Krakowska inicjatywa

+
Proszę o wybaczenie że tak późno się odzywam, ale dziś trafiłem że się tak wyrażę z deszczu pod rynnę :D. Mianowicie z Hexa poszedłem na taką małą domówkę ;).
Wszystkim dziękuje za dziś :cheers3:. Cieszę się z możliwości poznania @Ithlinne Aegli ;).
@PATROL szukaj dobrze i jeszcze raz przelicz karty :D.

A teraz obiecana fotorelacja ;). (TO ZADANIE DLA VESEMIRA :nice:)
@Ithlinne Aegli nie martw się nie będziesz musiała nic wycinać bo sama zręcznie się maskowałaś ;).

1. @PATROL & @kalen123


2. @kalen123 & @HuntMocy z piwem & @Master_Dandelion


3. @Ithlinne Aegli & @zuber1906 czyli ja & PIWO (pijaństwo Patrola potwierdzone ;) ) & @PATROL


4. No i oczywiście gwóźdź programu czyli GWINT :D.


DZIĘKUJE ZA UWAGĘ :geraltfeelgood:
 

Attachments

  • WP_20151015_005.jpg
    WP_20151015_005.jpg
    382.7 KB · Views: 28
  • WP_20151015_004.jpg
    WP_20151015_004.jpg
    370.6 KB · Views: 33
  • WP_20151015_007.jpg
    WP_20151015_007.jpg
    376.9 KB · Views: 26
  • WP_20151015_002.jpg
    WP_20151015_002.jpg
    403.9 KB · Views: 25
@mcbobek, zawsze możesz coś zorganizować :) Spotkania w Krakowie to też nie było takie hop siup. Temat założyłem w marcu zeszłego roku i początkowo szło jak po grudzie, dopiero pod koniec roku udało się zwiększyć ilość chętnych oraz częstotliwość spotkań. Samo się nie zrobi :p

Zresztą, swojego czasu to chyba Warszawa była jedynym miejscem gdzie organizowano jakieś spotkania forumowe. Później zdechło, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby reaktywować ;)
 
Mi na tą chwilę pasują czwartki najbardziej. Trzy dni w tygodniu na siłownię chodzę wieczorami, więc mógłby być problem, no ale jak sobie raz odpuszczę to nie będzie krzywdy, więc właściwie oprócz wtorku (zajęcia do późna) i piątku (przynajmniej tego i następnego, bo jadę do domu) to reszta dni wstępnie mi pasuje. Ale czwartek najlepszy, przynajmniej teraz, póki jeszcze w te czwartki nie pracuję.

A tak poza tym, mam odpowiedź od Percivala na temat koncertu w Wieliczce:

Ja: "Witam. Chciałam zadać pytanie w imieniu krakowskiej braci z oficjalnego forum wiedźmińskiego - czy listopadowy koncert muzyki z W3 w Wieliczce odbędzie się? Jeśli tak, to gdzie? Będę wdzięczna za odpowiedź!"
Percival: "Odbędzie sie, na razie nie wiemy gdzie ale postaramy sie jak najszybciej podać wiadomość na naszym kanale"
 
Jak my wszyscy ;). Zazwyczaj nasze terminy spotkań ustalamy ze sporym wyprzedzeniem, więc jak coś to jest możliwość dostosowania sobie życia i jest szansa na pojawienie się ;).
 
Ja praktycznie z folii odpakowałem dopiero w Hexie, a całkiem nieźle mi poszło, więc nie trzeba aż tak bardzo do tego wymasterowania się przykładać ;).
 
@mcbobek: Hunt zapomniał dodać, że uczestniczyłem w spotkaniach krakowskiej braci od marca 2014 do czerwca 2015, a obecnie urzęduję w Wawie, także jak najbardziej można coś przedsięwziąć, rekrutując parę osób, np. @Yngh byłby pewnie chętny. To jednak nie tutaj, a w odpowiednim wątku. :p

A ja bym Panów i Panie chętnie odwiedził, ale jeśli będę w Krakowie, to raczej w weekendy (na tej zasadzie byłem na początku miesiąca), także... Jeśli kiedyś skusilibyście się na piątek, to można się umówić. :p
 
Top Bottom