Kościany poker

+
Tia, a co, zainwestowałeś w luck na samym początku gry? Przecież cała gra w kości opiera się na szczęściu, i nie od gracza zależy, jakie kości mu wypadną.
 
Jak dla mnie poker jest za łatwy. Fajnie jakby zwiększyli poziom trudności w ROTWW . I żeby nie dało się zapisywać przed grą.
 
Różne sytuacje się zdarzają. Ja np. w efekcie ubocznym strasznie męczyłem się z Miłką ;D a kowala w jednej partyjce rozwaliłem. ;)
 
Manrakh said:
Manrakh said:
Czy zdarzyło się komuś, żeby jedna(lub więcej) z rzuconych kości wypadła poza planszę do gry? Miałem taki przypadek i czekałem, czekałem i nic się nie działo. Musiałem zakończyć rozgrywkę jako przegrany (ESC) i pozostało mi wczytać grę i poprzeklinać w czsie ładowania się gry.
Raz zdarzyło mi się w grze w kości z krasnoludem, że po jego rzucie kostka wypadła poza planszę do gry. Jednak po chwili krasnolud rzucił kośćmi ponownie i było wszystko ok. Zdarzyło mi się to po patchu 1.1.
Zdarzyło mi się coś podobnego, kostka była za planszą, nie było drugiego rzutu, gra się zawiesiła. Musiałem wyłączyć i wczytać ostatniego save'a co mnie troszkę cofnęło. Mam wszystkie patche.
 
hmmm ciekawe, rzekłbym osobliwe, gdyż mi wypadanie kości poza ekran się zdarzało nie raz, a gra nadal działała bez zarzutu. Nic się nie zawieszało, gra uznawała zarówno rzut, jak i wyrzuconą liczbę oczek. Musiałeś mieć pecha i akurat nastąpił crash gry.
Geral1000 said:
Jak dla mnie poker jest za łatwy. Fajnie jakby zwiększyli poziom trudności w ROTWW . I żeby nie dało się zapisywać przed grą.
Przecież nie musisz zapisywać. Jak chcesz to możesz całego Wiedźmina przejść tylko na autosejwach.
 
Mi się udało jakoś bezproblemowo skończyć wszystkie zadania nowicjusz, szuler, zawodowiec. Co do łatwości, to w podstawce było tak, ale w Edycji Rozszerzonej było już trudniej.
 
Witam! Właśnie zostałem zawodowcem,mam zagrać w akcie III z jaskrem i szulerem,i tutaj pojawia sie problem,przy jaskrze nie pojawia sie opcja "graj w kości" a szulera nie moge wogóle znależć!Prosze o pomoc,pozdrawiam
 
Szuler jest w Szulerni. Powinna ona być na mapce w poradniku, a jak nie, to przejdź się przy murze i po stronie przeciwnej, tzn,. jedna strona ulicy-mur, druga-domy, szukając drzwi. Jak jakieś znajdziesz-przechodź. W końcu powinieneś trafić na szulernię. ;)
 
Lepiej trzymać cały czas alt. Namierzy łatwo. A co do Jaskra też nie mogłem z nim grać w III akcie. Zrobiłem mu zadanie i nic. Dopiero w IV akcie mogłem grać.
 
@matte900, scaliłam Twój temat z istniejącym:1. przejrzyj wątek i sprawdź, może ktoś miał podobny problem2. używaj opcji 'szukaj', zamiast zamykać nowe tematy :)
 
WitamKiedy pierwszy raz przechodziłem grę nie grałem za wiele w pokera, ale teraz wyczytałem że to niezły sposób zarabiania, więc z nadzieją na wysokie stawki grałem przy każdej okazji. W końcu w III akcie zacząłem grę na poziomie szulera. Wchodzę do szulerni napalony na dużą kasę, zaczynam grę z hazardzistą, Koster bodajże a tu maksymalna stawka 20 orenów... Próbowałem przegrać kilka partii a potem podbijać stawkę ale zwiększyło się tylko do 26. Kpiny, to ma być "szybki" sposób na zarabianie kasy? Żeby zarobić 1000 orenów musiał bym rozegrać na poziomie szuler ok. 50 partii a na poziomie zawodowiec z Talarem (stawka 100 orenów) wystarczyłoby 10. Może coś przegapiłem i w Wyzimie jest jeszcze jakiś gracz, który ma przyzwoite stawki? A może ktoś ma podobne odczucia co do pokera i stworzy moda który uczyni z niego naprawdę opłacalną grę. Z góry dziękuje za wszystkie porad. Krytyka też mile widziana, może po prostu nie znam się na pokorze. Pozdrawiam.PS: Tylko proszę nie pisać żebym pograł z Foltestem bo u niego są duże stawki...Nowy wątek zbędny, skoro istnieje już obszerny temat o pokerze.Zapraszam do dalszej dyskusji tutaj :)Undomiel
 
Stawki w kościach to akurat słaba strona podstawowej wersji gry. Zainstaluj sobie "poker moda" składającego się też na flash mod, a poker nabierze więcej "smaczku".A najlepszy sposób na zarabianie to zlecenia wiedźmińskie.
 
hej:)Mnie tam gra w kości nie idzie...albo raczej idzie wedle zasad typowo "totolotkowych" - jak wygram to fuksem. Więc trochę mało realne wydają mi się porady "najpierw przegraj, by podbili stawkę, potem wygraj". No dobra: "wygraj" - ale JAK? :pWięcej się dorobiłem na klepaniu pięściarzy ;)I też mam problemik - w zadaniu mam napisane, że ograłem kogoś tam, mam się tym pochwalić Zoltanovi. Ale jak go spotykam, to w ogóle nie mam takiej opcji dialogu! Też tak macie? Coś jest niedokończone? (chyba nie, skoro w dzienniku napisane, że muszę mu o tym powiedzieć) Czy może jakiś bug?PS. mam wersję rozszerzoną
 
Musisz ograć czterech początkowych pokerzystów. W pokera da się sporo wygrać, nawet non-stop podbijając :D.
 
Zacznę od tego, że Wiedźmina przeszedłem już dwa razy, dopiero gdy teraz gram -za trzecim, zacząłem zajmować się grą w kości i to dopiero w Akcie II.
Wygrałem z Zoltanem, Carmen i Ogrodnikiem, ale gdy chce zagrać z Talarem czy Munrem to mówią mi, że grają tylko z zawodowcami.
Czy to jest błąd czy raczej jest jeszcze ktoś z kim jeszcze nie grałem w Wyzimie?
 
Top Bottom