Konto

+
Status
Not open for further replies.
Konto

Witam. Kiedy zainstalowałem gre była tam opcja 'zarejestruj gre', chcac miec dodatki kliknalem ja i zrobilem nowe konto na ktorym zarejestrowalem gre. Nie dostalem zadnego maila z jakims potwierdzeniem jak to zwykle bywa, no ale po jakims czasie dodatki sie sciagnely, a pozniej wyszedl patch, ale teraz jak chcialem wejsc na forum na wlasnie to konto to nie moglem, musialem zrobic nowe konto, zrobilem je na tym samym e-mailu i jest ok, ale co z tym starym kontem na ktorym ponoc jest zarejestrowana gra?
 
Jestem pewny na 100%, że dobrze wpisalem e-mail. A czy ktos mogl wogole zalogowac sie na forum na koncie ktore stworzyl przy rejestracji gry?
 
Heh nie da się :D a poza tym usuną te nowe konta przy rejestracji o ile tego już nie zrobili i będzie można bez problemu zarejestrować Wieśka 2 :)
 
To ja powiem tak:
Przy rejestracji W2 używałem konta, i całej reszty zgodnej ze starymi ustawieniami thewitcher.com.
Forum ruszyło, zalogowałem się starym loginem i hasłem, wszystko mam po staremu, łącznie z tematami które obserwowałem w 2007 roku.
Na tym koncie zresztą był/jest zarejestrowany TW1.
I teraz mnie ciekawi, Redzi coś wspominali o łączeniu kont starych i nowych, czyli tych na których graliśmy w Duel Maila, potem w Versusa, mieliśmy porejestrowane TW1 z tymi na które uruchomiliśmy TW2, u mnie to to samo...
I mnie też nurtuje jak z tego bagna wybrną...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom