Kości zostały rzucone...

+
Status
Not open for further replies.
MM360 said:
Oooo... ciekawe co to może być. Czekamy na więcej:)
Wyjaśni się już wkrótce, jeszcze tylko troszkę cierpliwości. Na pewno pospadają nam buty.
 
Wiedźmińskie Koło Fortuny. Kręcimy, kręcimy, a to co wypadnie, to nasze. Potem jeszcze wstrząsamy kostkami i jeśli się nam uda mamy fanta ekstra. :p
Albo... karcianka.
 
Mi się wydaję, że kubek na kości i plansza w do gry w kości, na której stoi są zapowiedzią jakiegoś nowego gadżetu wiedźmińskiego - tak jak zostało wspomniane kościanego pokera :)
 
Mi to też wygląda na zestaw do gry w kości (taki jak był w Wiedźminie 1). Jest "kubek" do rzucania jest też pudełko z charakterystycznym wgłębieniem na środku (bardzo podobnie jak w grze). Jak nic będzie to zestaw do kościanego pokera.
 
No tak, wygląda zdecydowanie na zestaw do pokera. A to zapowiedź jakiegoś oficjalnego wiedźmińskiego produktu?
 
wygląda na dobrze wykonany drewniany gadżet
na portalu gry.onet.pl znalazłem taką oto wiadomość : Teraz dział Gier Bez Prądu w CDP.pl wchodzi na rynek jako wydawca, z zupełnie nową linią własnych produktów. Wśród nich znajdziemy między inny puzzle w motywami znanymi z "Wiedźmina". Wśród nich znajdzie się między innymi taki z nagą Triss Merigold.

Z tego można wywnioskować że nie tylko puzzle są nowymi gadżetami, ale także ten kościany poker :D
Miejmy nadzieję że w nowej linii produktów znajdziemy więcej cudeniek :)
 
Arrivald said:
wygląda na dobrze wykonany drewniany gadżet
na portalu gry.onet.pl znalazłem taką oto wiadomość : Teraz dział Gier Bez Prądu w CDP.pl wchodzi na rynek jako wydawca, z zupełnie nową linią własnych produktów. Wśród nich znajdziemy między inny puzzle w motywami znanymi z "Wiedźmina". Wśród nich znajdzie się między innymi taki z nagą Triss Merigold.

Z tego można wywnioskować że nie tylko puzzle są nowymi gadżetami, ale także ten kościany poker :D
Miejmy nadzieję że w nowej linii produktów znajdziemy więcej cudeniek :)

Jeśli rusza sklep z wiedźmińskimi gadźetami to nastają mroczne czasy dla mojego portfela
 
Kubek z kośćmi dostałem od cdp.pl i to na bank będzie drewniana plansza do gry w kościanego pokera ;) Nie wiadomo czy robiona na własny użytek do pochwalenia się czy masówka dzień i noc kolega rzeźbi :D Vojtas myśli że soon na E3 .. hmm dziwne że Redzi nie wiedzą o co chodzi :D Oni mają swoje tajemnice my też :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom