Koszulki CP 77

+
Cześć Redsi!
Widziałem na materiałach YT że wasz team pokazowy (nie wiem jak to nazwać... może przedstawiciele CD PROJEKT RED?) miał koszulki CP 77, o to chodzi że tak mi się spodobały że od razu chciałem taką mieć :) .
Kiedy będzie możliwość kupna jednej z nich? Albo byśmy się dogadali :p ?! Heh jaja se robię życzę powodzenia przy projektowaniu CP 77, a z tymi koszulkami proszę o odzew (o ile odpowiadacie swoim rodakom ;) ).
 
No cóż, z doświadczenia przy Wiedźminie, koszulki pewnie będą dostępne dla wąskiej rzeszy wybrańców, bàdź zwycięzców konkursu. :)

Mi też się wyjątkowo podobają i chętnie bym taką przytulił. :)
 
Te z eventów branżowych, to na ogół w ogóle nie były dostępne. Czasami tak jak @Chodak napisał były do zdobycia jako nagrody w konkursach. Na wiedźmińskie koszulki w sprzedaży trzeba było długo czekać. Mam nadzieję, że przy CP 2077 będą szybciej :D.
 
No cóż, z doświadczenia przy Wiedźminie, koszulki pewnie będą dostępne dla wąskiej rzeszy wybrańców, bàdź zwycięzców konkursu. :)

Mi też się wyjątkowo podobają i chętnie bym taką przytulił. :)
No to może jakiś konkurs artystyczno-literacki Redzi?;)
 
Podpinam się pod temat. Poza jest wszystkim. Wielkie TAK dla merch'u przed premierą.
 
Przygarnąłbym , ale obstawiam , że może się pojawić taki dodatek, w wersji kolekcjonerskiej gry.
 
Oby nie. Te są dawane tylko w jednym rozmiarze, a nie każdy nosi L czy XL. A samo posiadanie takiej czymże jest, skoro nie można się w niej nigdzie pokazać ;)

A co do tematu to jak było wypominane - w przypadku Wieśka to koszulki były dostępne tylko dla REDów oraz rozdawane podczas eventów (targi, spotkania społeczności) , ew. w konkursach jako fanty.
O ile później pojawiła się masa przeróżnych gadżetów ubraniowych to jednak trochę czasu minęło i oczywiście nie były to nigdy koszulki rozdawane w sytuacjach wypomnianych wcześniej.
 
Zawsze można zlecić wykonanie nadruku z CP ;) Niby nie jest wtedy oryginalna ale przyjemność się ma dodatkowo reklamując grę.
 
Na pewno w przyszłości koszulki w motywami z gry pojawią się w sprzedaży tak, jak było to w przypadku Wiedźmina. :)
Fajnie by jednak było, gdyby taką koszulkę można było zdobyć przed premierą gry. Jest to zawsze darmowa promocja.
U mnie w pracy już calkiem sporo osób dowiedziało się o CP2070, dopytując z czego te tapety na moich monitorach. :)
 
Na pewno w przyszłości koszulki w motywami z gry pojawią się w sprzedaży tak, jak było to w przypadku Wiedźmina. :)
Tak, z tym, że ta informacja jest dość oczywista. A mi, jako fanowi marki, zależy na tym konkretnym wzorze, który Wy nosicie - oczywiście bez napisu "TEAM" z tyłu. Pozwolę sobie prze formułować pytanie: Czy CDP(R) planuje w ramach promocji produktu uruchomić sprzedaż koszulek z logotypem "Cyberpunk 2077"? Bo nosił bym takową z dumą, i myślę, że nie jestem sam.
 
Ja w zasadzie mógłbym się cały "zcyberpunkować". Nalepki, długopisy, kubki, inne duperele - na pewno byłoby wiele osób (lub ich dzieci), które w ten sposób dowiedziałyby sie o produkcie. Nawet jestem gotów zmienić uczesanie (tej resztki włosów, która mi jeszcze została) i robić jako żywa reklama :p. Tylko dajcie mi taką skórę, jaką nosi V. A może będzie można taką kurtkę kupić? Można liczyć na podświetlany kołnierz? Tak ładnie proszę :love:.
 
Top Bottom