Kontrakt: Czwarta władza - automatycznie zakończona niepowodzeniem

+
Cześć!

Problem zaczął się już w 1.04 (bo wtedy zacząłem tą misję), nadal misja jest u mnie nie do przejścia.

Z dziennika wynika, że Max to piwniczak i siedzi w zamknięciu.

Po przekroczeniu progu, czy to przez drzwi, czy przez otwarte okno na dachu, misja kończy się niepowodzeniem z automatu, a Regina mnie opiernicza, że dopuściłem do śmierci Maxa.

O kiego chodzi?

Ogrywane na i5-10600K @5GHz , RTX3070GamingX +100MHz, DDR4 3200MHz->3600MHz, chociaż to pewnie znaczenia nie ma.
 
Nie, jest to KONTRAKT od Reginy w północnej części Watson (północny zachód?)

Max ukrywa się w studiu telewizyjnym, drzwi zablokowane są bodajże dla 7 poziomu technicznych, więc otworzyłem bez problemu, jako że fabuła u mnie stoi kosztem ekspienia postaci na poboczniakach i zleceniach NCPD / Fixerów.

Wejścia do tego studia znalazłem tylko dwa, dosłownie obok siebie, bo na dachu wejścia gdzie są drzwi jest otwarte okno.
Po przekroczeniu collidera budynku misja od razu uznana jest za niepowodzenie.

Z Sebastianem jeszcze się nie spotkałem w grze, jestem świeżo po zainstalowaniu sobie Keanu.
 
Heh masz rację po angielsku ten quest nazywa się FIFTH COLUMN ale po polsku pokazuje mi CZWARTA WŁADZA WTF ?
I w ogóle nie pamiętam bym dostał jakiegoś questa od Reginy odnośnie jakiegoś Maxa...

Mam strasznie zabugowaną grę od czasu właśnie tego questa CZWARTA WŁADZA (czy raczej FIFTH COLUMN).
Od wyjścia z restauracji nie zaliczyło mi go, a potem wszystkie questy Ibarry mi się walą jeden po drugim. Albo nie można ich dokończyć, albo gość daje mi quest a 5 sekund później dzwoni i dziękuje za wykonanie kiedy ja nawet nie zdążyłem przeczytać co mam zrobić albo mówi o zakończeniu questu którego nawet od niego nie dostałem !
 
Heh masz rację po angielsku ten quest nazywa się FIFTH COLUMN ale po polsku pokazuje mi CZWARTA WŁADZA WTF ?
I w ogóle nie pamiętam bym dostał jakiegoś questa od Reginy odnośnie jakiegoś Maxa...

Mam strasznie zabugowaną grę od czasu właśnie tego questa CZWARTA WŁADZA (czy raczej FIFTH COLUMN).
Od wyjścia z restauracji nie zaliczyło mi go, a potem wszystkie questy Ibarry mi się walą jeden po drugim. Albo nie można ich dokończyć, albo gość daje mi quest a 5 sekund później dzwoni i dziękuje za wykonanie kiedy ja nawet nie zdążyłem przeczytać co mam zrobić albo mówi o zakończeniu questu którego nawet od niego nie dostałem !
Czwarta Władza to idiom, oznacza media (prasa, radio, tv). Konkretnie wolne, niezależne media.
 
o ile dobrze pamiętam nie możesz dopuścić do tego żeby popełnił samobójstwo

Ja szedłem dosyć głośno i dopiero jak dobierałem się do jego biura wychodzi dialog...

Więc coś jest ogólnie nie tak skoro zaraz na wejściu Ci go nie zalicza
 
@ste100
ma chyba rację -
"Czwarta władza" to kontrakt dotyczący wykradzenia informacji, ten o którym piszesz to "Czwarta bezwładza".
 
Czy nie brałeś udziału w jakiejś strzelaninie w pobliżu?

Mi się tak trafiło, że w czasie walki z jakmiś gangusami na ulicy tuż obok, wyleciał na mnie cywil z pistoletem. Pamiętam, że go przeskanowałem (potwierdzając, że to cywil), ale że nie miałem aktywnego hacka do czyszczenia pamięci, musiałem biedaka zastrzelić.

Potem miałem ten sam problem z questem co ty. Coś mnie tknęło, wróciłem do zwłok (jeszcze leżały na chodniku) i okazało się, że to był ten Max.

Nie wiem, czy to naprawi questa, ale wczytałem save z momentu zanim wszedłem do stacji (niestety, po strzelaninie za dużo się działo, więc Max musiał zostać na chodniku) i poszedłem naprawiać świat w innej części miasta. Liczę, że może gra nie zapamiętała na dobre, że Max nie żyje i jak kiedyś tam wrócę, to może będzie on znów siedział gdziekolwiek miał oryginalnie siedzieć.
 
niestety błąd występuje też u mnie, misję wziąłem jakieś 60 godzin temu więc wczytywanie odpada. wejście na teren jakimkolwiek wejściem to automatycznie niepowodzenie. Nic to nie zmieniło, żaden patch itd. Po niepowodzeniu można do Maxa dotrzeć mimo wszystko ale stoi martwy...
 
Niestety bez przeladowania misji nic nie zrobisz. Za 2 podejściem narobiłem hałasu i Max wyszedł że spluwą i mnie atakował wgrałem od nowa udało mi się dojść do niego odpowiednią opcja dialogowa i jest ok musi wyjść z budynku do samochodu na skakałem się przy nim bo ubzdurało mu się ze kogoś słyszy i na niego poluje i dopiero po kolejnym przeladowania poszło wszystko ok.

Ja bym nie liczył na to że patche przy takich błędach będą działać wstecz bo u każdego jest inna przyczyną lub w innym czasie przeladowania jakiegoś stosu. Dlatego lepiej zacząć od nowa grę.
 
Top Bottom