Krakowska inicjatywa

+
Do batmobilu!

 
To ja może zaznaczę, że to żarty wszystko, żeby ktoś na poważnie nie wziął :p
 
A mi uciekł autobus w związku z czym siedzę w późniejszym tramwaju. Ale przed 20 powinienem się zjawić.
 
Widzę że mi przypał zaszczyt wypowiedzenia się pierwszemu który ma szanse wypowiedzenia się co i jak było na spotkaniu :). Otóż było bardzo dobrze fajnie i merytorycznie hehe :D. Myślę że udało się nawiązać parę znajomości i ogólnie pogadać na stricte forumowe tematy :). Oby do następnego :).

Aha. Gorąco polecam zagrać w dodatkowe przygody do W1. I klątwa i miłość i zdrada, która jest chyba najlepszą i W potrzasku z dubbingiem między innymi moim :p.
 
Last edited:
Fajnie było, szkoda że tak krótko i jednak bez żadnych gier :p No i nie zrobiliśmy fotki więc nikt nie uwierzy, że naprawdę było siedem osób :D

Jakieś wstępne plany na następny raz? U mnie nadal odpadają raczej soboty i niedziele, w tygodniu powinienem mieć czas codziennie popołudniu więc w te dni mogę się dostosować. Na Arkhama (nie, nie tego z Batmana ;) :p ) dobrze byłoby się spotkać o jakiejś wcześniejszej godzinie kiedy będzie luźniej i ciszej w lokalu.
 
Krótko :D? My z Patrolem walczyliśmy do po północy jakoś :D.

Ja jestem za, ale raczej już w przyszły tygodniu bo w tym jest już krucho z czasem u mnie :).
 
Nie siedzieliśmy dalej bez żadnego problemu. Ten gość z długimi włosami co chciał nasz stolik znalazł sobie inny ;).
 
Również dziękuję za wczoraj, pod niemałym wrażeniem, że jednak udało się zebrać 7 osób. Oby do następnego, już z udziałem planszówek. Ciekawe, czy "wycisnęliśmy" maksymalny potencjał Krakowa jeśli chodzi o forumowiczów, czy jednak dałoby radę znaleźć jeszcze kogoś?

Jakby co, środy, piątki, soboty i niedziele to dla mnie - co jest rzeczą oczywistą - najlepszy czas na spotkanie.
 
Top Bottom