Konsekwencje nie wykonania misji Ostatnie Życzenie [Spoiler]

+
Konsekwencje nie wykonania misji Ostatnie Życzenie
Nie wykonałem misji Ostatnie Życzenie, zorientowałem się dopiero po odnalezieniu Ciri i walce z Dzikim Gonem. Czy ta misja wpłynełaby na dalsze relacje z Yennefer, jeżeli Geralt wyznał by jej miłość? Mam dalej zapis gry sprzed odnalezienia Ciri...
 

Chodak

Forum veteran
Tak, wpłynęłaby.
To jest misja pieczętująca wątek romansowy z Yennefer. Jeżeli chcesz mieć wersję zakończenia Geralt + Yennefer, wczytaj zapis i zrób to zadanie.
 
W takim razie kilkanaście godzin grania poszło...
Proponuję lecieć dalej z grą już tym torem, potem kiedy będziesz grał kolejny raz (zakładając, że będziesz miał taką chęć), to zrób Ostatnie życzenie oraz powybieraj inne wybory - moim zdaniem więcej jest w tym sensu niż wracanie się do tyłu, gdzie i tak później grę będziesz przechodził ponownie (dalej zakładając, że W3 to nie jest dla ciebie gra na jeden raz).
 
No to i ja wiem już, o czym mam nie zapomnieć podczas kolejnego przechodzenia gry. Też dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że tego zadania nie zrobiłem.
 
A wie ktoś co się stanie jak nie pocałowałem triss w tym parku a potem gdy odjezdzala wyznalem jej milosc ale nie wroicla tylko poplynela. A potem już normalnie z yennefer wyznalem jej milosc itd ?
 
Jeżeli nie miałeś zbliżenia z Triss, a miałeś zbliżenie z Yennefer to raczej będziesz z Yennefer.
 
Top Bottom