Krakowska inicjatywa

+
Niestety nie będę wyjątkowy i jak poprzednicy dziękuję za tę parę godzin w Hexie. Następnym razem koniecznie jakaś planszówka, bo ściana obok nas sugerowała że jest co ogrywać ;)
W przygody jak dotąd nie miałęm okazji zagrać, ale pewne dwie osobistości po uprzednim mniej lub bardziej chaotycznym przedstawieniu zagadnienia :p spowodowały nie pohamowaną chęć zagrania.
 
Przede wszystkim wybaczcie mi krótką obecność. Mimo wszystko super, że wszyscy zmobilizowali się, by wpaść:) Oczywiście, jestem za następnym spotkaniem, do zobaczeni
 
Temat po spotkaniu troszkę zwolnił, więc może pora go lekko rozruszać ;). Co powiecie na następne spotkanie w piątek 17.10? Czyli dokładnie za tydzień. Osobiście mam czas i proponował bym właśnie ten dzień :). Wiem że czasu jeszcze dużo i nie każdy wie już na 100% czy mu pasuje, ale tak orientacyjnie chyba można sie wypowiedzieć. Byłby ktoś za? :)
 
Jeśli nie 17.10, to może np środa 22.10? Jak już pisałem, większość dni mi pasuje; w kolejny weekend chyba bardziej odpowiada mi piątek niż sobota. Generalnie niech większość ekipy da znać, dochowam wierności elastyczności, yo.
 
Ok, w nadchodzącym tygodniu mogę się dostosować od poniedziałku do czwartku (reszta dni odpada) przy czym we wtorek i środę dopiero po 15. Jeśli chcemy grać to dobrze byłoby się spotkać do południa bądź wczesnym popołudniem żeby nie musieć się przekrzykiwać w tłumie co znacznie utrudniłoby przyswojenie zasad :p

W kolejnym tygodniu na pewno nie piątek-niedziela, co do pozostałych dni to jeszcze nie wiem.
 
No to jak mało osób ma czas to pewnie lepiej będzie może w przyszłym tygodniu się ustawić ;).
 
Hehe nie no może nie będzie tak źle ;). Trzeba ustalić jakąś konkretną datę jak ostatnio to brać się ruszy i będzie git ;). Może w przyszłym tygodniu właśnie lub za dwa :).


Ooo pękło mi 500 postów ;).
 
Sory za ppp. Jestem dziś wieczorem w okolicy rynku na jakieś kilka drinków. Jak ktoś będzie w okolicy to można się ustawić na jakieś whisky z colą. Jak coś to pisać na PW ewentualnie podam tam numer telefonu dla łatwiejszej komunikacji. Pozdrawiam.
 
Połączenie Trójmiasto-Kraków całkiem przyzwoite. Ciekawe, jak będzie z punktualnością i czy rozkład jazdy również będzie przyzwoity pod kątem takich weekendowych wypadów...
 
Top Bottom