Kontynuacja opowieści po zakończeniu głównego wątku [Możliwe spoilery].

+
Ukończyłem grę, po prawie 50h. Trochę zawiedziony jestem jednym- kontynuowaniem opowieści. W Wiedźminie po ukończeniu gry mogliśmy dalej eksplorować świat, a wątek główny był zakończony i nie mogliśmy do niego wracać. W Cyberpunku cofa nas po prostu do ostatniego zapisu... Słabo trochę. Chciałbym kontynuować rozgrywkę z poczuciem, że jakiś etap za sobą zamknąłem. Nie wiem, czy tak się dzieje po każdym zakończeniu. Co Wy myślicie o tym?
 
Tak się dzieje po każdym zakończeniu. Ewidentnie czegoś brakuje po zakończeniu gry (domniemam NG+), bo zebrane przedmioty w trakcie zakończenia nie zapisują się w ekwipunku oprócz kilku istniejących tylko w danym zakończeniu. Jeśli miało tak być to zbieranie lootu w zakończeniu nie ma najmniejszego sensu.
 
Ciężko powiedzieć.
Najgorsze jest skończyć na 100% mapę. Kompletnie wyczyścić wszystko i kliknąć te NG+.
A tu niespodzianka. Nie ma NG+ , jeszcze.I oby było lepsze skalowanie dmg, def, hp i wszystkiego. Teraz pewne crafty, pewne elementy gry od połowy kampanii są symulatorem chodzika.
 
Trochę trudno w przypadku niektórych zakończeń o kontynuację. Po zakończeniu powinna być po prostu możliwość NG+, wraz dotychczasowymi opcjami tzn. wrócić do odpowiedniego miejsca w fabule, lub wyjść do menu. O inne pomysły będzie raczej trudno.
 
Witam, mam pytanie, nigdzie nie widze odpowiedzi na to pytanie to moze tu któryś z playerow bd znał, przeszedłem wszystkie misje poboczne, johnny lubi mnie na 60%, widziałem na YT jak właczyć sekretną ostatnią misje, ale mi za nic nie chce sie ona właczyć, prawdopodobnie powinien mnie lubić na 70%, miał moze ktos taki problem? Jeśli tak to da sie go jakoś rozwiązać?
 
Witam, mam pytanie, nigdzie nie widze odpowiedzi na to pytanie to moze tu któryś z playerow bd znał, przeszedłem wszystkie misje poboczne, johnny lubi mnie na 60%, widziałem na YT jak właczyć sekretną ostatnią misje, ale mi za nic nie chce sie ona właczyć, prawdopodobnie powinien mnie lubić na 70%, miał moze ktos taki problem? Jeśli tak to da sie go jakoś rozwiązać?

Nie potrzeba żadnych 70%.

W misji, w której jedziesz z nim, w miejsce gdzie go "pochowali" masz do wyboru kilka opcji dialogowych. Ta która daję możliwość tego zakończenia to jakoś tak: "Co byś napisał/a na moim nagrobku?" "Człowiek, który uratował mi życie" to trigeruje secret ending.
Post automatically merged:

Nie dadzą takiego zakończenia by można było kontynuować z jednego prostego powodu.

Wszystkie misję obecnie w grze mają zaprogramowanego Johnego w roli komentującego więc on MUSI siedzieć u Nas w głowie.

Stąd wnioskuję, że DLC będą rozgrywały się poza miastem w innym terenie i będą dostępne tylko po skończeniu fabuły.
 
Tą misje juz zakonczyłem i tu własnie mam problem, bo nie widze moliwości aby ja powtórzyć, a nie chce mi sie przechodzić wszystkiego od nowa, jest opcja powtorzenia misji?
 
Tą misje juz zakonczyłem i tu własnie mam problem, bo nie widze moliwości aby ja powtórzyć, a nie chce mi sie przechodzić wszystkiego od nowa, jest opcja powtorzenia misji?

Niestety na obecną chwilę nie ma opcji "powtórz misję".
 
Top Bottom