Kontrakty - jak odebrać nagrody?

+
Cześć,

mam problem z odebraniem nagród z kontaktów, np. z "Telefony w mojej głowie". Minimapa sugeruje że zostały dodane do schowka. Tymczasem w schowku mam z milion rzeczy i nie mam pojęcia które z tych rzeczy to nagroda. Niestety, nie są one jakoś specjalnie oznaczone.

Czy jest jakiś inny sposób na zakończenie kontraktu / zidentyfikowanie nagrody, niż przerzucanie całego schowka do inwentarza - i drobiazgowego szukania?
 
Myślę że nie, musisz popatrzeć, są to różnego rodzaju bronie. Jak je na chwilę wyciągniesz ze schowka - wykonasz zadanie. PS: Idealna okazja na zrobienie porządków w schowku. :D
 
Ale wszystko w moim schowku jest potrzebne i ważne.... :D

Musiałem jednak wszystko przerzucać do plecaka i z powrotem. Naklikałem się jak głupi. Podpowiedź do REDów: dobrze by było, by nagrody z questów były jakoś specjalnie oznaczone - wyróżnione. Albo gdyby były do odebrania z osobnego miejsca/schowka. I by można było rozróżnić z którego akurat kontraktu jest dana nagroda.

Teraz jak wróciłem po 9 miesiącach przerwy kompletnie nie pamiętam, co było moje, a co dostałem w nagrodę.
 
Podpowiedzią jest informacja, że przedmiot jest "ikoniczny" - zdaje się, że znakomita większość broni będących "nagrodą" jest właśnie ikoniczna.
 
Top Bottom