Krakowska inicjatywa

+
Od 13 do 20? Szaleństwo... Ja się w ogóle zastanawiam czy będzie mi się chciało iść potem jeszcze do galerii :p
 
A jak wcześniej to planowałem to było kręcenie nosem. Normalnie zmieniacie zdanie jak dziewczynki :p

Dobra, to niech wszyscy się wypowiedzą odnośnie godzin tylko konkretnie, a nie 'ee może, w sumie to nie wiem' :p
 
Z uwagi na to że Master mógłby dojść na końcówkę w Hexie a Patrol może i tak dopiero po 15 to proponuje ustawić całość od 15 do 20 i potem do galerii na event. Takie jest moje zdanie.
 
No to niech się jeszcze reszta wypowie. Ale Hunt Ja Master no i pewnie Patrol też jesteśmy za przesunięciem. Rustine mówi że obojętne no to myślę że i tak czy owak większość jest za takim właśnie rozwiązaniem.
 
Jak z grami będzie tak samo jak z godzinami, to się skończy znowu na sabotażyście czy carcasconne, meh :p
 
Na 13 na pewno nie będę. Prawdopodobieństwo zjawienia się wzrasta, wraz z upływem godzin. W moim przypadku.
Jak już ustalicie tytuły do ogrania, a zakładam, że położenie nieotwartego pudełka z grą w centralnym punkcie stołu, to będzie wszystko co z siebie wykrzesamy, to linkujce instrukcję.
 
Top Bottom