jpg
    20171112_195131.jpg
    2.7 KB · Views: 27
  • 20171112_195110.jpg
    20171112_195110.jpg
    1.3 KB · Views: 32
  • 20171112_195101.jpg
    20171112_195101.jpg
    1.5 KB · Views: 29
  • 9969474_20171112_195121.jpg
    9969474_20171112_195121.jpg
    2.2 KB · Views: 40
  • 9969474_20171112_195121.jpg
    9969474_20171112_195121.jpg
    2.2 KB · Views: 31
Last edited:
Wiedźmin to z pewnością ważna część mojego życia. Grając w niego, przeżyłem cudowne chwile, których nigdy nie zapomnę. Kiedy mam gorszy dzień, spoglądanie na moją skromną kolekcje zawsze poprawia mi humor i sprawia, że dzień staje się lepszy. Jeszcze raz dziękuję CDPR za stworzenie całej Trylogii Wiedźmińskiej. Sto lat! :)
https://imgur.com/4g93iRp
 
Oto moja skromna Wieśkowa kolekcja, plakat jest po przejściach i wielu operacjach plastycznych i trzyma się mimo upływu lat.
Niech Wiedmolol bul będzie z wami na kolejne lata o/
 
Załączam nieco nieaktualne już zdjęcie mojej kolekcji. Niestety nie znalazłem czasu, żeby ponownie wszystko rozłożyć (a później złożyć). Obecnie kolekcja urosła głównie w t-shirty, w sumie to ja też urosłem i z L-ek przerzuciłem się na XL-ki :)

Dziękuję za wspólne 13 lat :) :cheers:

edit: dla pewności jeszcze LINK do zdjęcia
 
Last edited:
Last edited:
Pragnę zauważyć, że czas podawany w postach na forum spieszy się o godzinę. Proszę sprawdzić. Podaje chyba czas bez uwzględnienia jesiennej zmiany czasu.
 
Vistula77;n9832081 said:
Pragnę zauważyć, że czas podawany w postach na forum spieszy się o godzinę. Proszę sprawdzić. Podaje chyba czas bez uwzględnienia jesiennej zmiany czasu.

Przypuszczam, że to jakiś błąd. Jeśli mamy ustawioną automatyczną zmianę na czas letni + strefę dla Warszawy to i tak mamy złą godzinę. Należy ustawić strefę czasową dla Londynu itp.
 
Jej, ludzie wrzucili tyle pomysłowych zdjęć... z tyloma ciekawymi gadżetami, że nie wiem kogo pytać najpierw o te trofea. :-D
Wychodzę z założenia, że lepiej tu, niż w wiadomości prywatnej, bo może jeszcze jakiś inny łowca skorzysta.
Wojtyla0095;n9830051 said:
Jestem ciekaw jakby zareagowali przyszli badacze na takie "skarby" dzisiejszego człowieka w trumnie ; )
Ja bym pokiwał głową z uznaniem! A przy okazji, jakie te "Opowieści ze świata wiedźmina"? Warte przeczytania? I nie wiem, jak to się stało, ale przegapiłem premierę "Klątwy kruków". :-O Jak się czytało? Pytam, bo słyszałem pewne, hm, niepochlebne opinie.
urbakk;n9830281 said:
wraz z siostrą i siostrzenicą zabraliśmy się za strojenie choinki
Super pomysł! Co to leży na artbooku z pierwszej części? A ta ścieżka dźwiękowa z trójki nie była dostępna w sprzedaży detalicznej, prawda?
Cailan94;n9830771 said:
Moja ukochana Wiedźmińska ściana
Czyżby fan Aen Elle? ;-)
diego575;n9831221 said:
Jeszcze raz dziękuję CDPR za stworzenie całej Trylogii Wiedźmińskiej. Sto lat!
Święte słowa! Czy to kompendium za tortem to specjalna wersja angielskiego wydania, dobrze kojarzę? Potrójny plakat na ścianie jest piękny!
Vistula77;n9831841 said:
To samo lecz w jednym zdjęciu bez panoramicznego montażu :
Czy to kalendarz stworzony przy udziale Maul Cosplay? Nawiasem mówiąc, genialny pomysł z tym sklepowym stojakiem!
 
Jestem fanem ale ich genialnego wyglądu :D Redzi wykonali kawał dobrej roboty projektując Eredina i spółke :) Przy okazji gratuluje każdemu ich kolekcji i wszystkim życzę powodzenia w konkursie :)
 
yovish_w;n9834351 said:
Czy to kompendium za tortem to specjalna wersja angielskiego wydania
Tak, to specjalna edycja kompendium "The World of The Witcher" ze skórzanym futerałem, litografią i przypinkami.

Od siebie jeszcze dodam, że bardzo przyjemnie się ogląda wszystkie Wasze kolekcje i również każdemu życzę powodzenia! :)
 
yovish_w;n9834351 said:
Super pomysł! Co to leży na artbooku z pierwszej części? A ta ścieżka dźwiękowa z trójki nie była dostępna w sprzedaży detalicznej, prawda?

Dzięki ;) Na artbooku leżą leżą dwa pinsy w kształcie znaku szkoły wilka. Coś takiego:



A co do płyty z soundtrackiem, to obok stoi CD zespołu Percival "Wild Hunt", do której dorzucali limitowaną płytkę z ścieżką dźwiękową. Jednak z tego co widzę na oficjalnej stronie sklepu zespołu nie ma żadnej informacji, że płytek zabrakło, więc może dalej można się załapać ^^

Co do konkursu, to mimo wczesnego małego zainteresowania, widzę w temacie dużo eleganckich kolekcji - oj ekipa oceniająca ma nie lada wyzwanie! Też życzę powodzenia wszystkim :hatsoff:
 
Last edited:
yovish_w;n9834351 said:
Ja bym pokiwał głową z uznaniem! A przy okazji, jakie te "Opowieści ze świata wiedźmina"? Warte przeczytania? I nie wiem, jak to się stało, ale przegapiłem premierę "Klątwy kruków". :-O Jak się czytało? Pytam, bo słyszałem pewne, hm, niepochlebne opinie!

Opowieści jeszcze nie czytałem, ponieważ aktualnie czytam Pieśń Lodu i Ognia a nie chce przerywać jak jestem w trakcie jednej serii :D. Dlatego jeszcze "Szpony i Kły" nie ma w kolekcji, ale na pewno do świąt będą :). Jeśli zaś chodzi Klątwę Kruków podobał mi się komiks. Dużo lepszy niż "Dom ze Szkła", który był dla mnie dość denny. Nie jest to też historia "zerżnięta" z Sezonu Burz jak w "Dzieciach Lisicy". Tym razem autor stworzył własną historię, ale żeby nie spoilerować rozwinął w dość ciekawy sposób jeden z wątków z Opowiadań Sapkowskiego + zakończenie było dość ciekawe dla mnie. Klątwa Kruków najbardziej podobała mi się z trzech wydanych komiksów :).

Podziwiam wasze kolekcje drodzy użytkownicy i powodzenia wszystkim!

PS. Widzę, że Scrashował mi się obrazek w Poście, ale jest jeszcze na IMGURZe. Ktoś wie ile tam pliki stoją? Nie chciałbym by i link zewnętrzny się również popsuł a nie wiem czy wolno edytować posty :p.

 
Top Bottom