KP po aktualizacji

+
Witam,
gram po najnowszej aktualizacji i dostałem zadanie wygraj parę rozgrywek KP. Na 10 meczów i 3 różne zdolności insurekcja wiedzmini, tarcze i natchniony zapał z Foltestem + pasy + jazda burej chorągwi przegrywałem wszystko. Meve i Foltest w porównaniu z innymi kartami z najnowszego dodatku to śmiech :)))

A teraz wyzwanie dla mocarzy zagrajcie KP na randze 0 jakąkolwiek talią KP zobaczymy ile razy wygracie :)

KP jest obecnie najsłabsze niestety.
 
Ja polecam także foltesta plus burą na insurekcji. Podobnie jak pasy można grać 3x i Przeciwnik w R2 zazyczaj ma duży problem jeśli wyrzucimy 20+pkt i pas.
 

Ely74

Forum regular
Ja polecam także foltesta plus burą na insurekcji. Podobnie jak pasy można grać 3x i Przeciwnik w R2 zazyczaj ma duży problem jeśli wyrzucimy 20+pkt i pas.
Tylko ,że Foltesta musisz grać od razu i łatwo go skasować. Jak zagrasz najpierw obrońcę. Potem Foltesta a potem Burą czy PAsy to zanim się rozkręcisz już ciężko.
W 90% Foltest ginie od razu nawet za cenę Sirocco. I talia się sypie. Potem wiadomo ,że Wiewiórkę trzyma się na pierwszy ruch 3 rundy by skasować PAvette i zapomnij o 3 rzędzie Pasów czy Chorągwi

Trochę KP ma pod górkę ostatnio. Czasem gram na tarczach choć już prawie nikt tego nie gra. Jeśli ktoś gra KP to tylko Wiedźmini i czasem Foltest. Reszta nie funckjonuje...A jeszcze na początku miesiaca widziałem Scenariusze czy granie pod 3 łuczników
 
@Ely74 Był czas, że tarcze KP rządziły Gwintem. Teraz jeszcze wiedźmini dają radę, ale reszta tak jak napisałeś.
A pamiętam jeszcze te czasy kiedy na scenariuszu i pasach doszedłem do 4 rangi :) Sentymentalnie mam jeszcze ten deck i o dziwo czasem nim wygram, ale do wspinania się nie nadaje.
 

Ely74

Forum regular
@arthy2704 Tylko to dotyczy wielu kart czy zagrań popularnych nie tak dawno
Na rangach od 4 do Pro grałem w tym miesiącu talią pod Koszmar Iris ( niestety to jest martwa karta przy sile 4).
Granie pod łowców czarownic i nagrody też jest ciężkie no chyba ,że gra się świdrem i tasakiem ... KP pod Vysotte nadal mu dużo mocy tylko po prostu brakuje w KP oczyszczenia i mają fatalne kontry . Muszą liczyc na to ,ze ich silniki będą szybsze niż rywali.
Passiflora , która kiedyś miażdżyla teraz mimo ,że Tajny skład został wzmocniony nadal już nie jest mocna.
Zobacz ,że nikt prawie już nie gra Dagurem a kiedyś był obecny w 3/4 talii Skellige
 
Top Bottom