Kontrakty-błędy

+
Problem jest następujący gra nie przyznaje mi nagród kosmetycznych za kontrakty z podróży Alzura. Pomimo wykonanego kontraktu wygraj 20 gier w stroju druida nie otrzymałem sierpa. Po zaliczeniu kontaktu pojawiła się stosowna informacja na ekranie informująca o jego wykonaniu oraz o odebraniu nagrody. Nagrodę oczywiście odebrałem. Po przejściu do menu dostosowywania bohatera okazało się że przedmiot nadal jest wyszarzony. Co ciekawe pkt nagród za kontrakty z podróży Alzura normalnie dostaje.
 
O ile mi wiadomo podróż Alzura dobiegła końca. Zatem nie powinieneś dostawać żadnych nagród. Jest to chyba błąd gry. A co do sierpu, to spróbuj zrestartować grę lub naprawić pliki, może to pomoże.
 
No tak, tyle że jak season pass się skończył to kontrakty związane z nim też powinny wygasnąć. Chyba że kiedyś chcą znowu reaktywować jakąś podróż, w co wątpię. Poza tym to własnie za niektóre kontrakty były odblokowywane ozdoby (jakieś szaty dla Alzura itp.) a niekoniecznie za zdobywanie poziomów w season pass.
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: Założenie kontraktów związanych ze skórkami jest takie, że można je robić nawet po zakończeniu podróży (o ile w trakcie podróży zdobyło się odpowiedni poziom potrzebny do odblokowania skórki potrzebnej aby dany kontrakt wykonać).
 
Last edited:
@Lexor Dokładnie

No tak, tyle że jak season pass się skończył to kontrakty związane z nim też powinny wygasnąć. Chyba że kiedyś chcą znowu reaktywować jakąś podróż, w co wątpię. Poza tym to własnie za niektóre kontrakty były odblokowywane ozdoby (jakieś szaty dla Alzura itp.) a niekoniecznie za zdobywanie poziomów w season pass.
Z tego co wiem wszystkie kontrakty nie powiązane ze zdobywaniem poziomów w podróży są aktywne. Itaki właśnie był zamiar aby tą kosmetykę odblokowywać sobie w dowolnej chwili. Nie zaś poprzez bezsensowny grind (na który było sporo narzekań) tak jak to było w przypadku podróży Ciri. Poza tym tak jak pisałem pkt nagród i tytuły za wykonane kontrakty podróży Alzura normalnie dostaję.
 

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: PS. Pamiętam, że z Tobą rozmawiałem nt. kupowania podróży premium gdy ma się już jakieś zadania premium wykonane. Ostatnio na ten temat poczytałem i generalnie zasada błędu braku kluczy jest taka:

Do setnego poziomu klucze wpadają z tabelki podróży i wszystko się zgadza.

Powyżej setnego poziomu +2 klucze wpadają za każdy kolejny poziom ale tylko na planszy po pojedynku co jest błędem. Jeśli kolejne poziomy zdobyło się w inny sposób (np. kupując premium i dostając korony z zadań premium) to nie dostaje się kluczy.

Ten problem na forum mieli np. @xSikorX i chyba @Kamael86 - nie wiem czy pisali do wsparcia i czy dostali jakąś odpowiedź.
 
Powyżej setnego poziomu +2 klucze wpadają za każdy kolejny poziom ale tylko na planszy po pojedynku co jest błędem. Jeśli kolejne poziomy zdobyło się w inny sposób (np. kupując premium i dostając korony z zadań premium) to nie dostaje się kluczy.

Ten problem na forum mieli np. @xSikorX i chyba @Kamael86 - nie wiem czy pisali do wsparcia i czy dostali jakąś odpowiedź.

U mnie akurat sytuacja była inna i ta reguła nie obowiązywała:
- nie odblokowywałem premium tuż przed 100 poziomem, ani po jego osiągnięciu, a mimo to nie otrzymywałem kluczy po wbiciu kolejnego poziomu za połówki koron (przyznawane na ekranie po bitwie)
- nie otrzymywałem też dodatkowych kluczy za zadania dzienne (wynikających z wbicia odpowiedniego poziomu prestiżu)
- nie otrzymałem nawet kluczy na zakończenie sezonu (należnych za osiągniętą rangę)

Wielokrotnie zgłaszałem te problemy różnymi kanałami, ale do dziś żadnej, nawet lakonicznej odpowiedzi nie otrzymałem. Pozostaje pogodzić się z tym, że support Gwinta już nie istnieje.
 

Lexor

Forum veteran
@Kamael86: Będąc poniżej 100 poziomu podróży klucze otrzymuje się jedynie z tabelki podróży (a nie z ekranu po bitwie).
 
Założenie kontraktów związanych ze skórkami jest takie, że można je robić nawet po zakończeniu podróży (o ile w trakcie podróży zdobyło się odpowiedni poziom potrzebny do odblokowania skórki potrzebnej aby dany kontrakt wykonać).

Ja mam z kolei troche inny problem. Trzeba miec stroj druida na Alzurze, zeby odblokowac skorki, ktorych sie nie zdobylo w podrozy. Mam juz 14/40 zwyciestw w tym stroju... i przestaly mi sie nabijac. Czy dobrze rozumiem, ze zaliczaja sie tylko jak mam np szaty druid i nic wiecej (bez aury itp), czy jaka jest zasada? W tej chwili mialam czapke i szaty i nic wiecej, wpadla wygrana, ale 15. zwyciestwo z 40 nie. Z gory dzieki za opowiedz :)
 
Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia. Dlaczego jedni mają więcej a inni miej kontraktów do zdobycia? Widzę w profilach graczy zdobyte kontrakty, których ja nie mam, a na pasku widać, że mają ich o 100 czy 200 więcej niż ja (o mnie jest 736). Jak to zniwelować? Jak mogę zdobyć możliwość realizacji kolejnych kontraktów?
 
Last edited:
Wraz ze zniknięciem trybu Areny poznikały również kontrakty jej dotyczące, których nie można już wykonać.
Tym, którzy ukończyli jakiekolwiek z nią związane pozostały przypisane do kont i liczą się do ogólnej puli kontraktów w podsumowaniu na profilu.
 
Aż tyle ich było? Niektórzy mają ponad 900 dostępnych kontraktów. Widziałem też inne, spoza Areny.
 
Widziałem np. kontrakt z Wiedźmińskich opowieści za posiadanie gry Wiedźmin 3 na GoG. Ja też ją mam, ale takiego kontraktu u mnie nie ma. Czyli kiedyś był ale go skasowano? Aż 200 kontraktów do momentu zanim zacząłem grać trzy lata temu zlikwidowano? Bo za stare podróże, te, które nie zdobyłem dalej są widoczne.
 
Top Bottom