Kościany poker

+
Kościany poker

Mam problem z misją "kościany poker: zawodowiec" w III akcie. Wygrałem już z czterema zawodowcami ;D i w dzieniku pokazało mi się, że muszę porozmawiać z Zoltanem. I tu właśnie jest problem nigdzie nie ma Zoltana, szukałem go już w różnych miejscach o różnych porach dnia i nocy. Zniknął czy co ???, zacząłem się zastanawiać, że to może przez to, iż trzymam się z Zygfrydem a nie z nieludźmi. Ma ktoś podobny problem.
 
Też swego czasu szukałem Zoltana by zaprosić go na przyjęcie do Shani, i też go nie mogłem znaleźć. Dopiero potem zauważyłem, że często przesiaduje u Vivaldiego.
 
Poza tym nawet jak go nie znajdziesz to zadanie i tak będzie szło dalej z kolejnymi pokonanymi przeciwnkiami :)
 
witam mam troche inny problem jestem pod koniec 2 aktu zagapilem sie i nie przeszedlem na poziom zawodowca w 1 akcie czy ktos moze mi powiedziec z kim moge zagrac w 2 akcie aby stac sie zawodowcem ( jak narazie znalazlem carmen i ogrodnika)
 
gdyby byla na to odpowiedz w poradniku to bym tu sie nie pytal o to (w poradniku jest tylko napisane co zrobic w 1 akcie aby stac sie zawodowcem niestety nic nie ma napisane odnosnie 2 aktu z kim zagrac na poziomie nowicjusza aby przejsc na zawodowca :/ ) Chyba ze jestem slepy :p
 
Ja mam podobny problem. W poradniku jest napisane ze w 2 i 3 akcie można przejść na poziom zawodowca grając z Carmen Ogrodnikiem i z Vaską z bagien. Problem w tym ze grałem ze wszystkimi oprócz Vaski. Nie moge z nią zagrać. rozmawiałem na wszystkie sposoby i nie udało mi sie nawiązać wątku o grze w kości. Czy ktoś wie jak to zrobić? ???
 
Czy zdarzyło się komuś, żeby jedna(lub więcej) z rzuconych kości wypadła poza planszę do gry? Miałem taki przypadek i czekałem, czekałem i nic się nie działo. Musiałem zakończyć rozgrywkę jako przegrany (ESC) i pozostało mi wczytać grę i poprzeklinać w czsie ładowania się gry.
 
@Vitek zdarza sie ze kosci wypadna ale wtedy powinien nastapic ponowny rzut koscmiprzylaczam sie do pytania @sajgon1984 czy da sie jakos zagrac z vaska z bagien ? bo zagralem z ogrodnikiem i carmen i nie mam z kim dalej grac :-\
 
Vitek said:
Czy zdarzyło się komuś, żeby jedna(lub więcej) z rzuconych kości wypadła poza planszę do gry? Miałem taki przypadek i czekałem, czekałem i nic się nie działo. Musiałem zakończyć rozgrywkę jako przegrany (ESC) i pozostało mi wczytać grę i poprzeklinać w czsie ładowania się gry.
Raz zdarzyło mi się w grze w kości z krasnoludem, że po jego rzucie kostka wypadła poza planszę do gry. Jednak po chwili krasnolud rzucił kośćmi ponownie i było wszystko ok. Zdarzyło mi się to po patchu 1.1.
 
Vitek said:
Czy zdarzyło się komuś, żeby jedna(lub więcej) z rzuconych kości wypadła poza planszę do gry? Miałem taki przypadek i czekałem, czekałem i nic się nie działo. Musiałem zakończyć rozgrywkę jako przegrany (ESC) i pozostało mi wczytać grę i poprzeklinać w czsie ładowania się gry.
Miałem podobną sytuację, ale mimo tego, że kość wypadła poza pudełko rzut został zaliczony. (po instalacji patcha 1.1a)EDIT:poker :D
 
da sie jakos zagrac z vaska z bagien ? bo zagralem z ogrodnikiem i carmen i nie mam z kim dalej grac
Ten sam problem mam, jakiś wujek dobra rada pomoże?
 
Kiedy mi wypadly kostki poza pole do gry, a dkoladnie jedna kostka to sporwadzilem ja na "dobra droge" :p klikajac na nia myszka - ale i tak uwazam ze to byl/jest jakis bug ;)Co do gry z Vaska o ile dobrze pamietam to chyba gralem z nia ale to na 70% kurde ta skleroza...Mozna jeszcze z Talarem zagrac i hazardzista w gospodzie.
 
Z Talarem można dopiero jak jestes zawodowcem. A do zakończenia quest "Kościany poker nowicjusz trzeb wygrać z trzema nowicjuszami. W II akcie jest ich dokladnie troje: Ogrodnik, Carmen i Vaska. Tak jest wg. poradnika. Tylko problem polega na tym ze Vaska nie chce grać... przynajmniej zemną nie che ;)
 
A ja jestem już zawodowcem. W pierwszym akcie zmłóciłem Oda, Harena i Mikula, w drugim Krasnoluda Munro w Misiu Kudłaczu i Talara, i skończyłem zawodowców rozwalając De Wetta i Velarda w akcie trzecim. No i tu się pojawia kłopot mianowicie wygrałem z szulerem (biedna kasa jak na szulera) i wiem, że jeszcze jednym z graczy na tym poziomie w akcie III jest Jaskier... i nie wiem jak z nim zagrać. W rozmowie mam dalej wątek o lutni, który już zrobiłem, pytanie jak dostał się do miasta i opcje chlania. Więc konkretne pytanie: Jak zagrać z Jaskrem w kości???
 
Ja musiałem najpierw wykonać dla niego zadanie z lutnią. Wtedy dopiero zaproponował mi grę.
 
Ja zadanie z lutnią zrobiłem już dawno, wtedy jeszcze nie miałem skończonej gry z zawodowcami... Czy ktoś wie czy da się z nim grać w tym przypadku??
 
Zeby zagrać z Vaską spytalem się jej czy się im nie nudzi na bagnach, to ona odparła że lubią sobie w kości pograć i odblokowala mi się owa opcja
 
Top Bottom